גירושים יכולים להיות עסק ביש של ממש, כשהרגשות, והלבבות שנרמסים, נחבטים ונקרעים האחד מהשני, מוצאים פעמים רבות ביטוי כאשר מגיע הזמן לחלק את הנכסים. גבר גרמני בשם דר ג׳ולי החליט שלא לריב עם האישה שפגעה בו, ובמקום להתמקח על מי מקבל מה, הוא פשוט נתן לה מהכל חצי-חצי. שוויון מוחלט, כשהכל מתחלק בול באמצע. באופן מילולי לגמרי. הבעל הפצוע העלה ליוטיוב סרטון מרתק בו הוא נראה כשהוא שופך זעמו כלפי אשתו על כל החפצים שחלקו יחד, ומחלק אותם לשניים.

״תודה לך על 12 שנים יפות, לורה״, כותב הגבר הזועם, שהעלה סרטון ליוטיוב בו הוא מציג את התהליך, במהלכו הוא חותך לשניים את המיטה, הכיסא, האייפון, תיבת דואר, דובון צעצוע, מחשב נייד ואפילו את הרכב המשפחתי. ״לגמרי הרווחת את החצי שלך, וברכות חמות גם ליורש שלי״, הוא כותב בתיאור של הסרט הכועס, וחושף את שניתן היה להבין, כי כנראה שגבר אחר תפס את מקומו בלבה ובמיטתה של אשתו.

את הפריטים ניתן למצוא באיביי הגרמני, ולאחר שמעל שני מיליון איש צפו בסרטון המסעיר, יש על כל אחד מהם כבר לא מעט הצעות כספיות לא נמוכות בכלל יחסית לעובדה שמדובר בפריטים בלתי שימושיי בעליל, כמו חצי תקליט ויניל של להקת אר.אי.אם בארבעים וחמישה יורו.  ״אני צריך עכשיו להפטר מהחצי שלי״, מסביר ג׳ולי את פשר מכירת חצאי הפריטים, ״מהזכרונות אני לא יכול להיפטר״.

״המכונית יחסית שמורה לגילה״, כותב ג׳ולי, שמצא מפלט יצירתי וקומי בתוך החוויה הקשה שעבר, בתיאור הפריט באי.ביי. ״אבל יש כמה סימני בלאי. למעשה, חצי ממנה חסר״. על המיטה כתב: ״בניגוד לאשתי לשעבר, כשמדברים על המיטה הזאת אין לי שום דבר רע להגיד״. על הטלפון שכיסח כתב: ״זה הטלפון המושלם למי ששונא לענות לשיחות", ו״הכסאות הללו מצויינים בתור מיצג אמנותי״, על מכשיר הטלוויזיה שניסר באמצע כתב: ״לצפות בטלוויזיה לבד זה מדכא. המכשיר עכשיו מאוד קומפקטי אבל אני לא בטוח שהוא עובד״,  ועל הספה שחתך כתב: ״ביליתי המון זמן על השטיח עם אשתי לשעבר. היא לא נהנתה כל כך מהערבים שלנו יחד וזו הסיבה שעכשיו היא יושבת על ספה של מישהו אחר״. 

חצי מהכל (צילום: איביי)
גאוני או מפחיד? חצי חצי, שווה בשווה | צילום: איביי
חצי מהכל (צילום: איביי)
צילום: איביי
חצי מהכל (צילום: איביי)
צילום: איביי
חצי מהכל (צילום: איביי)
צילום: איביי
_OBJ_OBJ_OBJ

>> מה תנוחת השינה שלכם אומרת על הזוגיות שלכם?