אין תמונה
יש אסיאתים, כושים ושחמט - רק חסר מילואמניק. עטיפת הסרט

כמו כל שנה, בעלי יצא להגן על המולדת, והשאיר אותי לבד בבית. לכאורה, אין דבר יותר ישראלי מלהזמין את חברו הטוב לביקור נימוסין בזמן שהוא במילואים. במחשבה שניה, החלטתי לעשות מה שהוא עושה כשהוא נשאר לבד בבית, ומרגיש צורך לאוורר את עצמו. פתחתי את "המחבוא" שלו (לא, מתוק שלי, לשים את זה במגירה העליונה מתחת לשני חשבונות חשמל ישנים, זה לא נחשב להסתיר) ושלפתי משם סרט כחול.

לא קל היה לי להתיישב ולצפות בסרט שהזדמן לידי, "Playgirl - Surrender To Lust". לא קל, כי למרות נטייתי לדגום אביזרי מין ולרוץ לספר, בכל הנוגע לענייני הוידאו למבוגרים אני דווקא די שמרנית. מה זה די שמרנית? שמרנית מאד: לא עושה את זה, לא עשיתי בחיים. לא לבד ולא עם גבר. האם הניסיון יצדיק את האיסנטינקטים שלי, או שאגלה שיש ריגוש בעולם הבידור למבוגרים?

איזה מתח, מעניין מה הולך לקרות ביניהם

מובכת מעצמי ומהחתול, הכנסתי את הסרט למחשב ופצחתי בצפייה - ככה לבד, בלי הבעל, בלי פופקורן ובלי חומרי סיכה כלשהם. אחרי כמה דקות הרגשתי שגאווה ממלאת את החזה שלי, ולא בגלל שבהשוואה לזה של כוכבות הסרט בו צפיתי הוא היה מהמם ומושלם. הייתי גאה בעצמי כי הוכחתי לעצמי שוב שאני מכירה את עצמי ויודעת מה טוב לי. ולראות זרגי ענק נדחפים לתוך ואגינות גלוחות - נחשו מה? לא טוב לי.

אז ככה. בסרט בו צפיתי היו מגוון סצנות, שכל אחת מהן כללה מפגש מיני לוהט בין גבר לאשה. היה שם זוג בלבוש אוריינטלי (הודים, ערבים, מה זה משנה - העיקר שהם לבשו צעיפי משי שקופים); זוג ששיחק שחמט (האם הוא יאכל את המלכה?); כושי ולבנה (יחי קיבוץ הגלויות) ועוד כל מיני. כל הסצנות נפתחו בדקה קצרה של התחממות העניינים לפני שהתחיל הסקס הפרוע, מין משחק מקדים קולנועי. הקטע הוא, שרק הדקה הזאת בתחילת כל פרק היא שעשתה לי את זה.

למשל, אהבתי במיוחד את הקטע עם הצלמת שמצלמת דוגמן עירום. הוא יושב על הספה ומלטף את עצמו באופן פאתטי, והיא מסתובבת מסביב ומצלמת. אלא שפתאום היא מתקרבת אליו ושולחת ידיים, ואני מרגישה את המתח כאילו זו הייתי אני - מה יקרה עכשיו ביניהם?

אז ברור שידעתי מה יקרה. הבעיה היא שמרגע שזה התחיל לקרות, אני התחלתי להיגעל. כל עוד השוטים היו מרומזים והראו מתח מיני, זה פעל עליי; אבל ברגע שהתחילו צילומי התקריב של האיברים הזקורים והפעורים של הכוכבים, הרגשתי רק גועל ומבוכה. הצלם ביצע אקט אוראלי מאיים במיוחד באיבריה הפנימיים של הצלמת, ומילא שזה לא היה מגרה, זה גם נראה לי כואב. הלשון שלו ריסקה לה את כל האזור בתנועות מהירות שלפרקים נדמו כפארודיים. לא, באמת, מי עושה ככה? סלח לי, היית פעם עם אשה אמיתית? רציתי לשאול את החייל הגיבור אם הוא מכיר את המוב, אבל הוא לא היה זמין. כנראה שהוא בדיוק בפעילות מבצעית. ובכלל, למה אין טיפת אמינות בסרטים כחולים? למה אי אפשר לעשות אהבה - קצת פרועה, קצת משוגעת - אבל דומה במשהו לסקס בין בני אדם?

אישה צופה בפורנו (צילום: toshimself, Istock)
מה הוא עושה לה שם למטה? אאוטצ', זה נראה כואב | צילום: toshimself, Istock

דווקא הצטערתי לגלות שצדקתי, ושפורנו זה דוחה. חשבתי שאולי זה יהיה מגניב להתחרמן מסרט ולעשות חיים גם כשהוא איננו, אבל הבנתי שאני אצטרך בכל זאת להמתין עוד כמה ימים, עד שהוא יקבל אפטר.

מה בקופסת ההפתעות: סרט בעטיפה מתעתעת: בחזית גבר ואישה בתנוחה אירוטית יפה וצנועה יחסית, בכריכה האחורית מגוון אפשרויות חיבור שלהם.

חומר למחשבה: יכול להיות שהשיט הזה באמת מחרמן אותו? אוף, עד שלמדתי לקבל בהבנה את זה שבעלי צופה בפורנו.

מי עשוי ליהנות מזה: בעלי.

שורה תחתונה: בשבילי רק חיילים מזדקנים עם מדי ב' ונעלי ספורט, ובלי פעלולי לשון מיוחדים.

מחיר: 270 שקלים!

להשיג ב: סיסטרס.

מילה מבן הזוג: זונה, ראית פורנו בלעדי?

>> לביקורת הקודמת: דומינו זה לא סקסי בכלל
לכל הכתבות במדור