צעיפי MiniMe

חורף, ואי אפשר בלי ערימה של אביזרים עלינו. גם את הקטנים אנחנו עוטפים בשלל מחממי אוזניים, כפפות, צעיפים ואילו היה ניתן – היינו מקפלים אותם בתוך חרמונית ומטיסים אותך לגן דרך חללית. המעצבת עדי בקשי רצתה לעשות טוב ולגרום לחורף הזה להיראות שיקי גם לקטנים. זו עיצבה צעיפים לגדולה ולקטנה בהדפסים שונים, ויש גם לא מעט וואן פיסים. הצעיף נכרך סביב הצוואר ונחתם בכפתור והוא הכי שיקי שיש.
בשורה התחתונה: מדליק, רק שימו לב שבזמן הליפוף – אתם לא חונקים את הילד. והמחיר, ובכן, לא זול מאוד. מחיר: 99-129 שקל
להשיג: עדי בקשי – שינקין 33 תל אביב

מגנטיקו

מה שיפה במשחקי מגנטים הוא שאפשר להשתולל עם הדמיון. ועוד יותר יפה הוא שכל החלקים מתמגנטים. מה שבהכרח עושה פחות בלאגן. או כך לפחות אני מנסה לשכנע את עצמי כשאני מכניסה עוד משחק הביתה. ובכל זאת, מגנטיקו הוא משחק קופסה חדש מבית הבוס הקטן. במשחק – לוחות מגנט מאויירים וצבעונים כשעליהם ניתן להרכיב דמויות וחפצים לפי הדוגמה. בסדרה: "תעשה פרצוף" (מרכיבים פרצופים והבעות פנים), "תמונות ואותיות", "דניאל ונועה" (בן ובת אותם צריך להלביש), "החיפושית והפרפר" (התאמת צבעים לפי דגם) ועוד.
בשורה התחתונה: משחק מקסים, מפתח דמיון ועשוי מחומרים איכותיים. יופי של מתנה לקטנטנים. מיועד לגילאים 3-6
מחיר: 59 שקל
להשיג: בחנויות הצעצועים 

אין תמונה
משחק קופסה מגנטיקו

 

חנות יצירה אונליין

אם יש אסימון שנפל לי עם הפיכתי לאמא הוא ההבנה שאני לא מוכשרת בעבודות יצירה, אבל ממש לא. ובכל זאת, חוסר הכישרון המובהק שלי לא ישבור אותי בזמן איכות עם בתי בת ה-6, ובטח שלא ביום חורף קר. Easy craft היא חנות אונליין חדשה שמאפשרת הזמנה של ערכות יצירה עד הבית. בחנות: יצירות מפאייטים, קנבס, חרוזי גיהוץ, צמידים ועוד. בתי ואני התנסינו ביצירת צמידים מסיכות ביטחון. זה התחיל בכיף, המשיך ברגע של שבירה, ונגמר בהצלחה. בסוף יצרנו צמיד לתפארת מדינת ישראל, והרווחנו באמת ובתמים חצי שעה של זמן נפלא.
בשורה התחתונה: יופי של חנות ששווה להכיר במחירים שווים לכל נפש
מחיר: החל מ-6 שקלים
להשיג: באתר החנות 

אין תמונה
חנות יצירה אונליין חדשה

חיתולים רב פעמיים

צ'רלי בננה הוא מותג בינ"ל למוצרים רב פעמיים וכולל בין היתר כמובן חיתולים לקטנטנים. מדובר בחיתולי בד (בנראות סופר מגניבה וצבעונית), עשויים משלוש שכבות בד בגזרת וואן סייז, שמאפשרת להגדיל ולהקטין את החיתול לפי הצורך. החיתולים עשויים מחומרים ללא כימיקלים מסוכנים וללא רכיבים העלולים לגרום לאלרגיה או תפרחת חיתולים.
האג'נדה ברורה ומבורכת: אקולוגית, תורמת לאיכות הסביבה וחוסכת לנו לא מעט כסף. אבל מניסיוני עם תינוקת בת חודשיים, מצאתי שבפרקטיקה החיתולים פחות שימשו אותי בנוחות. לתינוקת יונקת שדורשת חלופה של 8-9 פעמים ביום, מדובר במשימה תובענית שדורשת שטיפה, כביסה וייבוש אם כי אציין כי החיתול מתייבש במהרה, אך על מנת להצליח לשרוד את היום - אני צריכה כמה וכמה חיתולים כאלה.

כמו כן, בישראל, אנחנו יוצאים הרבה מאוד מהבית ולהסתובב עם חיתול מלוכלך בתיק זה לא מאוד נעים. אני מאמינה שכשמדובר בתינוק גדול יותר או כזה שנמצא בשלבי גמילה - החיתולים יכולים להוות פתרון נבון ונכון יותר. מה גם שניתן לרכוש גם סטריפים חד פעמיים שמתלבשים על החיתול (קצת כמו תחבושות חד פעמיות של הנשים), אלה ניתנים להסרה, וזה וודאי מקל על הסיפור

בשורה התחתונה: אג'נדה מבורכת, בפרקטיקה – דורשת עבודה
מחיר: חיתול בודד 89 שקל. שלישיית חיתולים 229 שקל. שישיית חיתולים 399-409 שקל
להשיג: צ'רלי בננה 

אין תמונה
חיתולי צ'רלי בננה

גריניטי

הצגת הילדים גריניטי שמוצגת על הבמות מספרת את סיפורה של יצורה ירקרקה שיוצאת ביחד עם חברה טובה להציל את המראה העגום של כדור הארץ. כעת היא ניתנת להשגה גם ב-DVD ולראשונה בישראל מתורגמת גם לשפת סימנים ומזמנים לקויי שמיעה להוות חלק. את ההצגה ניתן גם לראות בסינמה סיטי בראשון לציון 31.1.15 – 10:30 וב-21.2 ב-10.30
לגילאי 3.5-9