בארון של הגברת ניקול דיוויס לא תמצאו פריטי לבוש מכותנה פשוטה, לא ולא. מלתחתה עשויה משי, סאטן ותחרות עשירות בלבד, ושמות המעצבים שעל התגיות יגרמו לכל אשה בוגרת חובבת אופנה להזיל ריר מרוב קנאה. גם בעלת המלתחה עצמה מריירת על בגדיה דרך קבע, אבל מסיבה שונה: היא בסך הכל בת ארבעה חודשים.

הילדה המפונקת ביותר בבריטניה2 (צילום: MailOnline)
לא יוצאת מהבית בלי ולנטינו. ניקול דיוויס | צילום: MailOnline

תינוקת בשווי 170 אלף שקל?

ניקול מתגוררת עם הוריה, ליסה עקרת הבית ודיוויד הקבלן, בעיר וינצ'סטר שבבריטניה. הצמד הזה, שכנראה יכול היה להיכנס לספר השיאים של גינס כהורים הכי מפנקים בעולם - לא  מוטרד מריר ומפליטות על הגרדרובה המפונפנת; אם אחד מהבגדים היוקרתיים מתלכלך, תמיד יש בגד אחר במלאי המחכה לתפוס את מקומו. עד כה, הספיקה ניקול הפצפונת לקבל מתנות וציוד בשווי כולל של מעל 30 אלף ליש"ט (כ-172 אלף שקל).

"אני יודעת שאני מפנקת אותה", מודה האם. "אני לא מתכוונת להתנצל על כך. סבלתי לפני כמה שנים מגידול שפיר שאיים לחסל את סיכויי להקים משפחה. כשהאיום הוסר ונכנסתי להריון, החלטתי שאפצה את עצמי ואתן לבתי כל מה שנראה לי יפה ומשמח, ולא אחסוך ממנה דבר".

מסע הקניות התחיל כבר בהריון של ליסה, כשהיא ובעלה רכשו חדר שינה של מעצבים בעלות 35 אלף שקל, שיותקן בדירת שלושת החדרים בה הם גרים. הזוג שילם עוד 30,000 שקל כדי לרהט את חדר השינה של התינוקת בבית הנופש שלהם.

הילדה המפונקת ביותר בבריטניה3 (צילום: MailOnline)
החדר של התינוקת עמוס בפריטים, אבל האם ממשיכה לקנות | צילום: MailOnline

אחרי שניקול נולדה, ההוצאות רק הלכו וגדלו: עריסה נוספת לתינוקת נרכשה ב-13,000 שקל, לצד מצעים מיוחדים שנרקמו בעבודת יד שעלו 11,500 שקל. טקס ההטבלה שלה, אליו הוזמנו 65 אנשים, עלה 35 אלף שקל. האם לא הסתפקה בשמלת הטבלה פשוטה למראה, וביקשה מתופרת לקצר את שמלת החתונה שלה כך שתתאים למידותיה של התינוקת הטרייה.

ויש גם צמיד יהלומים של טיפאני

כאן כמובן לא נגמרו הרכישות והפינוקים. התינוקת המטופחת מסתובבת לה ברחבי העיר בעגלה מסוג "סילבר קרוס" שעולה 6,000 שקל, וחדרה עומד להתפקע מרוב מתנות שרכשו עבורה הוריה לכבוד חג המולד, ביניהן מכונית אאודי על שלט רחוק בשווי 1,700 שקל, וגולת הכותרת, או יותר נכון היהלום שבכתר – צמיד יהלומים של חנות טיפאני היוקרתית, בעלות של 34 אלף שקל.

רוצים עוד דוגמאות לפריטים שנרכשו עבור התינוקת? בבקשה – בגדי חורף של מעצבים: 13 אלף שקל; שמונה חליפות מעצבים: 4,500 שקל; ארבעה זוגות נעליים: 1,200 שקל; 20 סינרים מעוצבים להאכלה: 1,200 שקל.

הילדה המפונקת ביותר בבריטניה6 (צילום: MailOnline)
זה רק חלק קטן מקולקציית בגדי המעצבים של הקטנטונת | צילום: MailOnline

"אני רוצה שיהיה לה את הטוב מכל העולמות", חוזרת ואומרת אמה של ניקול. "אני יודעת שחלק מחבריי חושבים שאני מטורפת ושלא צריך לפנק ככה את הילדה, אבל לי זה ממש לא אכפת. אני לא רואה את עצמי חוסכת עליה או מקצצת בהוצאות. אם אני מרגישה שהיא זקוקה למשהו, אני משיגה לה אותו. העברתי שנים רבות בציפייה לרגע בו יהיה לי ילד ותמיד דמיינתי מה ארכוש. הייתה לי בראש תמונה מדויקת של חדר השינה מבחינת צבעים וסגנון.

"לכל מי שמרים גבה אני אומרת שאם אני מוציאה על זוג מכנסי ג'ינס עבורי 200 ליש"ט (1,150 שקל), אין סיבה שלא אוציא את אותו הסכום על ניקול. זה חשוב שהיא תיראה יפה, בדיוק כמוני. גדלתי במשפחה ששמה דגש על מראה מטופח, ואני מאמינה שמי שמשקיע בבגדים של ילדיו מוכיח כמה הוא אוהב אותם וכמה הם חשובים לו. חוץ מזה, גם אותי פינקו כשהייתי קטנה, וזו היתה חוויה נהדרת שמגיע גם לבתי לחוות".

הילדה המפונקת ביותר בבריטניה7 (צילום: MailOnline)
"אז חושבים שאני מטורללת. לא אכפת לי". ליסה וניקול דיוויס | צילום: MailOnline

העיקר שאמא מאושרת

ליסה מוסיפה שהיא לא יכולה ללכת יותר מכמה מטרים עם בתה ברחוב מבלי שמישהו יעצור את השתיים וירעיף על הקטנה מחמאות. "זו חוויה נהדרת. לא מפסיקים להתפעל ממנה ומהבגדים שלה, ואין מאושרת ממני לקבל איתה את תשומת הלב הזאת. אני יודעת שיש אנשים שיחשבו שאני מטורללת, אבל הילדה הזאת מילאה את חיי והביאה לי ולמשפחתי כל כך הרבה אושר. היא התגשמות חלום, ושום דבר לא טוב מדי או יקר מדי עבורה".

דיוויד, האב הגאה, מודה שהוא לא מעורב בקניות שנערכות עבור בתו הקטנה, אבל הוא עומד מאחורי כל בחירותיה של אשתו. "ליסה כל כך נהנית לרכוש לניקול דברים, ולא מפריע לי שזה עולה הרבה כסף, כל עוד היא וניקול מאושרות. זה הדבר החשוב ביותר עבורי".

>> רוצים לחסוך בהוצאות על התינוק? כך תעשו זאת