ילדים זה שמחה, ככה אומרים, וגם בהוליווד אוהבים לשמוח. בשנים האחרונות יותר ויותר מפורסמים משתדלים להצדיק את הבתים המאוד מרווחים שלהם, ולמלא את החדרים בילדים. המון ילדים. והפעם אנחנו לא מתכוונים לגברברים הסדרתיים שמחליפים נשים בדגם צעיר יותר ומעברים אותן שוב ושוב - אלא למשפחות של ממש, עם חתיכת קילומטראז'.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי: 6 ילדים

אין תמונה
ולחשוב שאנג'לינה רצתה רק שניים. השבט למשפחת בראנג'לינה

הנפשות הפועלות: אנג'לינה ג'ולי, 35, ובראד פיט, 47. היא זכתה באוסקר, הוא קיבל גלובוס הזהב, סמלי מין ופעילים הומניטאריים.

ההורים של: שלושה ילדים מאומצים - מאדוקס, 10; פאקס, 8; זהארה, 6; ושלושה ביולוגיים -  שיילו, 5, והתאומים ויויאן ונוקס, 2.

הסיפור המשפחתי: תעקבו היטב - פיט וג'ולי נפגשו והתאהבו ב-2005 על סט הסרט "מר וגברת סמית". פיט אז עוד היה נשוי לשחקנית ג'ניפר אניסטון, עובדה שעוררה סקנדל תקשורתי גדול. פיט התגרש למענה, והחל להתקרב לג'ולי ולבנה מדוקס, אותו אמצה שלוש שנים קודם לכן בקמבודיה.
באותה שנה בה הכירו, אימצו השניים את זהארה שאותה פגשו בטיול לאתיופיה. ב-2006 אימץ פיט רשמית גם את מאדוקס, והילדים קיבלו את שם המשפחה הנוצץ ג'ולי-פיט. בהמשך אותה שנה ילדה ג'ולי את בתם הביולוגית הראשונה, שיילו. ב-2007 אימצו השניים את פאקס הוויאטנמי, וכעבור שנה ילדה ג'ולי את התאומים נוקס וויויאן, שזכות הראשונים על צילומם נקנתה בעבור 14 מיליון דולר, הסכום הגדול ביותר ששולם אי פעם עבור תמונת סלבריטאים. כיאה לזוג ההומניטרי, הכסף נתרם לצדקה.

לא ידעתם ש: השניים, שמעולם לא התחתנו, הצהירו שלא יעשו כן עד שכל זוג בעולם שמעוניין בכך – יוכל להינשא.

אנג'לינה: "אני בכלל תכננתי להביא לעולם רק שני ילדים, אבל זה מהדברים האלה שאי אפשר לצפות. עד שיש לך ילדים אתה לא יודע איך תתמודד עם האחריות ועם החינוך, שלא לדבר על לשלוט באינטראקציה ביניהם. זה לא תלוי רק בך, אלא גם בילדים.
"אילו היה לי ילד עם צרכים מיוחדים, סביר שהיו לי פחות משאבים להשקיע בעוד ילדים. אנחנו, כהורים, פשוט הרגשנו בכל פעם שאנחנו מעוניינים להתמודד עם גידול של ילד נוסף. כרגע יש לנו בית גדוש ומאושר מאוד". 

דיוויד וויקטוריה בקהאם: שלושה ילדים פלוס אחד בדרך

אין תמונה
עכשיו ויקטוריה רוצה גם בת. נבחרת בקהאם

הנפשות הפועלות: דיוויד בקהאם, 35, כדורגלן-על בריטי וסמל מין; ויקטוריה בקהאם, 36, ספייס גירל לשעבר ואייקון אופנה.

ההורים של: שלושה בנים - ברוקלין, 12; רומיאו, 9; וקרוז, 6; ותינוק בדרך.

הסיפור המשפחתי: הכדורגלן וזמרת הפופ הכירו בשנת 1997, כשויקטוריה היתה בשיא הצלחתה כ"פוש ספייס", ונישאו שנתיים אחר כך, ב-1999. באותה שנה נולד גם בנם הבכור ברוקלין.

לא ידעתם ש: השמועה גורסת שבהריון הזה ויקטוריה מעוניינת מאוד בבת.

דיוויד: "זה לא יהיה הילד האחרון שלנו, אנו מקווים להביא לעולם עוד כמה ילדים בהמשך; אנחנו מאוד משפחתיים ותמיד רצינו שתהיה לנו משפחה גדולה. זה מצחיק, כי כשרק הכרנו לא דיברנו בכלל על ילדים, רק בהמשך התברר שזה חלום משותף שלנו, ומזל שכך. שנינו אוהבים ילדים, ואין אושר גדול מהם מבחינתנו".

היידי קלום וסיל: 4 ילדים

אין תמונה
משפחת טלאים? הם דווקא אוהבים אותה. קלום, סיל ושניים מילדיהם

הנפשות הפועלות: היידי קלום, 37, דוגמנית על מגרמניה ומנחת התכנית "פרויקט מסלול"; סיל, 47, זמר בריטי.

ההורים של: לני,7; הנרי, 6; ג'ונה, 5; לו, בת שנתיים.

הסיפור המשפחתי: היידי קלום הייתה נשואה בעבר לסטייליסט ריק פיפינו. היא התגרשה ממנו ב-2002, וכעבור שנה נכנסה להריון מאיש עסקים איטלקי, המבוגר ממנה ב-25 שנה, בשם פלאביו בריאטורה. השניים נפרדו בתחילת ההריון, אז פגשה קלום את סיל, והאהבה פרחה.
סיל היה נוכח בלידת בתה הבכורה של קלום, לני, היום בת שבע. בני הזוג התחתנו ב-2005, אז אימץ סיל רשמית את לני כבתו, וקלום סיפרה בכל ראיון אפשרי שסיל הוא האב היחידי בחייה של בתה. בהמשך נולדו לזוג עוד 3 ילדים, והיד עוד נטויה.

לא ידעתם ש: הזוג הרומנטי מחדש את ברית נישואיו בכל שנה, במסיבת חתונה גדולה.

היידי: "בעיתונות הגרמנית מישהו כתב עלינו שאנחנו 'משפחת טלאים'. זה היה, כנראה אמור להיות עלבון גזעני, אבל בעיני זה היה נורא חיובי. סיפרתי לסיל, והסכמנו שזה די נהדר שיש לנו משפחה לא סטנדרטית, בכל מיני צבעים, גדולה, חזקה ומאושרת".

מאט דיימון ולוסיאנה בארוסו: 4 ילדים 

אין תמונה
ארבע בנות זה מספיק. מאט דיימון ושתיים מבנותיו

הנפשות הפועלות: מאט דיימון, 41, שחקן זוכה אוסקר, ולוסיאנה בוזאן בארוסו, מעצבת פנים ארגנטינאית בת 35. הם הורים לארבע בנות: אלקסיה, 11, איזבלה, 5, ג'יה, 2.5, וסטלה, בת שלושה חודשים.

הסיפור המשפחתי: במהלך צילומי סרט במיאמי, פגש דיימון את לואיסה שעבדה כברמנית בבר שבו היה שורץ בכל לילה בתום הצילומים. שנתיים אחר כך הם התחתנו, ודיימון אימץ את אלקסיה, בתה מנישואים קודמים של לוסיאנה. ב-2006 נולדה לשניים בת ביולוגית משותפת ראשונה.

לא ידעתם ש: לאחרונה, לאחר שנולדה בתם הרביעית, הצהיר דיימון שהם לא מתכננים עוד ילדים.

מאט: "במשך שנים חלמתי על ילדים, תמיד רציתי משפחה גדולה. אני מאוד טוב בלהדליק את הבנות ולהשתולל, אבל פחות מוצלח בלהרגיע את העניינים. כמחנך, יש לי עוד מה ללמוד. בכל מקרה, סיימנו להביא ילדים. חיינו מלאים ונהדרים עם ארבע הבנות האלה. ההריונות לא היו פשוטים לאשתי, אז החלטנו שזהו זה, אני לא יכול לבקש ממנה יותר מזה.
"מעכשיו אני מתכוון להקדיש את חיי לגידול בנותיי כך שיגדלו להיות נשים חזקות הגונות וטובות".

מיה פארו: 15 ילדים 

אין תמונה
רצתה משפחה גדולה, ממש גדולה. מיה פארו וכמה מהילדים

הנפשות הפועלות: מיה פארו, 65, שחקנית ופעילה הומניטארית; אנדרה פרבין. הביאה שלושה ילדים ביולוגיים: התאומים מתיו וסאשה, 41, ופלטשר, 36. בזמן נישואיה לפרבין גם אימצה שלושה ילדים נוספים מקוריאה: סון-יי, 41, (שכיום נשואה למי שהיה בהמשך אביה המאמץ, וודי אלן) לארק, שנפטרה לפני שלוש שנים בגיל 34 מאיידס, וסאמר, 36. עם וודי אלן אימצה פארו את מישה, 33, ודילן, 27, וילדה את סאצ'ל, 24.
לאחר פרידתה המתוקשרת מאלן, אימצה פארו שישה ילדים נוספים: טאם, שנפטרה בגיל 19 מפגם בלב, קווינסי, 23, פרנקי, 20, אייזיאה, 20, תדיאוס, 22, וגבריאל, 18.

הסיפור המשפחתי: פארו היתה נשואה שלוש פעמים בחייה, לזמר פראנק סינאטרה, למוזיקאי אנדרה פרבין ולבמאי וודי אלן. עם השניים האחרונים הביאה ואימצה ילדים רבים, וגם לאחר פרידתה מאלן המשיכה ואימצה ילדים נוספים.

לא ידעתם ש: היא עושה אפליה מתקנת מובהקת לטובת ילדים בעלי רקע קשה במיוחד ובעיות בריאותיות שונות.

מיה: "מאז ומתמיד רציתי קריירה ענקית, גברים גדולים מהחיים ומשפחה גדולה. אני לא רואה טעם בלהעביר את החיים בשום צורה אחרת, למרות שלפעמים אני מרגישה שמרוב חיים כבר אין לי חיים. יש לי ילדים מדהימים, באמת שכל אחד ואחד מהם היה זכיה בכל הקופה ואני לא מתחרטת על דבר".

פירס ברוסנן: 5 ילדים

אין תמונה
המשפחה כערך עליון. ברוסנן והילדים

הנפשות הפועלות: פירס ברוסנן, 57, שחקן בריטי, אלמן שנישא בשנית, ואב לשארלוט, 31, כריסטופר, 30, שון, 28, דילן, 14, ופאריס, 11.

הסיפור המשפחתי: ברוסנן נישא לראשונה בשנת 1980 לשחקנית אוסטרלית בשם קסאנדרה האריס. הוא אימץ את שני ילדיה, שארלוט וכריסטופר. שלוש שנים מאוחר יותר נולד לזוג בן בשם שון. בשנת 1991 נפטרה קסאנדרה מסרטן. עשר שנים אחר כך נישא ברוסנן בשנית לעיתונאית אמריקנית בשם קילי שיי סמית, ולשניים שני בנים משותפים: דילן ופאריס.

לא ידעתם ש: ברוסנן, שגדל ללא אב, מספר תמיד שהמשפחה היא מבחינתו ערך עליון.

פירס: "אבי נפטר בילדותי, ויש לכך השפעה גדולה על האופן שבו אני מגדל את ילדיי. המשפחה, מבחינתי, היא ערך עליון, וחשוב לי שילדיי יחושו תמיד שייכים, שיבינו את חשיבותה של המשפחה ואת האהבה שיש למבנה המשפחתי להציע. אני מאוד מודע לכך שהזמן שלנו פה יקר, משתדל להקדיש לילדיי כמה שיותר ולמצות את הזמן איתם עד תום".

>> ויש גם כאלה שהחליטו לוותר על ילדים. כנסו תבינו למה