אל תשאל - שי שטרן במסע דוקומנטרי אחר אנשים מעניינים בישראל

כתבות

אל תשאל

ביפ

צחוק
 
צחוק

החסרונות של גברים

שי שטרן ממשיך לשאול את השאלות שלא בטוח שאתם רוצים לשמוע את התשובה עליהם והשבוע הוא מנסה לברר מי יותר איכותי גברים או נשים? עינת שרוף ואיריס קול מנסות לעזור לו להבין במה גברים לא בסדר

גל כהן | אל תשאל | פורסם 19/05/11 10:06:56 

השבוע שי שטרן מנסה לענות על אחת השאלות המטרידות ביותר - למה הגברים הישראלים עלובים? עד כדי כך שנועה התשבי נאלצה להתחתן עם נציג כוכב נולד האוסטרלי.

הוא נפגש עם עינת שרוף שלא באמת מצליחה להבין במה גברים יותר טובים מנשים ועם איריס קול, שמסבירה לו בצורה פשוטה, כי רק ככה גברים מבינים, מה הם החסרונות של גברים: הם לא רואים, הם לא תופסים מהר ואם הם כבר תופסים משהו אז זה יכול להיות רק דבר אחד באותו הרגע והכי חמור, הם לא מבינים רמזים.

רשף לוי, יובל כספין ומר ישראל איתן ניירמן ינסו לעזור לו להבין מאיפה הכל נובע ולמה גברים נוטים להסתבך כשזה מגיע לגרביים. צפו בקטע מתוך התכנית שתשודר בשישי.

>> אל תשאל, ימי שישי 22:50, קשת

>> תשאל - יענו לך: הפרקים המלאים לצפייה ישירה

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן  
'); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(''); winprint.document.write(sHeaderHTML); winprint.document.write(sContentHTML); winprint.document.write(''); winprint.document.close(); winprint.focus(); winprint.print(); winprint.close(); }