נטע גרטי לקאלה (צילום: מירב בן לולו)
אין דבר כזה אמא מושלמת. נטע גרטי לקאלה | צילום: מירב בן לולו
נטע גרטי, 36, היא אחת שהיינו רוצות להיות יום אחד בנעליה. ברור לנו שאין דבר כזה חיים מושלמים, אבל יש כאלה שזה מרגיש שהם מאוד קרובים לזה. היא שחקנית תיאטרון וקולנוע עסוקה, נראית מיליון דולר במינימום מאמץ (או לפחות כך זה נראה), נשואה לזמר ולמוזיקאי פיטר רוט ולשניים שני ילדים: הלנה בת התשע ואריק בן השלוש. בזמן שהיא לא על הבמות או בבית עם הילדים, היא מול המצלמות, מקמפיינת למותג קאלה. גרטי שמקפידה לשמור על פרטיות, הסכימה לשתף אותנו במעט על איזו מין אמא היא. וכן, היא קולית בדיוק כמו שחשבנו.

מה הדבר הכי טוב שאת עושה כאמא?
"בעיקר עושה מעצמי צחוק, אני שוקעת איתם למשחקי דמיון".

במה היית שמחה לקבל חיזוק בתחום ההורי?
"בלקום בבוקר בזמן. מודה, גם כילדה בעצמי לא הייתי חזקה בזה וכנראה שלא התפתחתי הרבה מאז. אבל יש לי סוג של תירוץ -  לרוב אני מגיעה מאוחר מהצגות בלילה וכשהשעון מצלצל בבוקר, אני מושכת עוד קצת זמן ושמה נודניק או מתעלמת ממנו, מה שגורם לכל הבית להיכנס ללחץ. בסוף אנחנו מצליחים להגיע ממש ברגע האחרון, לפני הצלצול. ללא ספק נקודה לשיפור".

נטע גרטי והבת הלנה (צילום: ברק פכטר)
גם בפפראצי ובחודש שמיני היא נראית מעולה. נטע גרטי ובתה הלנה | צילום: ברק פכטר

איזה חלק בשבוע את הכי אוהבת?
"לוח הזמנים שלי משתנה מאוד מיום ליום וכך גם המאווים, ולכן זה מאוד תלוי מה מחכה לי באותו ביום. אבל יש דבר אחד שאני תמיד מוקירה עליו תודה ואלו הרגעים שיש לי עם פיטר בשקט, בערב, לבד על הספה בסלון".

רואה את הילדים כל יום?
"בטח. לפעמים כשיש צילומים והצגה בערב, יוצא שאני לא רואה אותם באותו יום, אבל אלה תקופות ספציפיות ואני תמיד משתדלת לסדר את הלו"ז שלי כך שלא יווצר רצף של ימים כאלה ".

נטע גרטי ופיטר רוט (צילום: ראובן שניידר )
הכי נהנית מהרגעים שיש לי עם פיטר בשקט, בערב, לבד על הספה בסלון | צילום: ראובן שניידר

אמא מיוסרת או נטולת מצפון?
"אני מנסה לפייס את עצמי בנושא הזה אבל בתוך תוכי אני חושבת שאני כן מהאמהות המיוסרות. אני תמיד מודעת לזמן שמתקתק ולכל הדברים שהייתי רוצה לעשות איתם ולא עשיתי ולמילים שלא אמרתי. זה מרחף מעליי כל הזמן".

מה הדבר הכי חשוב שלמדת בהורות?
"אני כל הזמן לומדת ונדמה לי שהורות זה תהליך שלא נגמר. אני מניחה שהשיעור הכי חשוב שלמדתי עד עכשיו זו הידיעה שאני אף פעם לא אהיה אמא מושלמת, פשוט כי אין כזה דבר".

נטע גרטי לקאלה (צילום: מירב בן לולו)
מחבקת ומנשקת. ואולי מצחיקה? | צילום: מירב בן לולו

בשלוש מילים, איזה אמא את?
"מחבקת ומנשקת, ואולי גם מצחיקה?"

>> תאומים ובת: שאלון אמא עם חן שילוני