אבי פל היא תזונאית ומאמנת כושר עם גוף חטוב, מוצק, שרירי ומעורר קנאה. אה, והיא גם אמא לילדה בת 6. תמונה שהעלתה לאינסטגרם ובה היא מרימה חולצה וחושפת את הבטן המטורפת שלה כשבתה הקטנה לצדה מלאת פליאה מצביעה על השרירים עוררה סערה ברשת. למגזין פיפל היא מסבירה כעת שהיא רק רצתה להוות השראה לאמהות אחרות.

התמונה הועלתה לראשונה בפברואר 2014 באינסטגרם הפרטי של פל בת ה-33, עם הכיתוב: "יש לי ילדה ושרירים ואין לי שום תירוץ". התמונה הופצה בקרב מאות עוקבים ונעשה ויראלית. פל הואשמה בשנאת שמנים. אגב, הצצה בעמוד האינסטגרם שלה ותוכלו למצוא בו הרבה מאוד תמונות חושפניות עוד יותר. אבל כנראה שהעובדה שבתה שם לצדה, מתפעלת ומשבחת את שרירי הבטן של אמה, היא זו שעשתה את כל ההבדל. לפני חודשיים, העלתה פל התייחסות להערות ולנאצות שקיבלה. "האשימו אותי שאני רק מוסיפה לחץ לנשים, במיוחד לאמהות, שנושאות משקל עודף. חשוב לי להבהיר שזו כלל לא אמירה אישית שלי. המסר שאני רוצה להעביר הוא לכל אישה, אמא או ילדה שלא מרוצה או בטוחה במראה שלה ולא עושה דבר בנוגע לזה כי היא חושבת שזה יהיה לה קשה מדי. אני רוצה שהן יסתכלו עליי ויבינו שאם אני עשיתי את זה, גם הן יכולות". 

אין תמונה
אם היא יכולה, גם אנחנו. הממ...תני לנו לישון על זה. אבי פל בהיריון ואחרי

פל אינה האמא הראשונה שמעוררת את זעמן של אחרות. גם מריה קאנג, מדריכת כושר ואמא לשלושה בנים, ביקשה להעביר את אותו המסר בצורה די מתריסה, כשהעלתה מודעה בכיכובה, עם שלושת בניה וגופה הלוהט וכתבה: "מה התירוץ שלך?". היא אגב לא ניסתה להתנצל או להצטדק בשום דרך. 

מריה קאנג (צילום:  Photo by Flash90, פייסבוק)
גם מריה קאנג ביקשה להבין מה התירוץ שלנו | צילום: Photo by Flash90, פייסבוק

I've been getting a lot of stick for this picture recently, I posted it back in February and it seems to have spread all over the Internet and has even made the local papers this week. I've been accused of adding to unnecessary pressure put on women and more specifically mums to lose weight. I would like to clarify that this is not my objective whatsoever. The message I want to portray is for all the women/mums/girl who aren't happy or confident with themselves and the reason they don't try to do anything about it is because they think it'll be too hard or even impossible to get results. Everyone could make excuses, too many people think it's easier not to try than to risk failure. It's not the case. I don't want to make other women feel bad about themselves, I want them to look at me and think, if she can do it so can I. Because you can! I don't "live" in the gym, I don't eat "nothing but rabbit food" I do have a ton of other time consuming commitments and days that stress me out, I crave chocolate and wine and sometimes I would rather spend my evenings sat on the sofa eating hobnobs and watching TV than sweating my butt off in the gym... But I make time for exercise and I make healthy choices when it comes to what I eat. It's about priorities and I don't regret the choices I've made. It's not easy but it's a lot easier than looking in the mirror every day and not feeling happy with the reflection staring back at you. Be happy, be healthy and empower others to feel same ��

A photo posted by • A B B Y P E L L • (@superabs) on

Thank you so much for all your great messages and welcome lovely new followers! Anyone who has enquired about my Personalised Nutrition & Training plans I will endeavour to reply to all of you over the weekend, I am still offering 20% off until the end of January so email me for details: abbypell@gmail.com peace out #FitFam ��❤️✌️#superabs #diet #training #nutrition #inspiration #motivation #sixpack #gym #workout #fitness #fitmoms #fitspo

Een foto die is geplaatst door • A B B Y P E L L • (@superabs) op

שגרת האימונים של פל כוללת 4-5 אימונים שבועיים, כאשר כל אימון נמשך כשעה. "שעה אחת היא בסך הכול 4 אחוז מהיום שלך, וכשאתה מסתכל על זה כך, זה פתאום לא נראה כזה קשה או נורא", היא מסבירה. לדבריה, כל יום אחרי שהיא מורידה את בתה בבית הספר, היא מיד הולכת לאימון. כן, מעט לא אמין כשהאינסטגרם שלך עמוס בתמונות כושר וכשהעבודה שלך היא, ובכן, מאמנת כושר. איך שלא יהיה, לא נזלזל במסר של הגברת שאומר שהכול בידיים שלנו, אם רק נרצה.

Little bit of pre comp posing practise, feeling bloated from the gallons of water I'm drinking at the mo, but workin workin workin it!! Come see me strut my stuff for real at the O2 in London this Saturday @wbff_official #TeamMonster @monstersupplements #fashion #fitnessmodel #competitor #bikinidiva #wbff #wbfffamily #fitfam #fitspo #PeakWeek #PosingPractise

A photo posted by • A B B Y P E L L • (@superabs) on

על אף ההערות הרבות שספגה, פל אינה מתחרטת שהפיצה את התמונה המדוברת, אך מבינה מדוע היא כה שנויה במחלוקת. "אני מניחה שיכולתי להעלות תמונה בתנוחה אחרת, אך האם היא הייתה הופכת כה ויראלית?". ובאותה נשימה, היא גם יודעת לומר שלא כל אישה חולמת על בטן שטוחה ושרירית, אבל המסר שהיא רוצה להעביר כן פונה לכל אישה באשר היא. "אם יש לך מטרה לחטב את גופך ולהרגיש טוב עם עצמך, ולא משנה איפה בגוף, דבר לא יעצור אותך. גם ובמיוחד לא העובדה שאת אמא".

#smile ��

A photo posted by • A B B Y P E L L • (@superabs) on

 

#LazySunday ��

A photo posted by • A B B Y P E L L • (@superabs) on

 

❄️ Happy Christmas Eve ❄️

A photo posted by • A B B Y P E L L • (@superabs) on