כשרבקה פוסטר ביקשה משרילין ווסטר להיות השושבינה שלה, היא ידעה ששרילין היא אחת שאפשר לסמוך עליה. השתיים הן החברות הכי טובות כבר שנים רבות, מהתיכון, ורבקה ידעה ששרילין תטפל בכל מה שצריך, וגם במה שלא. השתיים חולקות גם חוש הומור משותף, ויחד יצרו בדיחה בלתי נשכחת שהפכה לוויראלית.

״החברות שלה כל כך חשובה לי״, מספרת ווסטר שחיה במיזורי. ״גדלנו יחד, עכשיו שתינו היינו מאורסות יחד ואני כבר אמא, והרבה מזה קשור אליה. שתינו נשואות לאנשי צבא, וכשקשה לי או שאני בודדה, היא תמיד תעזוב הכל ותבוא להיות איתי. וככה אני גם בשבילה״, כשבחרה רבקה צלם הריון, נתקלה בתמונה שנתנה לה השראה לעולל תעלול לבעלה לעתיד, והיא מיד ידעה למי לפנות בעניין.

״רציתי שהתמונות יהיו שלנו, שיהיו ייחודיות, לא מסורתיות ונטולות סטרס״, מספרת הכלה. ״הצלמת אשלי המפל היתה בסוד העניינים. שרילין היתה אמורה להחזיק לי את ההינומה, אבל במקום סתם לעמוד שם ולחייך, החלטנו שהיא תעשה פוזות מגוחכות, וכל זה בלי שג׳יימס ידע. ״היה נורא קשה לא להתפקע מצחוק. אחרי שסיימנו עם זה, פשוט עשינו הפסקת צחוק. זה היה בדיוק מה שהייתי צריכה בתוך כל הרשמיות״.

״היכולת לחייך ולא לקחת את החיים ברצינות עומדת בבסיס החברות שלנו״, אומרת פוסטר. ״שרילין ואני חברות הרבה לפני שהכרתי את ג׳יימס, והוא מכיר את ההומור שלנו היטב. אני מקווה שהתמונות יזכירו לנשים לתמוך אחת בשניה, לקבל אחת את השניה ותמיד להיות מוכנות להתפרע ולהשתטות יחד. שרילין ואני תמיד מוכנות להיראות רע או אידיוטיות לגמרי כדי להצחיק אחת את השניה, וזו עדות לתמיכה. דברים יפים יכולים לקרות כשנשים תומכות אחת בשניה״.

>> איך ילדה בת 6 הגיעה ל-40 מיליון צפיות ביוטיוב?