נתחיל במובן מאליו: מפיקת האירועים אירית רחמים נראית מעולה. ולא נטרח להוסיף את המחמאה המפוקפקת "לגילה" (41 השנה למי שבכל זאת תהה), שכן אנחנו לא מכירות הרבה בנות עשרים שנראות ככה. עכשיו כשאנחנו מסכימים עם העובדה הקיימת, עולה השאלה המיידית הבאה: האם פיגורה מושלמת מצדיקה שמלה חושפנית לעילא בבר המצווה של בנך? ובכן, זו השאלה שנשאלה במאמזון וקפצה בראשם של כל מי שראה את התמונה המדוברת

13 דקות לפרסום השאלה: "ככה אמא מתלבשת לבר המצווה של הבן שלה?!", ו-123 תגובות כבר הספיקו להיכתב. תחילה רבות לא הבינו מי הבחורה המדוברת. אז נסביר ונעשה היכרות למי ששכחה או פשוט לא הכירה: אירית רחמים זכתה כשורדת האחרונה בעונה החמישית של "הישרדות" ולקחה את המיליון, והיא מפיקת אירועים של העשירון העליון. כיאה לאחת כזאת, כשמגיעים לחגוג מסיבת בר מצווה לבנך, לא ציפינו שהיא תחלק רוגעלך ותעשה קריוקי. רחמים עלתה עם מספר שמלות שונות בערב, עבדה על קטע ריקוד ובו היא מנענעת את ישבנה בכישרון והרימה מסיבה שלא תישכח להרבה מאוד שנים. 

אירית רחמים  (צילום: עופר חן)
מזל טוב לחגיגות בר המצווה | צילום: עופר חן

אבל דומה שהשמלה, הו השמלה, היא זו שגוררת כעת את מירב התגובות. מדובר בשמלה של המעצבת ענבל דרור - חסודה בחלקה העליון כשהיא מסתירה כתף אחת וחושפת את השנייה, אך בחלקה התחתון, היא משאירה מעט מאוד מקום לדמיון. 

"לא מכבדת את עצמה ולא את הבן שלה שבטח מובך ממה שהחברים שלו חושבים (או מפנטזים) על האמא שלו", כתבה אחת המגיבות במאמאזון. "באמת יפהפייה, אבל מעניין אם יש לה תחתונים בכלל? ובטוחה שהילדים היו נבוכים", הוסיפה אחרת. "גוף יפה אפשר להציג גם בלי מפשעה מבצבצת", "מסכן הילד, האמא גנבה לו את ההצגה", סיכמה שלישית.

אבל גם היו הרבה מאוד מפרגנות בחבורה. "מושלמת", "איזה כוסית חבל"ז", "לדעתי זה יפה ואתן מקנאות", "לא כי שאתן הולכות לים או לבריכה, אתם שמות אוהל כי יש ילדים קטנים וחבל!! אוויש הפרמיטיביות מתי תיעלם מהעולם הזה? ובואו לא נתמרמר - אירית רחמים בחורה יפה ומהממת וזכותה להתלבש איך שבא לה! ובנתיים היא בעיתון ואתן לא. אז בואו ננשום עמוק !! בריאות ושוב בריאות", והיו לא מעט שביקשו לחדול מהשיימינג שעושים לאמא בישראל.

ומה אתם חושבים? הצביעו