אנשים רבים צריכים להתאמן בלי סוף כדי לפתח כישרון ספציפי ולבלות חודשים בשיפור כישוריהם. אבל עבור פעוטה סינית אחת, זה נראה כאילו היא נולדה בשביל זה. וואנג יוג'י אולי בת פחות משנה, אבל היא כובשת את האינטרנט בסערה כשהיא מציגה את כישורי הסנובורד המדהימים שלה.

למרות שלילדה הקטנה יש ניסיון בהליכה על שתיים רק שבועות אחדים, וואנג לא נתנה לזה למנוע ממנה לבדוק את התנאים ולהחזיק את עצמה במדרון. וואנג, בת ה-11 חודשים, הצטרפה לאמה ואביה על המדרונות לעונת השלג החדשה במחוז צ'ונגלי שבמחוז הביי. בעוד גולשי סקי וסנובורד נלהבים רבים מיהרו לצאת למסלולים, יוג'י היא הקטנה ואולי המרשימה מכולם.

בקליפ ניתן לראות את גולשת הסנובורד הקטנטנה מחליקה במדרון קל מול אביה בזמן שהוא אוחז בסנובורד שלה מאחור בחבל קצר. "היא עדיין לא מסוגלת להחליק בעצמה", הוא סיפר, "אבל היא עוקבת אחר זווית המדרון או יורדת באופן טבעי. עדיין היא לא יכולה לשלוט בכיוון או ללכת ממש רחוק. לפעמים אם השלג בדיוק מתאים אז היא יכולה ללכת עד הסוף. היא מאוד אוהבת את זה, היא הייתה סופר שמחה אם היא תוכל להגיע רחוק."

לדברי אמה, וואנג אפילו לא יכולה ללכת עדיין כמו שצריך, אבל היא למדה איך לעשות סקי בעצמה במהירות לאחר שניסתה זאת בפעם הראשונה. "אנחנו מעודדים את הילדה שלנו ללמוד איזה ספורט היא מסוגלת לעשות. אני ואביה יכולים לעשות סקי אז קנינו לה סנובורד קטן. תכננו לתת לה לנסות לעשות סקי כשהיא תהיה גדולה, אבל היא אהבה את זה כבר עכשיו. היא הייתה ממש מאושרת. נהניתי לעשות סקי", אמרה.