אנחנו יודעים שילדים הם ללא ספק סחטני לייקים, אבל לפולי אנה גריי בת ה-15 חודשים יש סיבה הרבה יותר טובה להיותה כוכבת טיקטוק. גריי שזוכה לעשרות מיליוני צפיות, למעלה מ-7 מיליון לייקים ומעל 600 אלף עוקבים - מציגה כישרון מדהים של שמירה על איזון על לוח הסקייטבורד במהלך החלקה ועליה על רמפות. ואם זה לא מספיק - כל היופי הזה קורה עוד לפני שהספיקה ללמוד ללכת. 

הוריה של גריי גילו את זה לאחר שדחפו אותה כשהיא על הלוח, מבלי להתכוון למשהו רציני יותר מדי ולהפוך לאחד הדברים הכי ויראליים עלי אדמות. אביה - ווייד גריי התחיל את כל זה במשחק בפארק החלקה באזור הדרומי של ניו סאות' ויילס. במקביל, אמה של גריי, ג'סיקה-לי אלרד, החלה לצלם את פולי מחליקה ולהעלות אותה לטיקטוק בספטמבר האחרון ומאז כאמור מיליוני הלייקים לא אחרו להגיע.

View this post on Instagram

A post shared by Polly Anna Gray ✨ (@polly_anna_sk8)

בסרטונים נראית גריי עומדת בביטחון ומתאזנת בצורה מושלמת על סקייטבורד כשאביה דוחף אותה במעלה הרמפות בפארק ההחלקה. היא חובשת קסדה ומגני ברכיים תוך כדי שאביה עוקב אחריה ועוטף אותה בזרועותיו מרחוק, למקרה שהיא תיפול. מה שמרשים הוא שזה כמעט לא קורה ואבא גריי כמעט ולא נאלץ להתערב כי שיווי המשקל של גריי הקטנה הוא פנומנלי. 

View this post on Instagram

A post shared by Polly Anna Gray ✨ (@polly_anna_sk8)

"הכל התחיל בסוף שבוע אחד בו ראינו שפולי מביעה עניין מיוחד בסקייטבורד שהיה איתנו", מספרת אמא ג'סיקה, "החלטנו לשעשע אותה ובן זוגי דחף אותה מצד אל צד על הסקייטבורד. זה היה עוד לפני שהיא ידעה ללכת. היא נראתה מאוד בטוחה אז המשכנו לשחק איתה גם בבית וגלגלנו אותה מפה לשם". 

ג'סיקה מוסיפה ומשתפת כי באחד הימים היא ביקשה מבן זוגה לשחק עם פולי בזמן שהיא עצמה מתקלחת, והוא דחף אותה על הסקייטבורד במסדרון וגילה את שיווי המשקל הכי טוב שהיה לה אי פעם. "היינו בהלם והחלטנו שכדאי לנו להמשיך עם זה". 

"היא מאוד אוהבת את זה", משתף האבא וויד, "היא קיבלה במתנה את הכישרון הזה והיכולת לשמור על איזון. אולי היא קיבלה את זה ממני, לפני שנהייתי אבא ועליתי עשרים קילוגרמים, יכולתי גם אני לעשות את זה". 

משפחת גריי המאושרת  (צילום: Polly Anna SK8)
משפחת גריי המאושרת | צילום: Polly Anna SK8

בחלק מסרטוני הטיקטוק של פולי מצורפת אזהרה כי "הפעולה בסרטון זה עלולה לגרום לפציעה חמורה". זאת מכיוון שבכל זאת מדובר בהתנהלות לא רגילה ולא מומלצת באופן גורף. "בהתחלה אני בעצמי דאגתי מאוד לבתי במהלך ההחלקה, אבל היום אני יודעת שהיא בטוחה כי בן זוגי שומר עליה", משתפת ג'סיקה, "ידעתי שהיא לא תיפגע כי וויד שם כדי להשגיח. לא ציפינו שסרטוני ההחלקה של פולי ייצרו כל כך הרבה באזז. לא התכוונו לפרסום הזה, רק חשבנו לשתף כי החלקה של תינוק על סקייטבורד זה דבר די מגניב".