לא פשוט להיות ילד של סלב. לצד הפינוקים בחוג הסילון מגיעה תשומת לב שמעולם לא ביקשו או חיפשו, שנולדו לתוכה, ואין באפשרותם להתחמק ממנה. לצד התצוגה המשפחתית הפומבית, עדיין מדובר בבני אדם פרטיים המתפתחים ומחפשים את מקומם בעולם. חלק מהילדים האלה מתחנכים בסביבה מאוד פרוגרסיבית, ומחפשים גם מחוץ לגבולות המגדר העתיקות. לא תמיד לציבור קל לראות ילד בחצאית ובשיער ארוך, או ילדה ללא סממנים נשיים קלאסיים, אבל ההורים שלפנינו לא שמים על אף אחד פרט לילדים שלהם, ותומכים בהם במאה אחוז.

1. ג'יימי קינג

בנה המתוק של השחקנית הוותיקה והיפהפייה אוהב מאוד שמלות ולובש אותן לכל מקום, כולל לפרמיירות של אימא, שגם משוויצה בתקשורת בכל הזדמנות בטעם המשובח שלו, ומגלה שהוא זה שבוחר לה את השמלות שהיא לובשת ואת השפתון שיילך איתן הכי טוב.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jaime King (@jaime_king) on

2. פינק

הזמרת שחרטה על דגלה את השוויון והקפידה לבעוט בכל הכללים מתחילת הקריירה שלה, מגדלת בדיוק ככה גם את ילדיה, ומתחזקת בית נייטרלי מבחינת מגדר. כמו אימא שלה, גם בתה ווילו עושה עם שיערה ובגדיה כל דבר שעולה על רוחה: "אנחנו בית בלי תויות, וגם בגן דובקים במגדר חופשי. זו קידמה בעיניי", היא אומרת.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by P!NK (@pink) on

 3. מייגן פוקס

השחקנית ובעלה בריאן אוסטין גרין (לנצח דיויד סילבר מבברלי הילס 90210), מאמינים גם הם בחופש לבחור, וכך הם מגדלים את בניהם, שאוהבים מאוד שמלות של נסיכות דיסני. אחד מהם חובב אופנה באופן מיוחד, ואפילו מעצב לעצמו שמלות.

ההורים זוכים לקיתונות של ביקורת בכל פעם שאחת מהתמונות שלו עולה לרשת ביוזמתם או בחסות צלמי הפפראצי, אבל הם לא נכנעים, להפך: הם תוקפים בחזרה ומתעקשים על זכות הילדים להיות מי שהם. "אני מנסה ללמד אותו להיות מלא ביטחון ולהתעלם ממה שהאחרים אומרים", סיפרה פוקס בראיון, "הוא נעלב, אבל אז הוא אומר שלא אכפת לו, את השמלות הוא אוהב יותר".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Celebrity Kids (@famouskids1) on

 4. נעמי ווטס

לשחקנית ולבעלה לשעבר, לייב שרייבר, יש בן בשם קאי שאוהב גם הוא להחליף זהויות, ממש כמו אימא ואבא. רבים ברשת התקשו לעכל בהאלווין האחרון את העובדה שקאי הצעיר בחר להתחפש לנבלית הפופולרית הארלי קווין. העניין הולך ומחריף עם פרסום כל תמונת פפראצי של הילד יפה התואר שאוהב לללבוש שמלות, אבל ההייטרים לא גרמו להורים הגאים לפקפק לרגע בחופש שהם מעניקים לילדם.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by MediaGuide.NG (@mediaguide.ng) on

5. גוון סטפאני

הזמרת המקסימה ידועה בהשקעה שלה בילדיה: היא עורכת להם מסיבות יום הולדת גרנדיוזיות ולא חוסכת מהם שום דבר שהם רוצים, גם אם זה מאתגר תפיסות פופולריות. סטפאני גם נאלצה להגן ברבים על החלטות הוריות רבות שלה, אבל זו שהכי הפתיעה אותה דווקא הייתה טרוויאלית מבחינתה - הלק שהיא נוהגת למרוח על ציפורניו של בנה קינגסטון. "הילדים שלי רגילים לראות אותי מתאפרת, עושה שיער וציפורניים, זה נורמלי עבורם", היא אומרת, "כל הרעיון הוא להיות ייחודיים ומקוריים, ומשמח אותי כשאני רואה שהדברים האלה מתבטאים גם אצל הילדים שלי".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kingston Rossdale (@kingston.rossdale) on

6. אנג׳לינה ג׳ולי

גברת ג'ולי מפורסמת בכך שהיא מאפשרת לששת ילדיה להיות בדיוק מי ומה שהם רוצים, כשהראשונה להפגין טעם אישי ייחודי הייתה בתה שיילו, שמגיל צעיר מאוד העדיפה שיער קצר ובגדים שעוצבו, ככל הנראה, עבור בנים. העניין ממשיך, וגם היום אפשר לראות את המשפחה הייחודית באחידות אקלקטית בכל אירוע שטיח אדום חשוב של אימא.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jolie Pitt Family (@joliepittfamilyofficial) on