מזוודה ופתרון שינה חכם לנסיעות- Stokke JetKids Bedbox 

JetKids Bedbox של Stokke הוא פתרון נסיעות חכם ואידיאלי לילדים בני 2-7. היא משמשת גם כ"בימבה", והילד  יכול למשוך את המזוודה בעצמו או לרכוב ממש מעליה (הגלגלים המסתובבים מלפנים מאפשרים תמרון קל.) כשמגיע הזמן לטיסה, המזוודה החדשנית הזו פותרת את בעיית השינה במטוס - ה-Bedbox מאריכה את מושב המטוס למיטה בחמישה צעדים פשוטים.

מחיר: 200 דולר עם משלוח חינם לישראל. להשיג באתר.

עגלה שדוחפת את עצמה- Cybex E-Priem

נמשיך עם פתרון נוסף לפעוטות שפותר את המרחקים שאנחנו גומעים בחו"ל כל יום. חברת סייבקס פתחה עגלה שדוחפת את עצמה- כדי שלא נתאמץ כשאנחנו סוחבים את הילדים בעליות או באיזורים מאתגרים. קוראים לה סייבקס אי פרימיום, והיא מופעלת על ידי מנוע חשמלי, שמופעלת ע"י סוללת ליתיום עם זמן טעינה של שש שעות ומספיקה בין  חמישה ל-28 מיילים לטעינה- תלוי בתוואי השטח. נהדר גם לעלייה וגם במורד גבעות, או אם מתכננים להשתמש בעגלה על חצץ, חול או שלג. תכונות נוספות שכדאי לאהוב ב-E-Priam, קיפול ביד אחת, מיקומי מושב מרובים והגדרת גובה, כך שתוכלו להשתמש בעגלה ככיסא מוגבה כאשר אתם על השולחן. 

מחיר: 1,450 דולר, עם משלוח חינם לישראל. להשיג באתר, אך קחו בחשבון שהיא צפויה להגיע לארץ בחודש הקרוב.

עריסת תינוק חכמה - SNOO smart sleeper 

מיטת תינוק  שנוצרה ע"י ד"ר הארווי קארפ, רופא ילדים. המיטה מזהה את הבכי של התינוק, ומסוגלת לנדנד את המיטה  נדנוד עדין ומרגיע, ומפעילה גם  סאונדים שעוןזרים לתינוק להיכנס למצב של שינה חזרה. היא מתחברת לאפליקציה עם דיווחי שינה והתעוררות ואפילו טיפים מהדוקטור.  

מחיר: 1,690 דולר לפני משלוח ומיסים. להשיג באתר.

הפתרון הישראל שמקל על ההרדמות - סליפיבאמפ

סיון התקשתה להרדים את הבן שלה, בכל מקום אחר שהוא לא הפינה של השטיח בבית. היא חברה לחברתה הטובה לירון, ויחד הן המציאו את הסליפיבאמפ - משטח סיליקון שמדמה את ה"באמפים" (מגרעות) במדרכה או בשטיח, ועוזר לתינוקות להירדם מהר יותר.

מחיר: 149 שקלים. להשיג באתר.