אין תמונה
"אני רק בת 32. כל מה שבאמת רציתי זה בקבוק יין וחבר חתיך"
סקס של נשואים הוא נושא שסטנדאפיסטים ליגה ז׳ מאוד אוהבים. אולי זה נושא פחות פופולרי לבדיחות, כי אין הרבה כיף בלצחוק על החלשים. להורים לילדים קטנים, שעובדים שניהם מצאת החמה עד צאת הנשמה ובין לבין גם מתארגנים על אוכל, סדר, חשבונות והיגיינה סבירה, אין בדיוק ליבידו מפמפם, והסקס הופך במקרים רבים לעוד מטלה שכדאי לעשות כדי שהשניים לא יהפכו מזוג לזוג שותפים לדירה. אמא ובלוגרית אוסטרלית בשם קונסטנס הול החליטה להביט לסקס ההורי בלבן של העיניים וכתבה פוסט כן עד ייסורים, ששותף בהמונים, וגרם להורים לומר: ״אתה רואה, בייב? זה לא רק אנחנו!״. צרת הורים, חצי נחמה.

 

״היה לנו סקס של הורים אתמול״, כתבה בפוסט הוויראלי. ״אתם יודעים מה זה, שלוש וחצי דקות בין החלפת חיתולים לבישול. כשמבחינים שהילדים די עסוקים במשהו אחר ונזכרים שעבר כמעט חודש מאז ששכבתם ואתם מתחילים להיות ידידים, כשהפיתוי מצד בעלך מסתכם בהצבעה לכיוון החדר ביד אחת, והחזקה של איבר המין שלו בשניה. כשאתם מזיזים את המיטה כך שהדלת לא תיפתח וישפכו פנימה כמה ילדים. הילדים יודעים להיות די שקטים כשהם מתגנבים לחדרים. כשלא משנה כמה חם, אתם מכסים את עצמכם בפוך למקרה שמישהו יצליח להסתנן פנימה, ויתפוס את אבא ואמא עושים יוגה על המיטה. זו סצינה די רומנטית, למען האמת, כששומעים את איגל פיגל שר ברקע ויודעים שהזמן עד סוף התוכנית הולך ומתקצר. גברים הם יצורים מדהימים ומרשימים. בכוח השכנוע העצמי בלבד הם מצליחים לגמור בסיטואציות כאלה. לנו הנשים זה לא כל כך פשוט. כל האקט אנחנו מכניסות לעצמנו לראש שאנחנו אלילות מין״, מסכמת הול. ״ושבזכות הסקס הזה בן הזוג יפסיק להיות כזה מעצבן לפחות ליממה אחת שלמה. בן הזוג שלי התרשם ממני אפילו כשסתם שכבתי שם, עם הציצים הנפולים שלי, הכרס הקטנה מההריון, שיער הערווה הפרוע והכל, והוא עדיין חושב שאני מדהימה״.

הפוסט, שקיבל מאות אלפי לייקים ושותף עשרות אלפי פעמים, הופיע גם במספר אתרי תוכן והורות מובילים, והפך את הול לדוברת הרשמית בנושא שלא נוהגים לדבר עליו. להול יש ארבעה ילדים: תאומים בני שנה בשם רומי וסנואו, ארלו בן הארבע ובילי ויולט בת השש, כך שמובן שהיא ובעלה מתקשים למצוא זמן ואנרגיה להתייחד. ״אין לי מושג איך קרה שאני אמא לארבעה. מי לעזאזל רצה ארבעה כאלה? אני רק בת 32. כל מה שבאמת רציתי זה בקבוק יין וחבר חתיך״, היא אומרת בבלוג שלה בסרקזם עם גרעין קטן של אמת, ״אבל הארבעה האלה הם ארבעה מאורות תמימים, ארבעה מורים חכמים שמעולם לא פגשתי כמותם. הילדים האלה יקרים".

>> בחנו את עצמכם: איזה סקס של נשואים יש לכם?