הפעם הראשונה שבה אבי אדרי (48) מראשון לציון התחתן, הייתה בשנת 1998. בשנת 2004 זכה לבת בכורה ששמה יהב. "זה היה ניתוח קיסרי בעקבות לידת עכוז, היה ניסיון להיפוך שלא צלח, נקבע תאריך באותו היום שבו ניסו לעשות את ההיפוך, בתי נולדה ב-13 לספטמבר, בשעה עשר בבוקר. כעבור תקופה מסוימת אני ואימה של יהב נפרדנו".  

אחרי תקופת רווקות וזוגיות ארוכת שנים, אבי התחתן שוב בשנת 2014. "עברנו שני הריונות שלא צלחו והופסקו בשבוע שביעי, ההיריון השלישי צלח וטליה נולדה גם היא ב-13 בספטמבר, בשנת 2017, בשעה עשר ורבע בבוקר. הגענו לחדר לידה יומיים לפני כן, אבל הצירים היו חלשים והלידה גלשה והתארכה עד לתאריך המדובר". כעבור חמישה חודשים נפרדו אבי ואימה של טליה.  

לזוגיות השלישית והאחרונה הגיע אבי אדרי בשנת 2018. "תמיד צחקנו בזוגיות הנוכחית שלי, עוד לפני שבכלל היה היריון, ש'רק שזה לא יקרה לי שוב'. גם הפעם היה הריון אחד לא מוצלח וההיריון השני היה תקין. אשתי היא אימא לשתי בנות, ואני אב לשתי בנות, וזה בן ראשון משותף לשנינו".

"הגענו לבית החולים בשבוע 40+6, הלידה קצת הסתבכה, בגלל שהעובר היה גדול וגם בשל היסטוריה של ניתוחים קיסריים בעבר ופקיעת מים שלא הובילה לצירים מספקים. מכיוון שהרופאים לא רצו לחכות למעלה מ-24 שעות, הוחלט על ניתוח חירום קיסרי. הלידה הייתה, איך לא, ב-13 בספטמבר האחרון, בשעה 12:40, שעה קרובה מאוד לזו שאחיותיו הגדולות נולדו בה".

אבי, שמשוחח איתנו בעת תהליך השחרור של בנו ואשתו מבית החולים, נשמע עדיין נרגש מהחוויה המיוחדת: "זה פשוט לא להאמין. ילד שלישי שנולד כמעט באותה השעה כמו בלידות הקודמות. בכלל, כל ההשתלשלות של השם של בני, היא הזויה בפני עצמה. התלבטנו בין 2 שמות: לני ומנור. אחד המנתחים בניתוח הקיסרי שעברה אשתי, הביא לנו את התינוק ואמר לנו: 'אני ד"ר מנור קורן וזה התינוק שלכם', ברגע שהוא אמר את זה זו הייתה חותמת לשם מנור. הרצף של התאריכים ועכשיו גם השם של הבן שלי, זה הזוי אני לא יודע אם יש דבר כזה בארץ".

אבי אדרי עם בנו הטרי (צילום: אלבום משפחתי)
אבי אדרי עם בנו הטרי בברית | צילום: אלבום משפחתי

ובעולם?

"יש שיא גינס של אב עם ארבעה ילדים שכולם נולדו באותו התאריך. אנשים כבר בדקו לי את זה. שולחים לי כתבות מכל העולם על כל מיני מקרים. אין ספק שהסיפור שלנו הפך לשיחת היום בבית החולים".  

איך חוגגים יום הולדת במתכונת כזו?

"אני בקשר טוב עם כולן, זו חברות שלא מאפיינת כל כך אנשים גרושים. אני מקווה שבעתיד שלושתם יחגגו ביחד, אני עושה הכול כדי שיהיה קשר ביניהם. השנה לטליה הייתה יום הולדת, למרות התכנונים והסידורים שלפני, לא הגעתי כי הייתי בחדר לידה, עזבתי לרגע את בית החולים כדי להביא לה כמה דברים ולתת לה חיבוק גדול, ולהראות לה תמונות של המתנה האמיתית שקיבלה ליום ההולדת – אח קטן. היד עוד נטויה לעוד אח אבל אני לא מתחייב".

אבי מספר שמכרים שלו כבר החלו לגבש מגוון של תיאוריות על הרצף המופלא של תאריכי הלידה: "אמרו לי ששנת הלידה של טליה היא 2004, ושל יהב 2017, ואילו החיבור של 4 ו-17 הוא 21, השנה בה מנור נולד. זה באמת נגע בי ואני יכול לראות את הקשר, הייתי מת לדעת ולקבל הסבר אם יש כזה, אני מאמין שכך רצה בורא עולם ומחבק את זה. זו מקריות נדירה במיוחד כשזה מגיע משלוש נשים שונות, עכשיו זה בן ראשון אחרי שתי בנות, אני מקווה  שתהיה לי זוגיות להמון שנים ושלא אצטרך להחליף עוד".