אין תמונה
על מה הם מדברים? התשובה למטה
האינטרנט הכניס לחיינו דברים משמעותיים כמו ויקיפדיה, פייסבוק, ושיתוף קבצים, אבל חשוב מזה, הוא יצר כוכבים צעירים מאי פעם. אם בעבר מייקל ג'קסון נחשב לילד פלא, היום, לפי זמן יוטיוב, הוא כבר היה נחשב קשיש. קבלו את הכוכבים של הרגע, אלה ש-15 דקות התהילה שלהם או-טו-טו נגמרות, ורובם אפילו לא יזכו ליהנות מהן.

חלב גולש

התינוק הזה רוצה את בקבוק החלב שלו, ושום דבר לא יעצור אותו, בטח ובטח שלא גרם מדרגות תלול. מזל שהמדרגות האלה מרופדות בשטיח מקיר לקיר.

מצחיק או מפחיד?

הנה הוכחה לכך שילדים לא צריכים צעצועים יקרים ומפונפנים. התינוק הזה מוכיח שפעולה פשוטה כמו קינוח האף, יכולה לשמש כרכבת הרים רגשית של ממש. האם הזאת קלטה את הפוטנציאל, ומצאה דרך להפוך את הצינון שלה לפארק שעשועים שלם.

פיטורים זה קורע

האב הזה קיבל מכתב מדכא ממקום עבודה שדחה אותו, והחליט לקרוע את המכתב לחתיכות. בנו בן 8 החודשים, תינוק מתוק בשם מייקה, חשב שזה לא כל כך נורא, להפך, הוא חשב שזה הדבר הכי מצחיק בעולם כולו, והעניק לאביו רגע טהור של פרספקטיבה על החיים.

שיח תאומים

שיחת היום בבתים רבים בעולם הפכה להיות השיחה בין שני הילדים המתוקים האלה, תאומים זהים בני שנה בערך, שמנהלים שיחה חיה ומרתקת, שנעה בין כעס לצחוק ובחזרה, כולל הדגמות גופניות. 12 וחצי מיליון איש נהנו עד כה מדו השיח המהממם שבסרטון. תמיד אומרים שלתאומים יש שפה משלהם, שרק הם מבינים, אבל זה כבר מוגזם.

 

בייבי גה גה

לאחרונה צצים לא מעט סרטונים המתעדים ילדים שלמוזיקה יש השפעה ממש קיצונית על מצב הרוח שלהם. דוגמה טובה אפשר למצוא אצל הילדה שבווידיאו הזה, שהייתה המצב רוח די ירוד עד שאבא שלה שם לה קצת ליידי גה גה כדי שתוכל להירגעגע.

 

מלך הרחבה

נראה שאמברי התינוק נהנה מהמוזיקה המרגיעה ששמו לו, אבל חכו שיגיע הפזמון. הוא כבר יראה לכם מי מלך רחבת הריקודים. מי ידע שאפשר להתנועע ככה במושב תינוק?

ביבר, מאחוריך

הילדון המתוק הזה הוא מעריץ נלהב של ג'סטין ביבר, ועושה עבודה טובה לא פחות מאליל הילדות חלק השיער. אין ספק שמדובר בילד בעל תנועות מדהימות, נחישות, תשוקה וכישרון שירה. יש סיכוי שעוד נשמע עליו. תכלס, גם הביבר המקורי התחיל ביוטיוב.

 

>> רוצים עוד? קבלו את 10 הילדים הכי מצחיקים ביוטיוב