לבנת וגיל חולמים כבר 16 שנים על בת, מאז נולד בנם הבכור. בהיריון השלישי הם היו בטוחים שהנה, הגיעה הנסיכה, אבל במקומה הגיע עומר. "ברגע שנודע לי שזה בן שלישי, אני אשקר אם אני אגיד שלא התאכזבתי, בוודאי שהתאכזבתי", מספרת לבנת.

זהבה יפת התחילה כטכנאית אולטרסאונד. היא טוענת שעלתה על פטנט. "מה שאני עשיתי, והוא מאוד ייחודי לי, לקחתי משהו שהוא פיזיולוגי, ידוע ברפואה, בפיזיולוגיה של האישה ולא תואר באולטרסאונד ולכן אני גם לא מספרת את זה", היא אומרת.

כבר כמעט 30 שנה בעזרת האולטרסאונד זהבה מאבחנת מה היום המתאים בחודש להרות בן ומה היום לבת. את זה היא משלבת עם הוראות תזונה קפדניות, המבוססות על מקורות שרובם מגיעים
היישר מהמקורות, היהודיים כמובן.

אצלה תוכלו למצוא את הספר "הבה לי בנים" עם סגולות ותרופות לפקידת עקרות ושאר ענייני בנים. עוד שיטות להבאת בנים: דיאטה שהיא דלת נתרן, עשירה בסידן, דלה באשלגן וללא תבלינים. יש גם קפסולות שעשויות מאשכים של שוורים.

אריסטו ייעץ לנסות להביא בנים רק כשהרוח דרומית. אבל כמו השיטות המסורתיות, גם אלו של ימינו המתבססות על תזונה, זמן הביוץ והשיטה של מכון שפרה המתבססת על הפרדת זרע, אינן מקובלות על כולם.

"השיטה שלנו מתבססת על כך שהתאים המהירים יותר נותנים יותר סיכוי לבן והתאים הפחות מהירים יתנו סיכוי לבת. אנחנו לוקחים את הדגימה אחרי שהשקענו את התאים למטה, אנחנו משאירים אותה ככה לפרק זמן, ולאחר כמה זמן אנחנו באים לאסוף, שזה או מועשר בבנים או לא. עושים את ההזרקה של הזרע לרחם כאשר האישה ממש בביוץ. זה משפר סיכוי לבן. אנחנו מתרחקים מהביוץ כמה שניתן כדי לשפר את הסיכוי לבת".

מבין כל השיטות, יש אחת שעומדת על כמעט 100%. בה לאחר הפריית מבחנה ובדיקה גנטית, מוחזרים לגוף האישה עוברים מהמין הרצוי. האם אנחנו באמת צריכים, בגלל שיש לנו טכנולוגיה, יכולים להרשות לעצמנו להשתמש בטכנולוגיה הזאת ולעשות את זה.

מדינת ישראל החליטה שלא להחליט. אז הקימו ועדה מיוחדת. כבר חמש שנים פונים אליה זוגות, 80% מהם חולמים על בן זכר. מאז הקמתה אושרו 27 מתוך 377 פניות, רק 7%. ולמי שמחליט לא לוותר, תמורת כמעט 100 אלף שקלים, אפשר לבצע את השיטה בארצות בהן השיטה מותרת על-פי חוק.

רוצים עוד עדכונים לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק