ספר הג'ונגל

ספר הג'ונגל נכתב לפני למעלה מ-120 שנה ועדיין ממשיך לרתק ילדים רבים ברחבי העולם ולהיות רלוונטי מתמיד. בחנוכה הקרוב, יעלה מחזמר לכל המשפחה בעיבוד מחודש עם סיפורו האהוב והמוכר של מוגלי ילד הג'ונגל. מוגלי (עפר שכטר) מופתע מאורחת חדשה ומעניינת ענבלי בא לי (ענבל לוי אזואלוס) אשר מגיעה לראשונה לג'ונגל. מה יעשו החיות כשיפגשו אותה? האם בגירה ובלו (אודי ואביעד) יחשבו שהיא מתאימה לחיות איתם בג'ונגל? הילדים מוזמנים להיכנס לעולם שכולו דמיון, בעלי חיים והמון כיף.

ספר הג'ונגל יעלה בחנוכה 2016 בעיבוד מחודש, מצחיק, סוחף וחוצה דורות עם כוכבי הילדים האהובים, רקדנים, אפקטים מיוחדים, שירים מקוריים וסיפור שאינו נגמר לעולם - ספר הג׳ונגל.


כתיבה בימוי: אודי גוטשלק
משתתפים: עפר שכטר, ענבלי בא-לי  (ענבל לוי אזואלוס ) אודי ואביעד (אודי גוטשלק, אביעד בנטוב)
מרטין אומנסקי, גילי גבל, אורטל טימנוב מנגולי, דותן אלעד
מחיר: 139 ₪

מבצעים: כרטיסים מסובסדים בכל וועדי העובדים, 1+1 בחברות האשראי

משימה מהאגדות

ב"משימה מהאגדות" יוצאים הדוד חיים ומולי וצומי למסע מיוחד, קסום, מהנה, מצחיק ומרגש להציל את ממלכת האגדות מהגזרה של המלך "מושלמוס" שמחליט לבטל את האגדות ולהציב את עצמו כגיבור האגדות היחידי בעולם. שלושת הכוכבים חוברים יחד כדי להחזיר את האגדות אלו שבשבילם הן קיימות – הילדים. 

במאי: רועי שגב
כתיבה: איתי מאירסון
מוסיקה: בן זיידמן
תפאורה: בתיה פיק
תלבושות:  אלה קולסניק

ההצגה מיועדת לגילאי 2-7
משך ההצגה: 90 דק' כולל הפסקה

מחירים: בוועדי העובדים השונים: 79 ₪
בויזה כאל: מבצע 1+1 ב129 ₪

ללוח המופעים המלא

בת הים הקטנה

בת ים עקשנית מתאהבת בנסיך אנושי יפה תואר, למרות אזהרותיו החוזרות של אביה, היא עולה מדי יום על פני המים ביחד עם ידידתה הטובה סוסנת ים. ערב אחד, מגיחה בת הים מהמצולות כדי לחזות בחגיגה גדולה על ספינה מלכותית. סערה מתרחשת, ובת הים מצילה את הנסיך מטביעה. נחושה בדעתה להפוך לבת אנוש בעלת זוג רגליים, היא מבצעת עסקה מפוקפקת עם מכשפת הים הערמומית, אשר בכישוף מיוחד מעניקה לבת הים רגליים אנושיות בתמורה לקולה המופלא.ומכאן מתחיל מרוץ בלתי אפשרי לזכות באהבתו של הנסיך ולהציל את ממלכת המצולות מידיה של מכשפת הים.

משך המופע: שעה וחצי כולל הפסקה

משתתפים: עדי הימלבלוי, גל אמיתי, מיי פיינגולד, חובי סטאר, יעל נחום, עמרי רוטברד

קרדיטים:
בימוי וכוריאוגרפיה: אביחי חכם
עיצוב תפאורה: במבי פרידמן
עיצוב תלבושות: אלה קולסניק
אביזרים מיוחדים ופיסול: וולדי קולסניק
איפור: בר ברק
שיער: אסי שדה 

ללוח הצגות וכרטיסים

היפה והחיה

בל, גיבורת הסיפור, היא צעירה יפיפייה שמתגוררת יחד עם אביה בבית קטן בכפר שקט ומרוחק. כשאביה מחליט לחתן אותה עם מחזר שחצן, היא מחליטה לברוח רחוק ככל האפשר. להפתעתה היא מוצאת את עצמה בטירה קסומה ופוגשת בחיה מפלצתית. בל לא יודעת שלמעשה מדובר בנסיך יפה תואר שהוטל עליו כישוף ששינה את מראהו החיצוני. אט אט בזכות טוב לבה, בל גורמת לשינוי תהומי בחייו ובהתנהגותו של החיה. שינוי פנימי זה והתאהבותה של בל בחיה, מסירים את הקללה הנוראה. בזכות בל, הנסיך (ואנחנו) לומדים שיעור חשוב על אהבה, סבלנות וכבוד.

סיפורם של "היפה והחיה" נגע בלבם של מיליונים בכל רחבי העולם ולא בכדי נוצרו במהלך מאתיים וחמישים שנה גרסאות שונות לסיפור זה בספרות , טלוויזיה ובתאטרון. הסיפור יעלה בחנוכה הקרוב בעיבוד מקורי, מרגש ומסעיר לכל המשפחה. עשרות תלבושות, מסכי תפאורה, רקדנים, זמרים ושחקנים יחכו לכם על הבמה לסיפור של פעם בחיים.

במאי: אלדר גרויסמן
כותב: אורי אוריין
מנהל מוסיקלי: בן זיידמן 
כוריאוגרף: נדב צלנר
מעצבת תלבושות: אלה קולסניק
עיצוב תפאורה: בתיה פיק 
מעצב תאורה: רונן נג'ר 

ללוח ההופעות המלא

אופס הילדים התכווצו

ממציאנית מטורפת ומבולבלת בשם טמבולינה (ציפי שביט) ממציאה מכונה שמגדילה חפצים באופן משמעותי, יובל המבולבל ומיכל הקטנה הם שכנים סקרנים, שנכנסים אל ביתה של טמבולינה ומפעילים בטעות את המכונה, רק שאופס! במקום להגדיל את יובל ומיכל, המכונה הופכת אותם לקטנים ממש (!) קטנים בגודל של חיפושית ונמלה.   

יובל ומיכל יוצאים להרפתקה משוגעת, צבעונית, מצחיקה ומרגשת בחצר האחורית, ועושים הכל כדי לחזור להיות גדולים בחזרה.יובל ומיכל עוברים מסע מרגש ומצחיק, אשר בסופו של דבר לומדים וגם מלמדים את קהל הילדים, מהי סבלנות ושכל דבר מגיע בעיתו. המחזמר משלב בתוכו את שיריהם המוכרים והאהובים של יובל המבולבל, מיכל הקטנה, ציפי שביט ושולה חן לצד שירים מקוריים מאת יובל שם טוב וחזי שקד.

משך המופע: שעה וחצי כולל הפסקה

משתתפים: יובל המבולבל, מיכל הקטנה, ציפי שביט, מני ממטרה, שולה חן

במאי: רני מגר
מחזה ופזמונים: יובל שם טוב
לחנים והפקה מוסיקלית: חזי שקד
כוריאוגרפיה: רוויטל זבולונוב פיינקה
עיצוב תפאורה: במבי פרידמן
עיצוב תאורה: רועי מילוא
עיצוב תלבושות: אלה קולסניק
אביזרים מיוחדים ופיסול: וולדי קולסניק
עוזרת במאי: יפעת דורי
אפקטים מיוחדים: איתן קלרר
הפקת קליפ: וידיאו ליין
צילום סטילס: ליאור נורדמן
איפור: אלכסנדרה סייבקוב
שיער: אסי שדה


ללוח הצגות וכרטיסים

 

היי סקול פסטיגל 2 – הגמר הגדול

בהיי סקול פסטיגל השנה נוכל לעקוב אחר כמה מהדמויות אותן הכרנו בשנה שעברה, ולהיסחף עימן יחד בעלילה מותחת ומרתקת :אליאנה תדהר, דניאל מורשת, שירן סנדל ועוד -  ולצדם כוכבים חדשים המצטרפים להייסקול 2  – ישראל קטורזה, תובל שפיר, איציק כהן, רמי קלינשטיין, סטטיק ובן-אל תבורי, מיכל ינאי ועוד. גם השנה לקראת הפסטיגל יעלה סרט עלילתי בן כ-50 דקות שיציג את הדמויות המוכרות והחדשות, הסיפור וכמובן חלק מהשירים.

משתתפים: ישראל קטורזה, אליאנה תדהר, סטטיק ובן-אל תבורי, שירן סנדל,  תובל שפיר, עומר דרור, איציק כהן, מיכל ינאי, דניאל מורשת, אושרת אינגדשט, נווה צור, עודד פז. כוכב אורח: רמי קלינשטיין

במאי: חנוך רוזן
תסריט: אורי גרוס
במאית: קרן חכמה
כתיבה ומילים לשירים: אורי גרוס
במאי משנה: עמית אפשטיין
במאי משנה וכוראוגרף : עוז מורג
ניהול מוסיקלי: טל פורר
עיצוב תלבושות: קסטרו ונטע הקר
עיצוב תפאורה: מיכאל קרמנקו
עיצוב תאורה: רונן נג'ר
וידאו ארט :  שי בונדר
מפיקה ראשית :נטע אמיתי
מפיקה בפועל : שני רביץ

הופעות:

חיפה (סיבוב 1, מרכז הקונגרסים) – 3.12 ועד ה 17.12– כרטיסים קופות חיפה 04-8662244
חיפה (סיבוב 2 מרכז הקונגרסים)  7.1.2017 ועד 12.1.2017 – כרטיסים – קופות חיפה 04-8662244

תל אביב מרכז הירידים ביתן 1 כרטיסים – איוונטים 9066*: 19.12 ועד ה 2.1.2017

ירושלים – פיס ארנה ירושלים, כרטיסים – בימות - *6226: 4.1.2017 ועד 5.1.2017

באר שבע – הקונכייה היכל הפיס כרטיסים – איוונטים 9066* : 14.1.2017 ועד ה 16.1.2017

מחיר מלא  172 שקל, ועדים 114 שקל, שופרסל  69 ₪ לרוכשים ב 30 שקלים ומעלה ממוצרי מותג שופרסל, מנויי ידיעות אחרונות 89 שקל, מנויי הוט 89 שקל.

 

סינדרלה

הסיפור הקלאסי מתעורר לחיים במופע מוסיקלי סוחף ומלא קצב ברוח חדשנית ונוצצת בחנוכה 2016 - עם רינת גבאי, טום באום, אילנית לוי, שי מיקה ובהשתתפות עשרות רקדנים. עיבוד חדש סוחף, מצחיק ומרגש לאגדה הקלאסית, המביא את סיפורה של סינדרלה (רינת גבאי)
שחייה היו אומללים בגלל אימה החורגת (אילנית לוי) ושתי אחיותיה החורגות, שהפכו
אותה למשרתת. אך בשל היותה טובת לב וכנה, ובשל תקוותה האמיתית לקבל הזדמנות לזכות
באושר, היא מצליחה, בעזרתה של הפיה הקסומה (מיקה שי) להגיע בזמן אל הנשף בארמון
הנסיך, לכבוש את ליבו ואפילו לגרום לעוזרו המוחצן של הנסיך (תום באום) להתלהב
ממנה. אך לפני שהנסיך וסינדרלה יוכלו לרכב יחדיו אל השקיעה, השעון מדנדן חצות,
סינדרלה בורחת. הנעל נשמטת על המדרגות. האם יצליח הנסיך למצוא אותה בין כל הנערות
בממלכה?
מחיר: 99 שקל

מה חשבנו על ההצגה? "לפעמים אני תוהה איך אגדות כל כך ישנות עדיין מצליחות לכבוש ילדים? אז נכון, עם השנים העלילה עיגלה פינות פה ושם (ובמקרים מסויימים הפכה ממשולש לעיגול), אבל כנראה שהגרעין הראשוני כה מוצלח, שבזכותו זה פשוט עובד. גם עיבוד המחזמר עבור חנוכה 2016 עושה את זה בדיוק – שומר על העלילה המקסימה ומתאים אותה לילדים שלנו, והם באמת נכבשים בקסמה. לא נפרט על העלילה כי כנראה אתם מכירים אותה (זהירות, ספוילר: הנעל מתאימה לסינדרלה), רק נגיד שהכוכבים שמבצעים אותה מוסיפים לה המון חן וכיף, וכך גם השירים והטקסטים".

בשורה התחתונה: "הרבה פאן, לא גרנדיוזי בשום צורה (אני בעד) ומסר חשוב שכדאי להיות אדם טוב וצנוע כמו סינדרלה. תהנו".

ללוח הצגות וכרטיסים

 

 גיבורי האור

מיקי, רוי בוי וקופיקו חוזרים עם הרפתקה חדשה. השנה יככבו לצדם של "גיבורי האור" השחקנית לינור אברג'יל, סבא נתי (נתן נתנזון), גיא פרידמן ויפית אטיאס לוי. הפעם מכינה מיקי הצגה מיוחדת לכבוד החג ומביעה משאלה לפגוש את יהודה המכבי ואת כל גיבורי החג. לפתע, כמו בחלום, מופיעה מגדה (יפית אטיאס), מגדת העתידות ומגשימה את משאלתה. וכך "גיבורי האור "מוצאים את עצמם בעיצומם של אירועי המכבים נגד היוונים. גיבורי האור פוגשים את יהודה המכבי, החשמונאים וכמובן את אנטיוכוס הרשע. הם נרתמים לעזרתם של החשמונאים וביחד מגשימים את נס חנוכה.

מפיקים: "רמי לוי – שיווק השיקמה"& "משגב עורי הפקות" & "חברים הפקות"
כתיבה:  אבי דור
פיתוח: מיקי מוכתר
בימוי: אריק עורי
במאית משנה: מיטל שטרית
הפקה מוסיקלית:  אסי טל

ללוח הצגות וכרטיסים

קרקס הדינוזאורים - מסע מסביב לעולם

שני ליצנים ובובות דינוזאורים מנסים להתקבל לקרקס הגדול, הם אינם מתקבלים ובחלומם פוגשים את פיית הדינוזאורים.  הפיה מפיחה חיים בבובות ועם הליצנים הם יוצאים למסע קסום מסביב לעולם. הליצנים פוגשים בדמויות מפתיעות וצבעוניות מכל העולם ויחד יוצרים את קרקס הדינוזאורים. מופע קרקס מסביב לעולם מלהיב ומלא הפתעות, המציע סיפור מצחיק, אינטליגנטי ומרגש על חברות, על הרפתקאות, על אומץ ועל חלומות שמתגשמים.

משך המופע כשעה וחצי + הפסקה.
לגילאי 3+

מפיק: אור אדם
כתיבה ובימוי: עדינה חיימיס
מוסיקה: אלעד פרץ
תלבושות: ירון ז'ינו
תפאורה: דפנה פרץ
כוריאוגרפיה: שירן לגזיאל
הפקה: אדם בן אור הפקות

לרכישת כרטיסים בטלפון : כאן

מלך הג'ונגל והגיבורה

טרזן מלך החיות חי בשלווה ובשלום עם החיות בג'ונגל הטרופי. אל הג'ונגל מגיעה הגברת סרינה בחיפוש אחר דרך להשתלט על מקדש הזהב האבוד. היא נעזרת בד"ר תות הארכאולוגית שתעשה הכל כדי למצוא את האתר הארכאולוגי הקדום והנחשב בעולם. טרזן והחיות מגלים זאת ומבינים שמעמדם בג'ונגל נמצא בסכנה וכעת כל אחד בדרכו מנסה להגיע למקדש הזהבה ולזכות בו ראשון. סרינה בעזרת צבא האקרובטים הלוחמים שלה, תותי גיבורת העל בעזרת כוחות הלחימה החדשים והידע הארכאולוגי וטרזן בעזרת החיות והימצאותו הבלתי מנוצחת בג'ונגל. 

במאי : ליאור חמו
מחזה מקורי פזמונים ולחנים : עדינה חיימיס
הפקה מוסיקלית : חגי אלקיים
עיצוב תפאורה : במבי פרידמן
עיצוב תלבושות : אלה קולסניק
עיצוב תאורה : אורי מורג
כוראוגרפיה : דפי שפילמן

מחיר מלא 79 שקל. מכירה מוקדמת 70 שקל. ויזה כאל זוג כרטיסים במחיר 95 שקל. מועדון שלך 35 שקל לכרטיס. לחברי הפייסבוק של מה עושים בשבת כרטיס ב59₪

ללוח הופעות וכרטיסים

קומדי גל 2

הקומדיגל, מופע הסטנד אפ והמערכונים המצחיק ביותר לכל המשפחה חוזר לבמות בחנוכה, עם מופע בהנחייתו של שחר חסון שיארח את כוכבי "הצחוקייה": דובדבני וקובץ', צמד "שיניים" ואמיר הורוביץ. כולם יחד על במה אחת במופע קצבי ומצחיק עד דמעות שיעלה במהלך דצמבר ברחבי הארץ ויגיע לעיצומו עם 20 הופעות בתיאטרון הלאומי "הבימה" בחנוכה.

מחיר מלא: 129 שקל.
הנחות- ועדים /חברי מועדון : 99 שקל.
מחיר קרנות השוטרים והצדעה: 84 שקל.
לרכישת כרטיסים *8023

הבלט היפהפייה הנרדמת

30 רקדני הבלט הישראלי ו- 15 רקדנים צעירים, תלבושות ססגוניות, תפאורה עשירה, תאורה מתחלפת,  פאר והדר כמיטב המסורת הקלאסית.
כוריאוגרפית מקור : מריוס פטיפה
מוסיקה : פיוטר אילייץ' צ'ייקובסקי

מחיר כרטיס: 89-179 שקל

ללוח ההופעות ורכישת כרטיסים

מותק של פסטיבל 9

הופ! מותק של פסטיבל מציג בשנתו התשיעית גרסה חדשה לפסטיבל המדובר - עם סיפור מחזמר מקורי אותו מובילים שיריה היפים של כלת פרס ישראל נורית הירש, ביניהם: מקהלה עליזה, אבניבי,  ושוב נצאה אל הדרך, רק בישראל, הבית של פיסטוק, הדרך אל הכפר ועוד.

ואיזו הרפתקה מחכה לכם בשבילי הארץ! דניאל, שחזרה לגור בארץ רק לפני שבוע, עדיין לא מרגישה פה מספיק בבית. אז היא יוצאת למסע הרפתקאות מרהיב משלה ברחבי ישראל, בעקבות מטמון סודי עם המון חברים חדשים. במסעם יבקרו דניאל וחבריה ביפים שבנופי ארצנו, כשבכל מקום ואתר מחכה להם חוויה חדשה. הם יפגשו דמויות מופלאות ומצחיקות, יתגברו על מכשולים בעזרת חברות אמת ויגלו שהדבר הכי חשוב זו הדרך עצמה.

במאי – אבישי בן גל
ייעוץ אמנותי – משה קפטן
מחזה – שגית אמת ויפעת זנדני צפריר
ניהול מוסיקלי – אמיר לקנר
כוריאוגרפיה – שחר פרץ 
עיצוב תאורה – קרן גרנק
עיצוב תלבושות – יהודית אהרון
עיצוב תפאורה – ערן עצמון
מפיקה ראשית – נטע אמיתי
במאית משנה-  ימית אטיאס
עוזרת כוריאוגרף - תמר אילנאי

ללוח ההופעות המלא

אדרבא מיומנה

אדרבא הוא מופע שמדבר את "שפת מיומנה". פחי זבל שהופכים ליצורים חיים, דגים משתעלים, צינורות ביוב שהופכים לכלים מוסיקליים, תנועות שמייצרות צליל, דלי מים מוסיקלי, חוויה קיצבית, צחוק מתגלגל של ילדים, אדרבא ואדרבא! על הבמה 7 אמנים, כשלכל אחד יש את הכישרון שלו. הם רקדנים, הם זמרים, קומיקאים ומוסיקאים. הכנסנו את כולם לבלנדר אמנותי ואפשרנו להם מרחב יצירה והתוצאה - אדרבא!

מחירי כרטיסים: מחיר מלא - 149 שקל, מכירה מוקדמת - 119 שקל, מנויי ידיעות אחרונות ולקוחות חברות אשראי - 1+1 ב-149 שקל. 

המופע מתאים לילדים בגילאים 2-10

ללוח הופעות ולרכישה