View this post on Instagram

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

סיפורים מהסוג הזה מגיעים לרוב מאי שם בארה"ב. בדרך כלל מדובר במשפחות אמריקאיות מאזורים במדינה שבהם לא שמעו על הירידה בילודה, שמתגאות בהבאת צאצאים לעולם אחד אחרי השני, ומגדלות למעלה מעשרה ילדים בבתי ענק עם שלוש מכונות כביסה.

אבל גם הבריטים יודעים לעשות ילדים, וכעת מתברר שהמשפחה הגדולה ביותר בבריטניה מצפה לבת נוספת, ה-22 במספר. אם המשפחה סו רדפורד, שמשפחתה העצומה מתגוררת במורקמבי, עיר לחוף הים האירי לא רחוק מלנקסטר, הודיעה על החדשות בערוץ היוטיוב המשפחתי, שמונה 141 אלף מנויים.

רדפורד, 44, היא בשבוע ה-33 להריונה, ולדבריה הכל מתנהל כהלכה. "התינוקת במצב מעולה, היא בגודל ובמשקל המתאימים לשבוע שלה. הייתי בטוחה שהיא יותר קטנה, יש לה עוד זמן לגדול", סיפרה בסרטון האחרון שהעלתה, רדפורד שיתפה כמובן עם עוקביה גם את צילומי האולטרסאונד האחרונים, ואמרה שתוך כמה שבועות תעבור זירוז לידה, אך לא חשפה את הסיבה לכך. לדבריה, היו לה חששות כי התינוקת לא זזה הרבה ברחם, אבל עכשיו היא הרבה יותר רגועה. "היא ממש משתגעת כשאני נשכבת במיטה ושוכבת על הצד, היא לא מפסיקה לזוז", סיפרה.

אז מי הם בני הזוג שדואגים לגידול האוכלוסייה בבריטניה באפן שוטף? סו ובעלה נואל, 48, אומצו שניהם מיד לאחר שנולדו, מה שאולי מרמז על הסיבה לצורך שלהם להביא עוד ועוד ילדים. השניים הכירו בתיכון, וסו נכנסה להריון עם בנה הבכור כריס כשהייתה בת 14 בלבד. היא הייתה נחושה לשמור את התינוק, וכשהתחתנה עם כריס ארבע שנים מאוחר יותר, סו כבר הייתה בהריון עם בתם השנייה, סופי. קצת יותר משנה אחר כך היא גילתה שהיא בהריון שלישי עם בתה קלואי, ומאז ועד היום הם פשוט לא הפסיקו.

 החיים של השניים עמוסים, וזה בלשון המעטה. הם קמים מוקדם ועובדים קשה, ולא נעזרים במדינה בכלל, בזכות המאפייה המשפחתית שבבעלותם. הם גרים בבית בן עשרה חדרים, ואפשר רק לקוות שיש בו גם מספיק חדרי אמבטיה ושירותים.

המשפחה צורכת מדי יום שמונה ליטרים של חלב, שלושה ליטרים של מיץ ושלוש קופסאות דגני בוקר. כשרדפורד אורזת לילדים אוכל לבית הספר היא משתמשת בשתי כיכרות לחם, שלוש חבילות לחמניות ו-24 חבילות של חטיפים. בקטנה. חשבונות האוכל שלהם כמובן גבוהים במיוחד - כאלפיים שקל בשבוע רק על אוכל.

View this post on Instagram

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

הרכב ששימש את המשפחה נאמנה עד לפני כמה שנים מנה 15 מקומות, אבל היום הוא כבר לא מספיק לכולם, על אף ששני הילדים הגדולים של הזוג כבר לא גרים בבית. בזמן חופשות מבית הספר, החיים שלהם הופכים לעוד יותר משוגעים. סו, שמתפקדת כאמא במשרה מלאה, אפילו מלאה מאוד, מעידה שהיא משקיעה יותר מ-20 שעות שבועיות בסידור הבית ועושה ארבע מכונות כביסה ביום.

כשבנם ה-20 של בני הזוג נולד מת, השניים הבטיחו שהוא האחרון, אבל כאמור לא בדיוק קיימו את ההבטחה. בינתיים, בתם השנייה סופי כבר הפכה לאמא לשלושה ילדים בעצמה, מה שהפך את בני הזוג רדפורד גם לסבא וסבתא.

רדפורד הודתה שהיא בלחץ מההריון הנוכחי שלה, בעיקר כי חוותה סיבוכים שונים עם השילייה ומיקומה ברחם, אך שמחה לשתף את עוקביה שהיא מלאת אנרגיות ומרגישה מצוין, ואנחנו, שטובעות בכביסות וחיתולים, היינו מאוד שמחות להבין איך בדיוק היא עושה את זה.