כמה קשה ומסובך וכמעט בלתי אפשרי לזווג זיווגים על פי דו"ח אקסל. אז נכון, יש משמעות להתאמות טכניות אבל מה שבאמת מכריע את עתיד הזוגיות זו הכימיה והתקשורת הפתוחה. גם הריח קובע לא תמיד במודע, רצוי שיהיה פינג פונג בשיחות, משיכה גופנית חובה וכן גם לרקע מנטלי יש השפעה.  גם אם יש בארסנל את כל אלה עדיין נסתרות דרכי האהבה.

"חתונה ממבט ראשון" היא תכנית ראליטי שמומלצת לכל הרווקים/ות והזוגות שבינינו. זה שיעור אדיר בהתנהגות היחיד כאינדיבידואל וכזוג. ניתן לראות בדיוק את החוליות החלשות והחוזקות של כל אחד מהמשתתפים, את המגננות, את איכות התקשורת, את המבוכות, את הסגירות שלאט מפשירה. כל אחד יכול לראות שם גם את עצמו וללמוד ולהבין היכן לשפר. שימו לב ,איפה שאתם שופטים לחומרה ומעבירים ביקורת קשה שימו לב אם לא נפלתם  "לפוסל במומו פוסל" .

אף שכמעט לא ניתן לצפות את עתיד הקשרים, בוודאי לא מפרק אחד או שניים, ועוד מבחן הזמן לפניהם (עיין ערך ניר והגר) העונה הזאת נפתחת עם הרבה תקווה לאהבה. שני זוגות כבר "נשואים" וזה נראה ממש מבטיח.

מעין דורי ובן אביבי - 8 (צילום: לירון סער, חתונה ממבט ראשון)
מעין דורי ובן אביבי | צילום: לירון סער, חתונה ממבט ראשון

מעין ובן: מה מסתתר מאחורי הצחוק

הכל בינתיים טבול בדבש. החיבור היה מידי.

מעין זקוקה ליציבות וביטחון. תן לה את זה! היא תהיה במיטבה. יצא ממנה צוף.

היא כבר מזמן סיגלה לעצמה מגננה שמבחינתה תמיד מנצחת - היא מפזרת חיוכים וצחוק עד השמיים, אפילו קצת יותר מידי. כל פעם שהיא במבוכה והסיטואציה קשה לה היא יוצאת בפרצי צחוק. היא בכלל עוד לא מעכלת שזה קורה לה ואני מקווה שהיא לא תגיע לביטול עצמי ותאבד גובה..

דימוי הגוף זה אישיו וזה גורם החששות מדחייה מס אחד אצלה. היא עוטפת את עצמה בוויב קליל עם הרבה צחוק. היא חברותית וזה הפיק הגבוה שלה. הנחמדות כביכול מסתירה את הפחדים והחולשות.

נושא המשקל הפך לעניין ובמהלך הפרק לא הפסקתי לשמוע 10 פעמים את  הסלוגן "מידה 44", שימת  דגש חזק על הקושי במציאת שמלה במידתה ואת הפחד שהוא לא ימשך אליה כי הוא אוהב רזות. כולנו כל כך רוצים להיות פוליטקלי קורקט בנושא הזה וזה כל כך לא פופולרי בימינו להעיר על נושא המשקל ופתאום כולם מתחסדים ומרוב התחסדות זה הפך לעניין בומבסטי ולשיח המרכזי. מעיין יפה, חמה, נעימה ומאירת פנים. ומאד ראויה לאהבה. בן – הרווחת.

בן רגיש מאד במעטפת של דוברמן של גבר גבר. הוא מת מפחד אבל נורא רוצה. מחויבות בשבילו זה כלא אבל הוא נורא רוצה. הוא פריק של חופש אבל מת להיות "אסיר". קונפליקט בין שתי קצוות הסקאלה. מסוכן.

שום דבר לא בטוח, אבל נכון לעכשיו זה נראה מהמם. צמודים, מנשקים וישנים במיטה ביחד. המפגש ביניהם היה רך. בן עטף ותמך וניצוצות עפו באוויר. הוא כבר באירוע בכל ההתרגשות. בעודו בחופה כבר רוצה להסתער בנשיקות ובמגע, הוא כבר עמוק בתוך התשוקה וזה בדיוק מה שמעיין צריכה. הוא משרה עליה תחושת ביטחון, אדמה יציבה וקבלה מלאה. אם ההתלהבות שלו תמשיך ברמה הזאת הוא יהיה בשיא שלו ויקבל את מעין משודרגת ופתוחה באלפי מונים.

מאי שכטר ומשה יחזקאל - 7 (צילום: לירון סער, חתונה ממבט ראשון)
מאי שכטר ומשה יחזקאל | צילום: לירון סער, חתונה ממבט ראשון

מאי ומשה: לפתוח את הלב

רק שלא קוראים לו משה... אז נעים מאד: משה.

משה, אני מקווה שיש לך כלי קיבול גדול. כי את מאי צריך להכיל. היא רגישה מאוד. נעלבת מהר ותתכונן להרבה דרמות ודמעות. מאי לא יכולה להכיל מצבי אי נוחות וכל סטיה קטנה מדרכה קשה לה. היא מקסימה וכביכול מקלילה אבל הלב שלה עוד לא פתוח. היא בודקת, בוחנת.

היא לא מאמינה שהיא באמת שווה. אבל טוב שיש את משה. הוא בדיוק הטיפוס המכיל, המקבל, הסופג, המרצה. שניהם משוועים לאהבה וחום ונראה לי שיש כאן משהו טוב. משה יעבור בהצלחה את המבחנים שלה. ומשה? הוא כבר עמוק בפנים.

>> רוצים להתייעץ עם יעל ברון בנושא זוגיות?

 בבקשה: Yaelyb4@gmail.com

>> לכל הטורים של יעל ברון