חיות פשע

ביפ

צחוק
על התוכנית | הדמויות | האיש שמאחורי חיות פשע | גלריית וידאו | פורום
  
צחוק

ממש לא חיות מחמד

תכירו את הפושעים הכי מסוכנים בפינת הליטוף, ואת החוקר שיעשה מהם שטיח לאמבטיה

קרן בר לב | mako | פורסם 04/09/08 11:33:04
אין תמונה אבי העכבר

אבי העכבר (בקולו של רועי עידן)
אבי הוא אמנם עכבר עם טרנינג, אבל אל תזלזלו בו - הוא למעשה המוח מאחורי צמד הפושעים המסוכן אבי ויגאל. אבי הוא פושע עם אידיאולוגיה: הוא מאמין שרק על ידי ביצוע פשעים ישאיר מאחוריו משהו בעולם הזה וידפוק את הממסד האשכנזי. למרות שמשה קקון הוא חברו הטוב, אבי לא יהסס להשתמש בו לביצוע תוכניותיו הנפשעות.
אין תמונה יגאל הנמר יגאל הנמר (בקולו של יובל שגב)
סטלן טוב לב שנגרר על ידי אבי העכבר לביצוע הפשעים המסוכנים. אין לו עניין אמיתי בעולם הפשע או באידיאולוגיה של אבי, אבל מכיוון שהוא חבר טוב - הוא יעשה כל מה שאבי יגיד לו , גם אם יש לכך השלכות איומות ונוראות.
אין תמונה מאור כהן משה קקון (מאור כהן)
נרקומן ועבריין צעצוע. ישב בכלא עם אבי העכבר על החזקת סמים קלים והיה מעורב, בצורה כזו או אחרת, בהתקדמותם המטאורית של אבי ויגאל בעולם הפשע. לטענתו של קקון, אין לו קשר לפשעים שביצעו, והוא מוכן לעבור את החקירה הנוראית תחת ידיו של כץ כדי להוכיח את חפותו.
אין תמונה גל זייד רפ"ק בדימוס מוטי כץ (גל זייד)
החוקר הקשוח והמטורף ביותר במשטרת ישראל. כץ התפרסם כאיש שניקנק את מוסטפה דיראני בתוך 10 שעות. בתקופה האחרונה אושפז בגהה בגלל אי-יציבות נפשית, אך גויס בחזרה למשטרה במיוחד לחקירתו של משה קקון. שיטות החקירה שלו הן, בלשון המעטה, לא קונבנציונאליות ולא מקובלות - אך הוא כנראה האיש היחיד שיכול לפענח את הפרשה.
אין תמונה יורם לווינשטיין סנ"צ שוסטר (יורם לווינשטיין)
מפקד היחידה לפענוח פשעים מסוכנים והאיש שאחראי באופן ישיר לחקירה. עומד בלחץ רב מצד ראש הממשלה, שרוצה לסגור את הפרשה ולמצוא את האשמים, מצד שני צריך להתמודד עם הטירוף של כץ. שוסטר ינסה להשתמש בכל מניפולציה כדי להביא את הפרשה לסיומה.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

mako

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן