מזל טוב, חודש אחד של חופש גדול מאחורינו. תנחומינו - מעט פחות מחודש נוסף עוד לפנינו. זה לא שחלילה לא כיף לנו עם ילדינו ואנחנו לא מודים על זמן האיכות שניתן לנו, זה פשוט שקצת קשה לנו לעשות את כל הכיף הזה עם 40 מעלות בצל. חודש אוגוסט הוא ללא ספק המאתגר מבין השניים - הוא נטול קייטנות, הסבים והסבתות כבר מזמן אשפזו את עצמכם מרצון, הטמפרטורות הולכות ועולות ללא שום היגיון, והכיס רק הולך ומתרוקן עוד לפני שאמרנו בוקר טוב.

משפחות רבות בחרו לנפוש ביולי אז המחירים היו זולים יותר, והשאירו את אוגוסט לבילויים ברדיוס הבית. אז מה נותר לעשות כעת? ובכן, בחום כה גדול, המקומות היחידים והשפויים שנותר לבקר בהם הם מקורות מים או מקורות מזגן. אם בחרתם להוציא את האף מחוץ לבית - יצאנו לבדוק כמה יעלה לכם בילוי משפחתי של זוג הורים ושני ילדים בחוף הים, בבריכה, בסרט ובפארק מים. התוצאות לא הפתיעו אותנו כלל אבל ללא ספק ביאסו: גם לאחר שלל הנחות והטבות, חוף הים רחוק מלהיות בילוי זול ואל תתחילו לדבר על פארק מים או סרט של 120 דקות.

אז מה עושים? חוסכים, לא אוכלים בחוץ בכל הזדמנות וכמובן שותים הרבה מים. אולי זה יעזור לכם לעכל קצת את המינוס בסוף היום. חודש אוגוסט שמח לכולם.

 כמה עולה לנו כל הכיף הזה?

 

יש לנו דרך מעולה לגרום לכם לזכור לשתות מים

 

עם תמי4 בבית הילדים שותים יותר מים. הקליקו להצעה