החיפוש אחר התמונה הטובה הבאה לא נגמר. דומה שכבר ראינו את כל אלבומי החתונה האפשריים בעולם: זוג בשקיעה, זוג בזריחה, על רקע פריחה, בנוף מדברי, צונחים מהשמיים, צוללים למים, שורפים את השמלה - אבל מי יודע להגיד לנו מה לא ראינו? הו, את הדבר הבא עוד לא ראינו. והנה גם יומו הגיע. 

אז תשמעו, כמובן שהתמונה מבויימת על ידי החתן והכלה אבל היא אותנטית לחלוטין, כך לדברי הצלם. ומה יש לנו כאן? נוף משגע צבוע בירוק פראי? יש. זוג לבוש היטב בשמלה לבנה מסורתית וחליפת חתן כחולה? יש. כלה כורעת ברך לצורך הרפייה? יש יש יש. צלם החתונה, מייקל קלוסטר, סיפר לאתר באזפיד שמי שהגתה את הרעיון "המופלא" היא אמה של הכלה והשניים מיהרו לבצע.

Some bridesmaids can not wait intil the party is over to go to the suite for a relaxing break and have a crunching wedding night. Fortunately, they had already given the yes word and were officially married. To all bridesmaids who will marry next year. I have already had to sell no because of already occupied dates. Do not wait too long to search for a photographer. Always sorry to say no. #marrage #wedding #bride #groom #love #weddingphoto #trouwen #trouwfotograaf #trouwfoto #weddingdays #reallove #daredevils #theedge #fun

A post shared by Michel van der Klooster (@michel_klooster) on

הזוג ההולנדי והליברלי צולם בעוד כמה סצנות במאוזן. השניים ביקשו להישאר אנונימיים (באמת? למה?!) ורק מסרו: "חשבנו שזה פשוט רעיון מצחיק", עוד הוסיף הצלם בעמוד הפייסבוק שלו: "כל מי שמוצא עצמו מוטרד מהתמונות כנראה תקוע אי שם ב-1996. תנו לאנשים ליהנות".

עכשיו, תראו, זה לא שאנחנו מתחסדים כאן. אבל מתחשק לנו שבתמונות חתונה, נשמור על מעט קלאס, פחות מין אוראלי מרומז. אבל היי, אולי זה רק אנחנו. מה אתם חושבים?

>> לפרק בלי להתפרק: איך לשרוד גירושים