בעשור האחרון, מותג גרבר העולמי, זו עם התינוקת האייקונית על גבי הצנצנת המפורסמת, החליטה להכיר לעולם את התינוקות המתוקים שמסתובבים בו במסגרת התחרות "תינוק השנה של גרבר"

כעת, התחרות הנהדרת הזו נחתה גם בישראל תחת הקונספט feeding cuteness to the world, ומעניקה לנו הזדמנות להשוויץ בתינוק שלנו ולספר את הסיפור הייחודי  שלו ואולי לזכות בפרס מפנק עיצוב חדר תינוקות חלומי בהתאמה אישית. התחרות החלה ב-5 ליולי 2021, ובמשך שישה שבועות, הציבור מוזמן לבחור בכל שבוע תינוק אחד אשר יזכה בתואר "חביב הקהל" ובערכת מוצרים מפנקת מתנת גרבר. בנוסף, שופטי התחרות יבחרו עוד חמישה תינוקות בכל שבוע שייקראו חמשת הפיינליסטים. בשיאה של התחרות יבחר צוות שופטים מבין כלל חביבי הקהל והפיינליסטים את התינוק עם הסיפור ששבה את לבם ויזכו אותו בתואר "תינוק השנה של גרבר" ובפרס לעיצוב חדר תינוקות חלומי.

עד שנכיר את חביבי הקהל הישראליים, הנה כמה מתינוקות גרבר מרחבי העולם שכבר קיבלו את הטייטל "תינוק השנה". תרימו להם במחיאות כפיים מגיע להם. 

זאיין קאהין: זוכה שנת 2021

מהיכן: פלורידה

גיל במהלך הזכייה: 4 חודשים

אמו של זאיין, ארין, התמודדה עם סרטן השד בעברה ולתוכנית TODAY של רשת NBC סיפרה כי לא הייתה בטוחה שתצליח אי פעם להרות באופן טבעי לאחר שנאלצה לעבור כריתת שד כפולה, כימותרפיה והקרנות. להפתעתה, הצליחה במשימה ובנה בן הארבעה חודשים, הוא לא רק נס מדהים, אלא זכה בתינוק השנה בתחרות גרבר ארה"ב.

View this post on Instagram

A post shared by @gerber

מגנוליה ארל: זוכה שנת 2020

מהיכן: קליפורניה

גיל במהלך הזכייה: שנה

נבחרה מתוך: 327,000 מתמודדים

ארל היא התגלמות השמחה והאושר וזו גם הסיבה שזיכתה אותה כתינוקת גרבר הרשמית לשנת 2020. במאי 2019, אומצה מגנוליה ארל על ידי זוג הורים ולהם שתי בנות: וויטני (בת 13) ושרלוט (בת 9), שאומצה גם היא. "בתקופה בה אנו כמהים לחיבור ולאחדות, מגנוליה ומשפחתה מזכירים לנו את הדברים החשובים: הרצון שלנו לאהוב ולהיות נאהב, הצורך שלנו למצוא שייכות וההכרה שלנו שהמשפחה חורגת הרבה מעבר ביולוגיה", אמר ביל פרטיקה, נשיא ומנכ"ל גרבר והוסיף כי "הבעתה העליזה, החיוך השובב והמבט החם והמרתק", הם אלו שהביאו לא את הכתר.

View this post on Instagram

A post shared by @gerber

קאירי יאנג זוכה שנת 2019

מהיכן: צפון קרוליינה

גיל במהלך הזכייה: 15 חודשים

נבחרה מתוך: 544,000 מתמודדים

"קאירי נבחרה בזכות הסקרנות הגדולה ומבט הפליאה שראינו בעיניה", אמר ביל פרטיקה, נשיא ומנכ"ל גרבר, לאתר TODAY Parents. "המבט שלה בתצלום המנצח מזכיר לנו כמה חשוב להסתכל לעתיד דרך עיניו של ילד ולהתרגש מכך".

הוריה של קאירי, פיטר ויינג, השייכים לשבט המונג, חולקים בית עם הוריהם, דודותיהם, דודים ובני דודים. "המונג בעינינו עוסק בקשרים הדוקים שיש לנו עם קרובינו במהלך החיים ואחרי המוות", אומרת אימה. "לעצם היותה מוקפת במשפחה יש השפעה חיובית מאוד על חייה של קאירי, במיוחד בכל הנוגע לשמירה על התרבות והמסורת שלנו", אומרת האם, ילידת תאילנד. "האנרגיה החיובית והחיוך של קאירי מאירים את חיינו. יש לה אישיות מיוחדת במינה".

לוקאס וורן: זוכה שנת 2018

מהיכן: דלתון, אמריקה

גיל במהלך הזכייה: 14 חודשים

נבחר מתוך: 140,000 מתמודדים

וורן המתוק הוא תינוק הגרבר הראשון עם תסמונת דאון. אמו, קורטני וורן, העלתה תמונה של לוקאס לאינסטגרם, כשהוא מצויד בעניבת פרפר מנוקדת וחיוך ענק עם פה פעור. "החיוך הכובש של לוקאס היה זה שזיכה אותו בתחרות האיקונית", אמר ביל פרטיקה, מנכ"ל ונשיא גרבר. "בכל שנה אנו בוחרים את התינוק שמדגים בצורה הטובה ביותר את מורשתה הוותיקה של גרבר - שכל תינוק הוא תינוק של גרבר", אמר פרטיקה. "לוקאס הוא דוגמא להתאמה מושלמת".

משפחתו של וורן הגיבה: "אנחנו יודעים שגרבר בחרו בו בזכות החמידות שלו, אבל מדובר גם בהפצת מודעות לקבלה של אנשים עם מוגבלות מכל הסוגים. לא משנה אם יש לנו מוגבלות או לא, כולנו רק בני אדם". ואכן וורן היווה השראה ודוגמה למשפחות רבות עם ילדים עם תסמונת דאון. התגובות לזכייתו היו מרגשות במיוחד: "אני בתוך שלולית של דמעות כאן", כתבה אחת המגיבות. "לבי אסיר תודה. כשבודי נולד האמנתי בשקר שמוכרים לנו, שאחרים לא יעריכו אותו כמוני. אבל היום הוא יום חדש. זה יום כל כך יפה וטוב". אחרת כתבה: "כאמא שנושאת ברחמה כעת חמודה עם כרומוזום נוסף - זה עשה לי את היום!".

ריילי שיין זוכה שנת 2017

מהיכן: קולומבוס, אוהיו

גיל בזמן הזכייה: 7 חודשים

נבחר מתוך: 110,000 מתמודדים

"ריילי הוא לא רק מקסים ונינוח, אלא שיש לו נטייה להופיע בצורה נועזת בצילומים – וליהנות מכל רגע", אמרו השופטים. הוריו מספרים כי שלחו תמונה, אולם לא היו להם ציפיות אמיתיות לזכות. "זו הייתה הפתעה גדולה", אמרה אמו קריסטן למגזין PEOPLE. "עדיין לא סיפרנו למשפחה ולחברים שלנו. זה סוד שקשה יותר לשמור מאשר כשהייתי בהריון".

איסלה: זוכת שנת 2016

מהיכן: מישיגן

נבחרה מתוך: 170,000 מתמודדים

"איסלה תמיד שמחה", אמרה אימה רייצל ל-TODAY Parents. "היא תמיד מחייכת ומצחקקת ונמצאת בתנועה והדבר החביב עליה ביותר הוא לרקוד לצלילי מוזיקה ולנגן עם אחותה הגדולה, נורה".

"אמנם קיבלנו כל כך הרבה רשומות מדהימות, אך השופטים התאהבו כולם בחיוכה החצוף ובשיערה המדהים", נמסר בהודעה לעיתונות משופטי התחרות. עוד הוסיפה אמא של איסלה, כי לעתים קרובות, עוצרים אותה ברחוב אנשים שמגיבים על ראשה מלא השיער של איסלה והגומות הכובשות.

 גם התינוק שלכם יכול לזכות בתואר תינוק השנה של גרבר 

לפרטים נוספים והרשמה היכנסו>>

שימו לב כי התחרות מיועדת לתינוקות מגיל 6 חודשים ועד גיל 3 שנים. הורים או אפוטרופסיים משפטיים יכולים להגיש מועמדות עד לתאריך ה-16 לאוגוסט.

 לפרטים נוספים והרשמה היכנסו>>