ביפ

צחוק
ראשי | פייסבוק ביפ | אליפות הצחוק - עשור לביפ
  
צחוק

להתר-הוט: ערוץ ביפ נפרד מחברת הכבלים

אחרי עשור משגשג של פעילות, תוכניות שהפכו לקאלט לאומי ואוסף נשי מרשים ערוץ ביפ מסיים את שידוריו בחברת הכבלים ואומר תודה לכל מי שעסק במלאכה. החל משבוע הבא, ביפ ימשיך את פעילותו בערוץ 2 ברצועת לילה חדשה ובפלטפורמות הומור נוספות. קבלו את קליפ הפרידה

ביפ | פורסם 30/12/10 16:04:07 

הערב זה קורה: ערוץ ביפ מסיים את שידוריו בחברת הכבלים ופונה לדרך חדשה. אחרי 10 שנים של פעילות הומוריסטית חסרת גבולות ומעצורים, שכבשה את לבבות כולנו והפכה לבסיס הקומי הרשמי של מדינת ישראל, ייפרד הערוץ מחברת הוט וימשיך להתקיים באופן מלא ועצמאי.

במתכונת החדשה יפעל "ביפ" ב-4 זירות מרכזיות: כחברת הפקה ופיתוח תכנים טלוויזיונים, אתר קומי עצמאי באינטרנט, ביפ בשטח באמצעות תפעול ושידור תכנים מה"קומדי בר"- מועדון סטנד-אפ הממוקם בלב  ת"א וביפ בטלוויזיה.
ביפ טלוויזיה במיטבה בקרוב אחרי ארץ נהדרת. טלוויזיה במיטבה | יח``צ: פיני סילוק, יחסי ציבור ביום שישי ה-6.1 תעלה "לילה ביפ", רצועת שידור מקורית המאפיינת את שידורי הערוץ כפי שהיו מוכרים עד היום. יריית הפתיחה תהיה בהשקת תוכנית לייט נייט בלילות שישי של קשת שתקרא  "טלוויזיה במיטבה" בהנחיית דודו ארז, אבי אטינגר ושחר חסון ותעסוק בפרשנות קומית של תכניות הטלוויזיה הבולטות של השבוע האחרון.

רצועת "לילה ביפ" תעלה בקשת ביום שישי 6.1, מיד אחרי ארץ נהדרת

>> בואו להיזכר: צפו בכל הפרקים לצפיה ישירה של תוכניות ביפ 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

עקבו אחרי ביפ בפייסבוק

 

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן