כשאדם הופך להורה, הוא מבין מהר מאוד שהדבר הכואב ביותר בעולם רחוק אלפי שנות אור מצירי הלידה. הכאב האמיתי, זה שלא חולף, הוא כשמישהו או משהו מעציב את ילדינו היקרים לנו מכל. בראד נודסון ממינסוטה, ארה"ב הוא אבא אחד שגילה כי בתו המאומצת סובלת מבריונות וגזענות בבית הספר, והחליט לעשות מעשה. בדרכו להשגת צדק, הוא גילה את האמת העצובה עוד יותר והיא שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ: וכשההורים רקובים בדרך בה הם רואים את החיים, אין שום סיבה שהילדים שלהם ילמדו אחרת.

נודסון גילה דרך חברה של בתו האפרו-אמריקאית שמספר ילדים מבית הספר שכנראה לא מחבבים את בתו יותר מדי (וביניהם גם כאלה שכלל לא מכירים אותה), מכנים אותה בשמות ומגדפים אותה באמצעות אפליקציית סנאפצ'ט. במיוחד שתי תאומות בכיתה ט' מאותו בית הספר עם פה מרושע במיוחד. מכיוון שההודעות במערכת נשמרות למספר שניות בלבד, הוריה של הצעירה נחשפו רק לכמה הודעות ואף הצליחו לצלם אותן. בין המילים, נאמר "כלבה שמנה", "כושית" ועוד.

האב הנסער ניסה ליצור קשר עם הורי התאומות ללא הצלחה. הם גם לא פתחו לו את הדלת בניסיון להידברות. נודסון לא ויתר והחליט לפנות למשטרה המקומית שהצליחה מהר מאוד להגיע למשפחת התאומות. דרון פורו, אבי התאומות, התקשר לבראד והצית אש ותמרות עשן בכל הסיפור הזה. בשיחות שהוקלטו בין השניים, התנסח דרון בצורה גזענית, משפילה וכואבת, הרבה יותר מבנותיו המתבגרות.

את כל החוויה המשפילה והכואבת הזאת עבור המשפחה, החליט נודסון להעלות ליוטיוב. במשך כמעט 6 דקות הוא מדבר אל המצלמה, בלי אפקטים מיוחדים, בלי תינוקות וחתולים וכלבים, ומצליח להפוך ויראלי. למעלה משלושה מיליון צופים צפו בסרטון מאז עלה בסוף השבוע והכאב על פניו והתסכול הגדול עוברים מסך ומכאיבים כל כך. כשנשמעת ההקלטה של אותו אב לתאומות ובה אנחנו עדים להתנסחויות הבוטות שלו, התמונה מתבהרת ונעשית קודרת עוד יותר. נודסון לא התכוון לבייש אחרים, אלא פשוט להגן בצורה הטובה ביותר שהוא מצא לנכון על בתו הצעירה. "הייתי חייב להוריד את זה ממני. אני כבר לא יודע מה עוד לעשות, מלבד לומר שאני אוהב את בתי יותר מהחיים עצמם ואני לא רוצה שתתאבד בגלל זה".

 התגובות לסרטון הוויראלי רבות, תומכות ואמפתיות. ביניהן, הוא הוכרז מספר פעמים בתור "אב השנה", ובצדק. מטעם בית הספר נמסר: "אנחנו מודעים לסרט היוטיוב. בראש ובראשונה חשוב לומר שאין מקום לבריונות וגזענות בכל צורה בבית ספרנו. אנחנו מנהלים חקירה מטעמנו אודות המקרה על מנת להבין את השתלשלות העניינים. יצרנו קשר עם מר נודסון על מנת לעזור ולתמוך בבתו. אנחנו עובדים ושואפים להעניק לתלמידנו סביבת למידה ועבודה בטוחה ומהנה".

 עוד במשפחה:

>> ביום שבתי התאבדה, היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי
>> גישת הורות חדשה: ההורים שלחו את ילדיהם להתהלך לבדם ברחוב

>> ילדה שלי, סליחה שפספסתי את יום ההולדת שלך