ילדה אוכלת מרק (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
מה מסתתר מאחורי המבט התמים הזה? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
אנחנו כבר יודעים שלילדים יש יכולת מקסימה לערבב מילים, להמציא מילים ולסכל אותיות והם ללא ספק התסריטאים הטובים בעולם. זה הדבר הכי חמוד שיש ואם לא נמהר לתעד את הפנינים שיוצאות להם מהפה, זה יהיה פספוס של ממש. אבל לפעמים, ילדים גם אומרים את הדברים הכי הזויים, מוזרים ובעיקר מפחידים. תקראו לזה חבר דמיוני, תקראו לזה החוש השישי או סתם דמיון מפותח, אבל הדברים הבאים שתקראו יעוררו בכם צמרמורת. אתר Reddit ביקש מגולשיו לחלוק כמה מהמשפטים היותר קריפיים ששמעו מילדיהם. הנה הם לפניכם.

"אמא, אני רוצה לקלף ממך את כל העור"

"השכבתי את בני בן השנתיים לישון. הוא אמר לי: 'ביי ביי, אבא'. תיקנתי אותו ואמרתי: "לא, עכשיו אנחנו אומרים לילה טוב', והוא ענה: "אני יודע. אבל היום אני אומר לך ביי ביי'. במהלך הלילה בדקתי אותו כמה פעמים כדי לוודא שהוא עדיין אתנו".

רומנטיקה צעירה: "שאלתי את בני בן ה7 בצחוק מה לדעתו הדרך הטובה ביותר להשיג חברה? והוא ענה לי: "תגיד לה שתהיה חברה שלך או שהיא לעולם לא תראה את הוריה".

אהבה של אחות: "בתי בת ה3 עמדה מחוץ לדלת של אחיה שזה עתה נולד והביטה בו במשך זמן מה. אחר כך היא הסתכלה עליי ואמרה: 'אבא, הוא מפלצת. אנחנו צריכים לשרוף אותו".

קניבלית קטנה: "ישנתי שינה עמוקה ובסביבות שש בבוקר התעוררתי בבהלה וגיליתי את בתי בת ה4, רוכנת מעליי, מביטה היישר אל תוך עיניי, ולוחשת לי: 'אמא, אני רוצה לקלף ממך את כל העור'".

מוח של קרימנילית: "האחיינית שלי ישבה על הספה עם מבט מוזר על פניה. אמא שאלה אותה על מה היא חושבת, והיא ענתה: 'אני מדמיינת גלים של דם עולים מעליי'".

תמותי: "בני בן ה5 אמר לי: 'אמא, כשתמותי – אני רוצה לשים אותך בתוך צנצנת מזכוכית כדי שאוכל לראות אותך ולשמור עלייך לנצח. בתי בת ה6 ענתה: 'זה מטופש. מאיפה תמצא צנצנת זכוכית כל כך גדולה?'".

תמותי 2: "לבתי הייתה תקופה שבה כל הזמן אמרה 'היי'. על כל דבר וכל הזמן: 'היי, היי, היי, היי'. יום אחד, זה נשמע לי כמו die (תמותי באנגלית). אז שאלתי אותה מה היא בעצם אומרת, והיא לחשה לי באוזן: 'Diiiiieeeeeeee'".

גלגול נשמות: לא ברור בן כמה היה הילד שאמר את הדבר המפחיד הבא, אבל זה הציטוט שנמסר: "לפני שנולדתי, הייתה לי אחות – נכון? והיא והאמא השנייה שלי מאוד זקנות עכשיו. הן היו בסדר גמור כשהמכונית עלתה באש, אבל אני לא!"

שלושה אחים שותים מיץ תפוזים (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
הם נראים חמודים, אבל לפעמים הם אומרים את הדברים הכי מפחידים | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

גלגול נשמות 2: "יום אחד, אחרי שעשינו לבתי בת השנתיים וחצי אמבטיה, אשתי ואני הסברנו לה כמה זה חשוב שתשמור על האיברים האינטימיים שלה נקיים והיגיניים. היא ענתה באדישות: 'אף אחד לא נגע לי שם.הם ניסו לילה אחד, שברו את הדלת וניסו לגעת, אבל נלחמתי בהם בחזרה. מתתי ועכשיו אני כאן שוב'. היא אמרה את זה כאילו כלום"

תודה באמת: "הבן שלי בן ה3 הוא ילד טוב עם אנרגיות חיוביות וגישה יפה לחיים, כך שהדבר הבא נראה לנו די מוזר. הוא התחבק עם אמא שלו, ופתאום אמר לה בטון רציני מאוד: 'אמא, אני מבטיח לך שאני לעולם לא אלעס את העצמות שלך, מבטיח".

אהבה של בן: "בן של חבר שלי אמר לו: 'אבא, אני אוהב אותך כך כך שכל מה שאני רוצה זה לקחת לך את הראש וללכת אתו לכל מקום כדי שאוכל לראות אותך מתי שרק ארצה".

אהבה בוערת: "בפעם הראשונה שבתי בת ה3 החזיקה את אחיה התינוק, היא אמרה: 'אז לא כדאי שאני אזרוק אותך אל תוך האש, נכון?'".

גם אתם נתקלתם במשפטים מפחידים של הילדים? שתפו אותנו

עוד במשפחה:

>> אני שמנה ותמיד יפה וזה מה שהילדים צריכים לדעת
>> "ליהונתן שלי יש לשון קשורה. מה קשור?"

>> 10 משפטים שאסור לומר לילדים