כשמצטרף ילד לחיים, מצטרף גם ילד למיטה. מדובר במציאות מוכרת גם בבתים בהם לא נוקטים בשיטת הלינה המשותפת. רוב התינוקות והילדים הם אלופי העולם בלהביא את עצמם לתוך זרועותיהם החמימות של אבא ואמא כשחשוך בחוץ. לפעמים נדמה שכמה שהם יותר קטנים, כך הם יותר שתלטנים בין הסדינים, וזוהי תופעה אוניברסלית ידועה, בה אבא חוטף באמצע הלילה מסובבת לאוזן ואמא מוצאת את עצמה מתעוררת איפה שנהגה להניח את רגליה. לעיתים הקטנים האלה אפילו בועטים את אחד ההורים אל מחוץ לחדר השינה.
צמד האבות המצחיקים אנדי וצ'ארלי מהבלוג איך להיות אבא יצרו סדרת איורים שלוקחת את הנושא והופכת את הטקטיקות של הקטנים לטקטיקות מלחמה שלא היו מביישות את ספייק לי. התוצאה מצחיקה וויראלית למדי.

"אנחנו אוהבים כשהילדים ישנים איתנו במיטה", כותבים היוצרים, "למרות כל המכות הכחולות והשריטות. חשוב להזכיר להורים לישון עם הילדים בצורה בטוחה. והפעם אנחנו לא מדברים על הביטחון של התינוק, אלא על ההורים עצמם. בשלב מסויים שקלנו לישון עם מגנים. זה עשוי להיות יותר נח ממה שיש עכשיו".

קבלו כמה מתנוחות השינה הבעייתיות ביותר פלוס ההסברים המצחיקים של צמד הבלוגרים:

 בעיטת 360 מעלות

תנוחות שינה 1 (צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com)
התנוחה הזאת יכולה לייצר פציעות רבות, דימומים באף ואפילו פנס בעין | צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com

"כמות האלימות שאנחנו כהורים מסכימים לשאת מתוך אהבה ועייפות מגיעה לשיאה כשהתינוק או הילד מתחיל לעשות את התרגיל הזה, שיכול לייצר פציעות רבות, דימומים באף ואפילו פנס בעין. התרגיל הזה לא יבייש את צ’אק נוריס ביום עצבני במיוחד, ובעיטה אחת טובה לראש יכולה לגרום לאמא ואבא להתעורר בבהלה או לחילופין להמשיך לישון לנצח".

 הסטוקר
תנוחות שינה 2 (צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com)
לקום באמצע הלילה ולמצוא תינוק שלוטש בך מבטים | צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com

"אתה יכול לישון לך ללא הפרעה כשפתאום אתה מתעורר בתחושה מוזרה, מקפיאת דם. גם אם התינוק שלך הוא היצור הכי יפה ותם בעולם, כשהוא יושב באמצע הלילה ולוטש בך מבטים, כמה סנטימטרים מהפנים, זה עשוי להיות אירוע מבהיל למדי שמזכיר סרטי אימה שונים".

הצעיף האנושי
תנוחות שינה 3 (צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com)
השלב הבא: הוא יתקע לכם אצבעות בנחיריים ובעיניים | צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com

"תינוקות, כמו חתולים, אוהבים לישון על דברים חמימים. כמו הצוואר שלכם למשל. כשזה קורה, אתם עשויים להתעורר בבהלה ובתחושת מחנק מסויימת. אם העייפות תכריע אתכם ותנסו להמשיך לישון כך, השלב הבא יהיה דחיפת אצבעות קטנות לפתחי הראש השונים. האוזניים והאף, למשל".

H זה כמו Hell

תנוחות שינה 4 (צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com)
התנוחה מרחיקה בין ההורים באופן מקסימלי, ומאיימת כל הלילה להפיל אותם על הרצפה | צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com

"האות אייץ' באנגלית, הראשונה במילה גיהנום, היא כנראה צורת השינה האיומה ביותר עם תינוק הידועה לאדם, וגם הפופולרית ביותר. התנוחה מאתגרת את הגב, הבטן, ועשוייה אף לאיים על איזור החלציים הגברי. היא מרחיקה בין ההורים באופן המקסימלי, ומאיימת כל הלילה להפיל אותם על הרצפה".

 המלכודת
תנוחות שינה 5 (צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com)
לך תזיז אותו עכשיו | צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com

"מדובר במהלך מחוכם ביותר, בו מחליף הילד או התינוק את ראשו של ההורה, ומשתלט על הכרית. כמו אינדיאנה ג’ונס קטן, בכל פעם שתקומו לרגע מהמיטה, לשירותים, או רק לסדר את השמיכה, ההחלפה תתבצע מאחורי גבכם. נפלתם במלכודת. עכשיו בשביל להזיז את הקטנצ’יק מבלי שיתחיל לצרוח ויהרוס לכם את כל הלילה תצטרכו להביא מנטרל מוקשים מקצועי".

 מלאכי שלג
תנוחות שינה 6 (צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com)
ליצור כנפיים מהסדינים, הכריות וההורים | צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com

"כשילדים משחקים בשלג, שוכבים על הארץ ומנענעים ברגליהם וידיהם, הם יוצרים צורות של מלאכים. זה כיף גדול, אבל מי ידע שכיף באותה מידה לעשות את זה במיטה של ההורים? אמנם אין שלג להזיז, אבל יש סדינים, כריות ושמיכות שיתבלגנו ויפריעו לאבא ואמא לנשום. ויש גם, כמובן, את אבא ואמא עצמם, שנורא כיף לנענע אותם בזמן שהם ישנים".

המוקצה
תנוחות שינה 7 (צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com)
השלב האחרון: הוא ניצח, תכיר את הספה | צילום: לקוח מאתר howtobeadad.com

"כל גבר מכיר את התנוחה הזאת. לפני בוא התינוק הוא גם הכיר אותה מפעמים בהן נבעט מהמיטה מסיבות שונות. כשמצטרף ילד למשפחה, הספה חוזרת להיות מקום שינה לגיטימי, גם אם לא עשית שום דבר רע".

>> מצחיק, נכון? אז שתפו גם את החברים שלכם בפייסבוק

>> יש עוד בלוגים משעשעים של אבות