להשאיר את התינוק עם אדם זר זה אף פעם לא קל. רוב ההורים מראיינים, בודקים ומתלבטים אלף פעמים לפני שהם מפקידים את האוצר הפרטי שלהם בידי בייביסיטר, מטפלת או גננת, אבל אישה אחת החליטה לדלג על שלב ההתלבטויות, הניחה את התינוקת שלה בזרועותיה של זרה גמורה ברחוב - ונעלמה אל האופק. 

בשבוע שעבר ניגשה אישה זרה לג'ניפר ארגו, תושבת פיניקס שבארה"ב, ודחפה לידיה תינוקת בת שלושה חודשים. "מעולם לא ראיתי את האישה הזו קודם, היא פשוט הגיחה מולי, שמה לי את התינוקת בידיים והלכה משם", תיארה ארגו את האירוע המוזר בראיון לרשת ABC. "השכנה שלי, שהייתה איתי, אמרה לי שלא נראה לה שהאישה הזו חוזרת, וכנראה שהיא צדקה. זה פשוט מגעיל אותי, הלב שלי נקרע מהסיפור הזה. אני אמא לשלושה ילדים, איך אפשר לעשות דבר כזה?". 

ארגו עטפה את התינוקת היטב בשמיכה (שכן למרות הקור העז, התינוקת לבשה רק בגד גוף דק) וניגשה למשטרה. "עשו שם כמה בירורים, וגילו שהאישה הזו גרה בשכונה שלי, ושחוץ מהתינוקת המסכנה הזו יש לה עוד שלושה ילדים, בני 12, 6 ושנה וחצי. המשטרה איתרה ועצרה את האם הנמלטת, שהסבירה כי לא היה לה די כסף לרכוש מזון, חיתולים ובגדים עבור התינוקת ולכן החליטה למסור אותה". 

האם נלקחה להסתכלות פסיכיאטרית, והתינוקת - כמו גם הילדים האחרים - הועברו לחזקתו של האב. 

עוד במשפחה:

>>גן זה לא מחסן: למה מבטלים סייעת בגנים בתל אביב?
>> מה הילדים שלנו באמת רוצים מאתנו?

>> מחפשים תחפושת איכותית במחיר שפוי?