קייטלין ניקול דיוויס היתה דמות מוכרת לרבים ברשתות החברתיות. על אף גילה הצעיר, 12, הצליחה להביע קייטלין כאב עמוק ובוגר מאוד בסרטוני יוטיוב כנים וקשים שתיארו את המלחמה שלה נגד הדכאון. עוקביה הרבים הופתעו ונחרדו כשהוזמנו להצטרף לסרטון לייב שיצרה בפייסבוק, בו נראתה כשהיא תולה את עצמה לאור השקיעה.

משתמשים שונים התקשרו מיד כשהבינו מה מתרחש למשטרת ג׳ורג׳יה והזעיקו את כוחותיה למקום אולם זה היה מאוחר מדי, ומותה נקבע מיד. בתחילת הסרטון, אותו המשפחה מנסה עכשיו להסיר מהרשת למרות ששוכפל והועלה במקומות שונים, אומרת קייטלין שהסיבה להתאבדות היא אלימות מינית, תקיפה בתוך המשפחה. כעת חוקרת המשטרה את העניין. בסרטון המחריד נראית התלייה מרחוק, אחריה 20 דקות של שקט, ואז נשמעים בני משפחתה של קייטלין קוראים בשמה ומחפשים אותה ברחבי הבית ולבסוף בחצר. אז מסתיים הצילום.

לקייטלין היה בלוג בו העלתה לראשונה, שלושה ימים לפני ההתאבדות, ב-27 בדצמבר, את עניין התקיפה המינית בתוך המשפחה. היא כתבה כי מישהו ניסה לאנוס אותה. המשטרה טרם עצרה איש. "כואב לי, הכל כואב לי", תיארה קייטלין את תחושותיה באותו פוסט. "הלב שלי, הנשמה, הרגשות והגוף". הסרטון מסתובב, כאמור, ברשת, ומופץ על מנת ׳לעורר מודעות׳, אך המשפחה שבה ואומרת שהעניין לא מקובל עליה ופוגע בה, ושהפצת הסרטון עלולה לייצר בבני הנוער טריגר הפוך.

"אנו יוצרים קשר עם אתרים שונים שהעלו את הסרטון או שהועלה אליהם", אומר עורך הדין שמטפל בנושא, סטיבן דוד. "מבחינה חוקית לא חלה על האתרים חובה להסיר את הסרטון ולכן חלקם בוחרים לא לעשות זאת. לדעתי זה הדבר ההגון לעשות, ומי שיש לו כבוד למשפחה לא צריך להמשיך ולהפיץ את הסרטון הכואב".


עמודי פייסבוק רבים עלו לזכרה של קייטלין, את רובם יוצרות נערות צעירות כמותה שמותה משפיע עליהן באופן עמוק. ישנה התעסקות של רבים במקרה, חלק מאשימים את אמה, עמה היו לה ריבים מתועדים רבים, ולה שני ילדים נוספים, וחלק מפנים אצבע מאשימה לאביה החורג. רבים שולחים עדויות למשטרה ומבקשים ששני אחירה הקטנים יוצאו מחזקת ההורים בשלב זה. נראה שהצעירים לא עומדים להניח למקרה, ולחקירת התקיפה המינית, להשכח, וגם לא לזכרה של קייטלין.

>> "אמא, העוגה שלך לא הייתה טעימה. כולם זרקו אותה"