מיני-מי, קופי פייסט, גרסה מוקטנת: הנשים האלה ילדו תינוקות שהפכו לילדות (או ילדים) ואחר כך לנשים (הבנתם, או לגברים), והן נראות בדיוק אותו הדבר. אילו תגובות הן מקבלות והאם הדימיון נשאר במראה החיצוני או עובר גם לאופי?

אין תמונה
שרון ואיתמר

הדס ורועי (3): "כשהעליתי את התמונה הזאת לפייסבוק, אנשים חשבו שאני מעלה אותה בגלל שבוע הכפילים. רועי הוא לגמרי העתק שלי וזה הכי כיף לי"

אין תמונה
גלי וניר

גלי וניר (4): "מלבד הדמיון הפיזי (שגם אנשים זרים ברחוב עוצרים ומציינים זאת בפניי), ניר מאוד דומה לי גם באופי. שנינו מאוד רגישים ויכולים לבכות ברגע, אוהבים לאכול את אותם הדברים ומאוד אוהבים לטייל".

אין תמונה
רוית, רוי ודור

רוית, רוי (6.5) ודור (3): רוי הוא לגמרי העתק שלי והסביבה כל הזמן מציינת את זה. גם דור דומה לי מאוד רק בצבעים קצת שונים. אני גאה לומר שכל הזכויות שמורות לי (ולבעלי כמובן שנטל חלק חשוב ביצירה, אבל הוא לא אחראי על הדמיון)"

אין תמונה
ורד ויערה

ורד ויערה  (2.3):  "יערה שלי, אהובת לבי היא ילדה שמחה, קופצנית ודעתנית. היא דומה לי לא רק במראה, אלא גם בטמפרנט ובעקשנות שמהולים גם בעדינות וביכולת להסתדר בכל מצב"

אין תמונה
אידית ובתה

אידית אלברדו ובתה קרין (17): "אנחנו דומות במראה אבל באופי פחות. אמא שלי יותר פלפלית, ואני יותר רגועה אבל אני כן מרגישה שאני נעשית דומה לה מבחינת השאיפות, הרצון להצליח וגם מבחינת נקודת המבט שלי על החיים. אני גאה ומעריצה את אמא שלי ששואפת תמיד להצליח ולעשות עוד ועוד, היא מודל השראה עבורי".

אין תמונה
קטיה ואוה

קטיה ואוה (1.5): "מהרגע שהיא נולדו כולם אומרים שאנחנו קופי. מבחינתי היא המיני-מי שלי. היא עוד קטנה אבל אני כן חושבת שאנחנו דומות גם באופי, אני רק דואגת שלפעמים זה מעליב קצת את איגור (צוחקת)".

 

אין תמונה
יונית ותמר מגנזי

יונית ותמר (4): "כשתמר נולדה, היא נראתה כמו שכפול של אבא שלה – אבל אז התחיל המהפך, ומאז היא הולכת ונהיית שיכפול שלי. כשהיא הולכת עם אמא שלי, כולם אומרים לה שככה בדיוק נראיתי כשהייתי ילדה".

אין תמונה
ליהי עזרא זלצמן

ליהי ומוריה (2): "כל דבר שאני עושה, מוריה רוצה גם: לשים עגילים, להתאפר, לעשות תסרוקות, ללבוש חצאיות ושמלות בדיוק כמו שלי. היא כל הזמן אומרת שהיא רוצה להיות בדיוק כמו אמא".

אין תמונה
הילה יחזקאל

הילה (29) ואמא יוספה (57): "תמיד הייתי דומה לאמא שלי. כשהייתי ילדה היא הייתה תופרת לנו את אותם הבגדים - לי בקטן ולה בגדול. חושבים שאנחנו אחיות".

אין תמונה
שרה מויאל גבאי

שרה ונטע לי (3): "כולם אומרים שהיא דומה לי מאוד. משאלתה של סבתא שלה".

אין תמונה
רויטל אורנשטיין פלנבאום

רויטל ורום (5) : "כל הדודים וחברי הילדות טוענים שזה שיכפול מדויק שלי, ולא מפסיקים להגיד שהיא מדברת כמוני, נראית כמוני, הולכת כמוני. סבא שלי, שיש לו אלצהיימר, היה בטוח שהיא זו אני. לצערי יש לה גם בדיוק את אותם הרגלי אכילה כמו שהיו לי בתור ילדה - לא אוכלת כמעט כלום.

אין תמונה
אפרת פרי

אפרת ובר (7): "כולם אומרים 'וואו, היא כמוך בקטן. את חייבת לעשות עוד אחת כזאת'".

אין תמונה
יעל שימשי

יעל ומאיה (6): "רוב מי שנתקל בנו מגיב באופן זהה: 'אתן כמו שתי טיפות מים', 'עשו לכן קופי פייסט', 'אני רואה שעשית מיני מי שלך'".

אין תמונה
אפרת אלמוג

אפרת ורומי (23): "בלי שתכננו את זה, רומי משרתת עכשיו בצבא בתור קצינת ספורט – בדיוק באותו התפקיד שבו אני שירתתי בשנת 90. קולגה ששירת איתי הוא המפקד שלה".

אין תמונה
מיטל סולומון סנקר

מיטל ונויה (3): "כשנויה איתי לבד, כולם אומרים שהיא העתק שלי. אבל כשרואים את אבא שלה אז מבינים שבעצם היא העתק שלו".

אין תמונה
מיכל כהן

מיכל ואמיליה (חצי שנה):  "התפללתי שהיא תצא כמוני ולא דומה לאבא שלה, כי היא נולדה בהיריון לא מתוכנן מחוץ לנישואים. לשמחתי היא אכן דומה לי".

אין תמונה
שירן איפרגן

שירן ונועם (2): "במשפחה שלי אומרים שזאת אני כשהייתי קטנה, אבל יש כאלה שרואים בה גם את התווים של אבא שלה".

אין תמונה
פורטי כחלון נעים

פורטין וניצן: "מהרגע שנכנסתי להיגיון בקשתי ילדה כמו בעלי - שתהיה דומה לו בכל המובנים, וניצן באמת דומה לאבא שלה, גם חיצונית וגם בחשיבה שלהם שהיא מאוד מחוץ לקופסא".

אין תמונה
מעיין מזרחי

מעין ושוהם (8): "שוהם ואני לא דומות רק במראה, אלא גם באופי. היא ילדה מאוד דעתנית ובוגרת, התפתחה מאוד מוקדם בתור תינוקת ובגיל 10 חודשים כבר רצה ולא הפסיקה לדבר - בדיוק כמוני".

אין תמונה
שרית ושובל מסילתי

אבריאלה, שרית ושובל (16): "בתי הגדולה קופי של אביה, בתי האמצעית שובל דומה לי והבן הצעיר שלנו מעורב. שובל ואני מקבלות הרבה תגובות של 'מי האמא' או 'אתן נראות אחיות'. זה מאוד מחמיא לי כמובן. אני מאמינה שכששובל תגדל יתבלבלו ביננו עוד יותר, כמו שקורה לי עם אמא שלי, אבריאלה, שאני מאוד-מאוד דומה לה".

אין תמונה
מעין פרנקל

מעין ועפרי (1): "עופרי היא פשוט העתק שלי, גם ביופי וגם באופי. כל מי שרואה אותנו ביחד רואה מיד את הדמיון, וההורים שלי טוענים שהיא שובבה בדיוק כמו שאני הייתי בגילה".

אין תמונה
אורית מור אלאלוף

אורית וגילי (18): "היא הדגם המשופר שלי".

אין תמונה
שרון ואיתמר

שרון ואיתמר (4.5): "תמיד היו אומרים לי שהוא קופי שלי עוד כשהיה תינוק, גם אנשים זרים שלא מכירים אותי. אין ספק שהוא הבן שלי אבל היום לדעתי הדמיון הוא בעיקר בעיניים. אם כי כשאני רואה תמונות שלי בגילו , זה באמת בול".