יש הורים שכשהקטנצ'יק שלהם מזיל ריר ומפטפט בהברות שונות ומשונות, הם מחייכים ומלטפים לו את הראש, מחכים בסבלנות ליום בו הג'יבריש יתחבר לכדי משהו קוהרנטי, ויש הורים שנתקלים במלל התינוקי המבולבל ושומעים משהו אחר: מוזיקה. ולא סתם מוזיקה, אלא ביט בוקס. כדי להראות לכולנו שהתינוקות שלהם בעצם הרבה יותר מתוחכמים ומתקדמים ממה שאנו חושבים, הם נעזרים בפלאי הטכנולוגיה, תוכנות העריכה שיש כיום על כל מחשב ביתי, והופכים את הבה-בה דה-דה ללהיט מוזיקלי ויראלי היישר מפיהם נטול השיניים של אמני הביט בוקס הפרטיים שלהם.

ג'ונה והתוף

הכוכב התורן בסצינת הביטבוקסאים בחיתולים הוא ג'ונה, בנו בן החצי שנה של שון פיליפס, במאי דוקומנטרי אמריקני שיודע טוב טוב כיצד לחתוך את העיקר מתוך שעות ארוכות של חומרים דוקומנטריים. המאמץ השתלם. ג'ונה הקטן הוא הצלחת רשת מסחררת, ותמיד תהיה לו מזכרת מקסימה מהימים בהם הקריירה המוזיקלית עוד היתה בחיתוליה.

אנחנו עוד נשמע עליו

מאדוקס בן התשעה חודשים הוא כבר ממש אמן ביטבוקס מוכשר ומפותח יחסית לחבר'ה האחרים בסצינה, ומציג בלהיט שלו יכולות מגוונות ומפתיעות. עם עיניים כחולות ענקיות ופה שמפיק צלילים באמת יוצאי דופן, יש מצב שיום אחד עוד נשמע עליו.

נולד בקצב הגרוב

התינוק שלפנינו צעיר יותר, בן פחות משלושה חודשים, שמו נותר עלום, אך הכישרון שלו זוהר למרחקים, והוא מוכיח שגרוב זה משהו שנולדים איתו, ושלעולם לא מוקדם מדי בשביל לשיר באמבטיה. או בכיור, במקרה הזה.

ההפקה התערבה

גם האמנית הבאה ברשימה היא אנונימית, אבל היא ללא ספק מציגה גירל פאואר מרשים, עם שמחת חיים, קרחת, חניכיים מבריקים והמון תלבושות מתחלפות, בקליפ שמציג יכולות עריכה מגוונות מצד ההפקה, זאת אומרת ההורים.

גסויות תמיד עובדות

זקנת השבט היא ללא ספק איילה שמידט, בת שנתיים ממישיגן, שלמרות שסביר שהיא כבר יודעת לומר לא מעט מילים ומשפטים, הוריה החליטו לנצל דווקא את הצד הפחות מילולי שלה כשהוציאו אותה לשוק המוזיקה האינטרנטי. כיאה לאמנית בוגרת, איילה מתבלת את הופעתה הבלתי נשכחת בכמה גסויות, כמו המילה קקי, ואצבע באף.

שיתוף פעולה מוזיקלי

לסיום יש לנו שיתוף פעולה מחמם לב בין אב לבתו הקטנה, שנוצר בעזרת אפליקציה חמודה בשם וידרית'ם (וידאו-קצב), שתאפשר לכל אחד עם סמארטפון ביד ליצור סרטון בסגנון. בווידאו הזה הרבה מהקצב הבסיסי נוצר על ידי דגימת מכת יד על החיתול של הראפרית הצעירה, אבל באמת שאין גבול לאפשרויות. לכו על זה, ואל תשכחו לשתף.

>> 10 מוצרי התינוקות הכי מוזרים בעולם