מתביישת במיטה (צילום: Jess Wiberg, Istock)
אורחים נוספים הגיעו | צילום: Jess Wiberg, Istock

והערב, אורח חדש במיטתנו: ספרינג, ויברטור ורוד וגמיש בגודל של איבר מין גברי ממוצע ("קצת קטן, את לא חושבת"? מחמיא לעצמו הגבר שלי). בעבר כבר אירחנו במיטתנו שותפים קטנים וסינתטיים למיניהם, אבל האמת צריכה להיאמר: מעולם לא עשינו ויברטור של ממש. כיצד ישתלב זה, הזר, באקט האינטימי? האם הוא יגזול מהגבר שלי את חלקו? האם יכול להיות שנגלה שהמיני-מי הזה, ההעתק המוקטן, עדיף על המקור? ניגשנו, אם כן, בכובד ראש ובארשת של רצינות למשימה שלפנינו.

המיני-מי הורוד עשה היטב את חלקו בשלב המשחק המקדים. הוא עשוי סיליקון נעים, יש לו רמות רטט שונות (שהחזקה ביניהן חזקה למדי) וגם שלושה מקצבים נחמדים שמפלרטטים עם רף הגירוי. עד כאן טוב ויפה – הגבר שלי שיחק איתי בעזרת הוורדרד הקטן, אני נכנסתי לאט לאט לעניינים, כולם נהנו. אבל מה יקרה עכשיו, בשלב בו יש מקום רק לגבר אחד?

האורח זכה להיכנס ראשון. הגבר שלי זכה בכבוד להכניס אותו אליי, וכמה מפתיע – הוא אהב את זה יותר ממני. אני חוויתי עוד חדירה, אפילו לא מרגשת במיוחד, אבל בשבילו זו הייתה הצצה לזווית חדירה שאותה אף פעם לא ראה. למעשה, הגבר שלי פשוט נהנה לראות את הספרינג עושה את העבודה במקומו.

במקום לסיים את הג'וב כמו גבר ולתפוס את מקומו במיטה, הוא החליט שהוא משאיר לאלטר אגו שלו את התענוג. לי לא הייתה בעיה עם זה, להיפך; הוורדרד (בהנחיית הגבר) נגע בדיוק איפה שצריך וברטט הנדרש כדי להקפיץ אותי למעלה. מה שמפתיע הוא שבמקום סצנת קנאה ותחרות, המקור וההעתק המוקטן קשרו ביניהם אחווה גברית. האמת, אין לי בעיה עם זה, כל עוד שניהם מסתפקים בי ולא צריכים עוד שותפה שתהווה את הדגם המוקטן שלי.

אין תמונה
הרטט הקפיץ אותי למעלה. הספרינג
מה בקופסה: הקופסה מדליקה, עם חלון ראווה קטן שמאפשר לראות מה קונים, וכוללת גם מטען מגנטי ידידותי לסביבה. לא צריך לחבר את הספרינג לשום חשמל או סוללה - הוא טעון ועובד שעות בלי לגמגם.

חומר למחשבה: אם הוא בגודל של איבר מין גברי ממוצע, יכול להיות לא נעים אם במקרים מסוימים גודלו יעלה על זה של האיבר המקורי.

מי עשוי ליהנות מזה? נשים שאוהבות חדירה וגברים שאוהבים לראות חדירה.

 שורה תחתונה: המיני וייבס של פאן פקטורי הוא חבר חדש, אוהב ונאהב, שלא מאיים על אף אחד משנינו ושכל אחד מאיתנו מוצא בו משהו שהוא אוהב.

מחיר: 319 שקלים ועוד מטען ב-45 שקלים. 10% הנחה לחברות מועדון סיסטרס.
להשיג ב: סיסטרס.

מילה מבן הזוג: וואו, אז ככה נראית חדירה. מגניב.

>> לכתבה הקודמת: ספידי, הדולפין המתחכך
לכל הכתבות במדור