בניגוד אלינו, האנשים הרגילים ואדומי הדם, במשפחת המלוכה עניין הילודה הוא גורלי ומתוזמר, כששליט אמור ללדת שני ילדים לפחות, מה שמכונה באנגלית an heir and a spare, או בעברית: אחד יורש ואחד ספייר. התפקידים נקבעים על פי סדר הילודה, והילד שמגדלים לא רק מחונך להיות אדם מתפקד ובעל ערכים, אלא גם שליט רם, רב יכולות ועמוס אחריות.

למרות שהמלכה אליזבת' מסרבת לפנות את כסה, והנסיך צ'ארלס ממתין לתורו כבר כמה עשורים, הדורות הבאים לעולם לא יכולים להרשות לעצמם לנוח. וויליאם וקייט אמורים להחליף בשלב מסויים את צ'ארלס וקמילה, (כשתמיד מדובר על סיכוי שצ'ארלס יעביר הלאה את השרביט), ואז יגיע תורו של ג'ורג', עד כה ילד מתוק ועגול לחיים, ששומע, כך אנו מגלים בימים אלה, סיפורים שונים לפני השינה מאשר אלה ששומעים חבריו לכיתה.

View this post on Instagram

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

מקור המקורב למשפחת המלוכה צוטט בכל רחבי העולם כשגילה שג'ורג' ואחיו יודעים כבר מזמן שהוא מיועד לכתר ביום מן הימים, ושהגישה של ההורים לנושא המורכב והחשוב, שיכתיב לו את מהלך חייו, היא ביבליותרפיה, אם תרצו. ההורים מספרים לג'ורג' את סיפור המלוכה כמו בספרי האגדות, באופן שמותאם לגילו כמובן. "וויליאם וקייט כבר דיברו עם ג׳ורג׳ ושרלוט על התפקידים שצפויים להם", מגלה המקור, "אבל כמו סיפור אגדה לפני השינה, קצת מרוחק, כדי שלא יבהלו".

המקור ממשיך ומגלה כי לוויליאם חשוב לעשות זאת בהדרגה ולא בהנחתה, כדי לא לעורר התנגדויות: "ג'ורג' יודע שיש משהו מיוחד בו, ושיום אחד הוא יהיה המלך של אנגליה. זה רעיון שיכול להבהיל ילד בן שש, אז וויליאם מצא דרך כיפית לשוחח על זה. ג'ורג' נהנה מזה", אומר המקור, ומדווח שג'ורג' גם מקבל דחיפה הגונה לעבר עצמאות ומנהיגות. "הוא הופך לצעיר מלא ביטחון שאוהב לפגוש אנשים חדשים. הציבור יכול להיות רגוע. הוא מראה סימנים של מנהיג דגול".

View this post on Instagram

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

עכשיו מתברר ששבשעתו וויליאם עצמו קיבל את המידע קצת בהנחתה, ועכשיו כשהוא אב ומזדמנת לו ההזדמנות לתיקון, הוא לא מתכוון לפסוח עליה. בסרט דוקומנטרי שעוסק במשפחת המלוכה, שיצר שדר הטלוויזיה הבריטי הותיק ג'רמי פקסמן, הוא נזכר בשיחה שניהל עם הנסיכה המנוחה דיאנה על עתיד ילדיה: "שנינו דיברנו על הילדים שלנו, והיא אמרה לי שוויליאם לא פעם מצהיר בפניה שהוא לא מעוניין במיוחד להיות מלך. ואז הארי מגיע ואומר: אם אתה לא רוצה את הג'וב, אני אקח אותו!"

View this post on Instagram

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on