רק ארבעה חודשים עברו מאז ילדה אנג'לינה ג'ולי תאומים, אבל נדמה שהם היו כאן איתנו מאז ומעולם. הגברת מתראיינת ומצטלמת תחת כל עץ פפראצי, ורק בחודש האחרון הצטלמה למגזין W כשהיא מניקה את אחד התאומים.

משפחת בראנג'לינה (צילום: רויטרס)
ועם שלושה היה פחות קשה? אנג'לינה ג'ולי בראד פיט והילדים | צילום: רויטרס

אבל כעת היא מתלוננת על הקושי להניק תאומים; בראיון לתוכנית הבוקר GMTV בבריטניה הודתה ג'ולי כי התקשתה להניק את התאומים נוקס וויוויאן, והניקה אותם במשך שלושה חודשים בלבד.
"זה הכי הרבה שיכולתי לעשות", התנצלה ג'ולי כשנשאלה על ההנקה הכפולה. "זה מאוד קשה, את מסתכלת בספרים ורואה שיש תנוחת פוטבול, ואת חושבת - אם יש אמא שיכולה לעשות את זה, גם אני יכולה. אבל זה הרבה יותר קשה ממה שזה נראה בספרים. עשיתי את זה כמה פעמים, אבל זה לקח לי המון זמן. הכי פשוט היה לי להניק אותם בתורות".

פיפי על השטיח האדום

כזכור, שלושה שבועות בלבד אחרי לידת התאומים, שנולדו בניתוח קיסרי, הזמינו פיט וג'ולי צלמים ממגזין People ו- Hello!להיכנס לביתם אשר בצרפת. "יש פה כאוס אבל אנחנו מתמודדים ונהנים מהילדים", אמרה ג'ולי. "ידעתי שכמו כל התאומים הם ייוולדו במשקל נמוך, אז כשראיתי שהם גדולים וצורחים ובעלי ריאות בריאות, נרגעתי". פיט אמר שוויוויאן דומה לאמא שלה באלגנטיות, ברוח, בגישה, ובצורה החיצונית, ונוקס קצת דומה לו ואוהב מוזיקה. באותו הראיון הם הכחישו את השמועות על כך שהם הרו באמצעות טיפולי הפריה חוץ גופית.
כשהתאומים היו בני שלושה חודשים דיווחה אנג'לינה למגזין Usmagazine.com שהם מתקדמים מצוין; "הם מתחילים לחייך ולפתח אישיות", התלהבה הפוטוגנית. "כבר רואים שהם שונים באופי, למרות שהם קטנים כל כך".

בראיון הנוכחי סיפרה ג'ולי למראיינת שהיא ובראד פיט החלו בניסיונות להיכנס להריון כבר בתחילת צילומי הסרט החדש בכיכובה "The Changeling" ובסופו כבר הייתה בהריון.
האם ההורות מתנגשת עם עולם הזוהר? ג'ולי הודתה שהיא ובראד לא יוצאים לאירועים יותר מדי. "יש התנגשות רק כשאנחנו מנסים להתכונן לאירוע כלשהו שבו אנחנו אמורים לצעוד על השטיח האדום, ואחד מאיתנו מתלכלך מפיפי", היא אומרת. "אז אנחנו אומרים - נו טוב, זה כנראה מה שנלבש הערב. אבל אנחנו מעריכים את העובדה שזה משאיר אותנו ממוקדים במה שחשוב באמת".