לאחרונה נחקרים ועולים פרטים נוספים אחד מהסיפורים הטראגיים וההזויים בארה״ב בתחום המשפחתי, סיפורן של דידי וג׳יפסי בלנשרד, אם ובת מספרינגפילד, מיזורי, שנראו לכולם כצמד מקסים ומרגש, כשהאם דואגת כל הזמן לבתה החולה, אלא בהמשך, לאחר שהאם נרצחה, התברר ששום דבר לא היה כפי שנראה. הבת רצתה במותה של האם, ומעולם לא היתה חולה.

הסיפור הזה, שאירע ב-2015, נחשף עכשיו בפרטים על ידי מחלקת החדשות של ׳באזפיד׳, מטריף את העולם ועשוי בהמשך להפוך לסרט הוליוודי. הסיפור מתאר את חייהן השקטים למראה של האם והבת שחיו בבית קטן בצבע ורוד שנבנה עבורן על ידי עמותה שעוזרת לנזקקים, זאת בעקבות מחלה שג׳יפסי נולדה איתה, שהגבילה אותה לכסא גלגלים. האם דידי היתה האחות המסורה של בתה, זו שנותנת את התרופות ודואגת להכל. על אף שג׳יפסי היתה בת 19, על פי דבריה של דידי, היה לה מח של בת שבע והזדקקה לסיעוד מלא. כך היה עד שפוסט מבהיל הופיע בעמוד הפייסבוק של דידי: ״שיספתי את הגרון של החזירה השמנה הזאת ואנסתי את הבת התמימה שלה. הצעקה שלה היתה כל כך חזקה. לול". 

הפוסט גרם לכל מכריה מיד לקרוא למשטרה, שהגיעה לבית הורוד ומצאה שם את גופתה של דידי בחדר השינה. היא נדקרה, וג׳יפסי היתה חסרה. חקירה נוספת גילתה שג׳יפסי כלל לא היתה חולה. מעולם. בירור חשף כי פגשה גבר ברשת, איש בשם ניקולס גודג׳ון, שהפך לבן הזוג הסמוי שלה, ויחד עמו ותכננה עמו לרצוח את אמא שלה. השניים ברחו לאחר הרצח, וגודג'ון שלח לעצמו בדואר את הסכין על מנת להשמיד את הראיות. על סמך הדוחות של המשטרה מאמינים המומחים כי דידי סבלה מוריאציה על תסמונת מינכאוזן, בה משליכים על אדם מצב פסיכולוגי או פיזי למען תמורות שונות, כמו רחמים, אמפתיה וגם כסף. ג׳יפסי כלואה בימים אלה, וצפוייה לבלות לפחות שבע שנים בכלא.

״היא אמרה לי שהרופאים האמינו שאמא שלה כל כך מסורה ואוהבת, ושהיא חושבת שהיא עשויה היתה להיות אמא מדהימה אם היה לה ילד חולה באמת״, מספרת כתבת באזפיד, מישל דין, שיצרה מהסיפור כתבה חוקרת, והצליחה לראיין את ג׳יפסי בכלא. ״היא אמרה: אני לא חולה, אז יש הבדל גדול מאוד״. רבים ממשיכים להיות נסערים מהמקרה המשונה וחוקרים אותו בקבוצות פייסבוק ייעודיות, מנסים להבין מה בדיוק קרה שם, וסביר שנשמע עליו עוד הרבה.

>> "אני לא אשמה שהילד שלי אלים"