בקליפ מצחיק שהוקלט בעיר וויואן שבמחוז ג'יאנגשי שבמזרח סין, ופורסם השבוע, נראה אב הקושר תמונה של אם התינוק לקדמת פניו שלו, זאת כדי לעודד את בנו התינוק לאכול מבקבוק ולא להיות תלוי רק בהנקה של אימו. 

את תמונת האם הציג האב דרך טאבלט שהצמיד אל פניו בעזרת שני חלקים שקופים ששומרים על המכשיר במקום. התינוק עצמו נראה מאושר ושותה בשביעות רצון מבקבוק החלב המוחזק מולו, ואפילו מושיט יד אחת אל עבר פניה של אימו ומנסה לגעת בהם, מתוך אמונה שמדובר באימו האמיתית. 

לדבריו של האב הרעיון הגיע לאחר שהתינוק סירב לאכול מבקבוק בכל דרך אחרת. האב הבין כי התינוק רוצה שאמא שלו תהיה בסביבה בשעת האכילה שלו ומבחינתו מדובר אפילו בהתנייה. כל אלו הובילו אותו לחשוב על הדרך הגאונית והמקורית "להתחזות" לאם ולגרום לתינוק לאכול גם מבקבוק. 

ברשתות החברתיות התגובות לא איחרו להגיע. אדם אחד הגיב ואמר שזה לא מפתיע שהפתרון המקורי הצליח, כי ידוע שהקשר בין תינוקות לאמהות שלהם מתחזק על ידי הנקה ולכן המציאות בה תינוק רוצה את אמא שלו בסביבה כשהוא אוכל היא טבעית. יחד עם זאת יש מי שלא קיבלו את הפתרון בעין טובה, תרתי משמע, וטענו כי השימוש בטאבלט במרחק קצר מפני התינוק עלול לגרום לו נזק לעיניים ולראייה שלו.