זוג במיטה- סקס (צילום: BartekWardziak, Istock)
אני אתה והוא. מחוץ לתמונה: מאהב הזכוכית שלי | צילום: BartekWardziak, Istock

המפגש הראשוני שלי עם מאהב נקודת הג'י (G-Spot Lover) היה די מבהיל. בכל זאת, לא בכל יום אני נתקלת בזרג זכוכית ענקי, ועוד בכזה שמאיים להיכנס אליי פנימה. אחרי ההיכרות שערכנו, התחלפה האימה בסקרנות: היוכל המאהב - שמשמו מתבקש שהוא עומד לגלות לי נקודות שלא זכיתי להכיר עד היום - לגרום לי ליהנות סוף סוף מחדירה כהוויתה, כמו זו שהתכוון אליה אלוהים כשברא את גוף האישה?

הייתי אופטימית משני טעמים: ראשית, צורתו של הפנקן הייתה כשל איבר זכרי זקוף, ארוך ודק, שהסתיים בגולת זכוכית גדולה, בה קיוויתי למצוא נקודת משען וגמירה; שנית, את הפאלוס השקוף הקיפה טבעת סיליקון כחולה, שאליה חובר שפיץ רוטט על בטריות. חשבתי שהנה, הגיעה העת שמשהו יצליח להרטיט אותי אל הסוף הטוב, ובאותו הזמן גם יהיה בתוכי. אלא שאז נזכרתי במרכיב נוסף שצריך להשתלב איכשהו בחגיגה: המממ, גם הגבר שלי פה.

"מה אתה בדיוק תעשה?" שאלתי אותו ברחמים. אבל שלא בפעם הראשונה, גם הפעם לא נפל הגברבר למלחמות אגו או רגשי נחיתות מול הזכר החדש במיטה, אלא התגייס לעזור לי בהתנסות. הוא אחז בעיגול הזכוכית (אה, אז בשביל זה הוא כאן...) והתחיל לעשות בי עבודה.

מפספס את הנקודה

נו, מה אומר, לא נפלתי. החדירה של ביבר הזכוכית חלקה מאד (חלקה בהרבה משל המקבילה האנושית שלו, זה בטוח), ואני מניחה שיש מי שתאהב את זה. למרות שהוא התחייב לעשות לי אהבה בנקודת הג'י, שוב גיליתי שמדובר כנראה בנקודה המקבילה לבגדי המלך החדשים - רק חכמים יכולים לראות אותה. היות ובניתי בעיקר על הטבעת הרוטטת, אכזבתי הייתה כפולה: גם בשכיבה על הבטן (בשלב הזה נותר לגבר שלי רק להסתכל; לא הייתה אפשרות אמיתית שהוא ימשיך להחזיק את האביזר) הטבעת הייתה עדינה מדי, ולמרות הרטט העצבני שלה לא דגדגה לי ב... כן. למרות החלפה של כמה תנוחות והטיות ומשקלים, לא הרגשתי דבר. בחרתי שוב לדבוק בהנאותיי הישנות, שאיכשהו גם בלי שום ג'י מצליחות לעשות לי די טוב, בסך הכל.

אין תמונה
לא, זו לא מבחנה משיעור ביולוגיה
מה בקופסת ההפתעות: שקיק קטיפה כחול וסקסי, שמתוכו שולפים את המאהב ומבהילים ילדים קטנים; טבעת כחלחלה ומנוע שמגיע עם בטריות. אהה, הזכוכית ממנה עשויה המאהב עמידה בפני טמפרטורות גבוהות ונמוכות, ואפשר לחמם אותו במים רותחים או להקפיא אותו בפריזר והוא לא יישבר, אם למישהי זה עושה את זה.

חומר למחשבה: אם כבר בפעם השנייה מכשיר שאמור לענג חיצונית לא נוגע לי במקומות הנכונים, אולי משהו בגוף שלי לא בסדר?

מי עשוי ליהנות מזה? בחורות שיש להן נקודת ג'י.

שורה תחתונה: המאהב לא פינק לי לא את נקודת הג'י וגם לא את הנקודה השנייה, זו שאני יודעת בוודאות שכן עובדת. ובשביל זה הוא פה, לא?

מחיר: 340 ש"ח.

להשיג ב: סיסטרס.

מילה מבן הזוג: אז מה אם הוא קשה יותר, קל להחדרה יותר ואולי (קצת) ארוך יותר - בסופו של דבר היא בחרה בי.

>> לביקורת הקודמת: הפתעתי את זוגתי עם ויברטור
לכל הכתבות במדור