פינק היא אחת הנשים האמיצות שפועלות כיום בתעשיית המוזיקה, וזה לא בגלל הריקודים האקרובטיים או הקפיצות מגורדי שחקים. בראיון לדיילי מייל היא סיפרה על חוויה לא נעימה שעברה לפני מספר חודשים בטקס פרסי הווידאו של MTV. במהלך האירוע קומיקאי מוכר ניגש אליה ואמר: "הגיע הזמן שתלבשי מכנסיים, את אמא עכשיו. מספיק עם הלבוש המוגזם, אף אחד לא רוצה לראות את זה". נשאלת השאלה האם אישה שהפכה לאמא צריכה להתלבש בהתאם למעמד? 

בתוכנית הבוקר של פאולה וליאון רוזנברג ניסו להתדיין על הנקודה הזו, שהתבררה כנקודה רגישה מאוד ומסעירה. מצד אחד, ניצבה לה רונית בר, שדרנית ברדיו 91 FM ואמא בעצמה. מולה יוספה ברק, אשת יחסי ציבור, שכתבה גם כאן על היותה אמא חייזרית שנראית כמו ג'סיקה ראביט שמהדסת על עקבים, חושפת מחשופים נאים ומתהלכת בשיער אדום עז. 

 "שכל אחת תעשה מה שבא לה. אבל כשאת אמא את צריכה להבין שיש לך אחריות, במיוחד שהילדים קצת גדולים וכבר יודעים דבר או שניים, זה יכול להביך אותם", אומרת בר. "את באה לאסיפת הורים כדי לתפוס סטוצים? רוצה שהחברים של הבן שלך יגידו 'איזו מילפית'? יש אסכולה של נשים שאומרים שפמיניזם זה שחרור האישה, שכל אחת יכולה לעשות מה שהיא רוצה. בעיניי זו צביעות"". ברק בתגובה טוענת: "יש עדת נשים שהולכת אחריי ומודה לי שהן רוצות להתלבש כמוני אבל נשים כמוך מדכאות אותן. אנחנו חיים במקום ליברלי, הילדים שלי לומדים ומקבלים להכיל את כולם".

שרון צונץ, פסיכולוגית שהתארחה גם היא בפאנל, הוסיפה כי "לבוש זו אמירה ואנחנו מתלבשים שונה כשאנחנו בתפקיד, וכשאנחנו בבית. אם אמא מקצינה החוצה משהו, זה יכול להיות כרגע לבוש מיני, ילדות צעירות יכולות להתבלבל כי הן חושבות שזה מה שהן מייצגות, ומתבגרות יכולות להתבלבל עוד יותר כשהן בעצמן במהלך התפתחות אישית שלהן.  מצד שני, חשוב לזכור שכמובן אמא כן יכולה להעביר מסר של גם וגם: כישרון, חוכמה ויצירתיות לצד לבוש מיני אבל חשוב שהלבוש לא יהיה חזות הכול".

מה דעתכם?

>> למה זו המתנה הכי שווה לכל בית עם ילדים?