דווקא בגל הזה, יותר מתמיד, חשוב שננשום עמוק ונקווה שזה יהיה הגל האחרון ובכל זאת- ננסה ליהנות קצת מהביחד עד כמה שאפשר ובמקביל לשמור על רוגע ושפיות. אז כחלק מהמאמץ הלאומי-אספנו לכם כאן סדרת טיפים שתחזק אתכם בימים קרים:

עזבו את הבלגן ושבו לשחק עם הילדים

העבודה בבית לא נגמרת לעולם, זה ידוע מראש. במיוחד כשכולם בבית, ובמיוחד שהמקרר הופך למקום הכי מסעיר שיש והמדיח מתמלא שוב ושוב. אז נכון שזה קשה לשחרר אבל, רכזו את מאמצי הסדר בסוף היום- אחרי שהילדים הולכים לישון, במהלך היום בין זום לזום- נסו רגע לשבת עם הילדים ולשחק איתם בכמה משחקי קופסא- הם בטוח ישמחו לתשומת לב וזמן משחק עם אמא או אבא בתקופה כזאת משוגעת.

שופ5_5 (צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5)
לגו דופלו - חיות בחווה. 55 שקלים באתר SHOP5 | צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5

שדרגו את מוצרי המחשוב והגאדג'טים

אין מתסכל יותר מלהיזרק מישיבת צוות או שיעור חשוב בדיוק כשהגיע תורך לדבר או לא להצליח לענות למורה על השאלה שנשאלה. דווקא עכשיו- חשוב שכל מחשב, טאבלט, מצלמה למחשב, אוזניות או כל דבר אחר יתגייסו למשימה ויעבדו בצורה הכי טובה שיש. לכן בדקו מה לא עובד כראוי ואם צריך תחדשו וכן- גם אם מדובר במחשב גיימיניג חדש לילד- כי אחרי הכל, כמה כבר אפשר ללמוד? וחוץ מזה, שיש עכשיו אחלה מבצעים לאור המצב.

SHOP5-2 (צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5)
שולחן מתקפל למחשב נייד 106 שקלים באתר SHOP5 | צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5

נגמר היום ואתם רעבים אבל הילדים יושבים לכם על הראש? בשלו איתם ארוחת ערב

אין מה לעשות אוכל טעים תמיד יהיה פתרון טוב להכל. במיוחד בחורף ובמיוחד עכשיו ובגדול- במקום שתנסו לבשל "תחת אש" עדיף לרתום את הילדים למשימה. החל מהוצאת ירקות לפי צבעים מהמקרר, ועד ערבול החביתה או אפיית בצק לפיצה טעימה. אז וודאו שיש לכם בבית את כל מה שצריך כדי להעמיד ארוחת ערב משפחתית וחמימה כזאת שהילדים ירצו כבר לאכול אפילו אם זה רק בגלל שהם היו שותפים להכנה.

שופ5 1 (צילום: מתוך אתר SHOP5)
מארז מחבתות 26+20 ס"מ דגם RAINBOW מבית סולתם 79 שקלים באתר SHOP5 | צילום: מתוך אתר SHOP5

במיוחד עכשיו: פנו לעצמכם זמן לכושר וחיזוק

פעילות גופנית חשובה עכשיו יותר מתמיד לגוף ואפילו יותר- לנפש. היא מרגיעה ומעלה את רמת האנדורפינים בגוף ומיותר לציין שרוגע הוא מצרך נדיר כרגע. אז חוץ מההשפעה שיש לכושר גופני בחיזוק המערכת החיסונית ובמיוחד אם הקפאתם את המנוי בחדר הכושר בגלל האומיקרון-תמיד טוב שיהיה לכם ציוד ספורט איכותי בבית וככה בדיוק תוכלו לברוח לאחד החדרים להתאמן אפילו אם זה לכמה דקות ולחזור לסלון בכוחות מחודשים והרבה יותר רגועים.

שופ5_4 (צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5)
מתקן מתח מקבילים לקיר עד 160 ק"ג עם 8 נקודות חיבור לקיר 99 שקלים באתר SHOP5 | צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5

דאגו לאווירה נעימה בבית

אפילו שהחורף בארץ מפנק יחסית למקומות אחרים בעולם, עדיין קר ובמיוחד לילדים. דאגו לאווירה חמימה בבית, חממו אותו בצורה בטיחותית, תוסיפו שטיח, שמיכה מפנקת שתוכלו להתכרבל יחד מול התוכנית האהובה עליכם וכל מה שעושה לכם נעים וחם על הלב. האמת, שמהבחינה הזאת- לא יכלה להיות עונה טובה יותר להתכרבלות ביתית.

שופ5-3 (צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5)
מפזר חום לאמבטיה טורבו הוריקן החל מ-179 שקלים באתר SHOP5 | צילום: צילום מסך מתוך אתר SHOP5

נצלו את רגעי הקסם המשפחתיים האלה

קורונה לא קורונה- הילדים גדלים והשנים האלה שהם רבו על תשומת הלב שלכם עפות הכי מהר שיש. אז תשדלו ליהנות ממה שיש, לחבק חזק, לשחק בכיף ולהתכרבל כי יש מצב שממש תיכף תחזרו למרוץ החיים- ותתגעגעו לרגעים האלה שהיו אז בתקופת המשוגעת ההיא.

_OBJ