בזמן שכולנו חגגנו את השנה החדשה שהגיעה אלינו (סוף סוף) יש מי שהיו טרודים בעניינים פחות משמחים. לג'נגל בין המציאות המשתנה אחרי לידת תינוק חדש היא מורכבת בפני עצמה, אבל כשמדובר בתינוקות פגים התקופה הופכת למורכבת אפילו יותר.

זו הסיבה שסוזן מוג'יק, אחות במחלקת טיפול נמרץ יילודים באטלנטה, החליטה לעודד את משפחות התינוקות המאושפזים ולהכין להם שמיכות חגיגיות שמדמות אריזות מתנה צבעוניות והפכו את התינוקות באופן מיידי למתנות מקסימות. את ההחלטה קיבלה מוג'יק אחרי שראתה את ההתמודדות של בני המשפחה ורצתה להוסיף להם שמחה ואופטימיות לקראת השנה החדשה. 

פגים עטופים באריזת מתנה  (צילום: מחלקת הילדים של המרכז הרפואי באטלנטה)
צילום: מחלקת הילדים של המרכז הרפואי באטלנטה

התמונות המתוקות במיוחד הועלו בפוסט של המרכז הרפואי באטלנטה, והתגובות היו נלהבות במיוחד. "היינו שם בשנה שעברה עם הבן שלנו", סיפר אחד הגולשים, "אנחנו שולחים חיזוקים לכל אותם תינוקות ומשפחותיהם". 

פגים עטופים באריזת מתנה  (צילום: מחלקת הילדים של המרכז הרפואי באטלנטה)
צילום: מחלקת הילדים של המרכז הרפואי באטלנטה

גולש נוסף סיפר כי בנו שהה כמה שנים ברציפות בבית החולים לילדים במקום וכי יש להם את האחיות הטובות ביותר. גולשת נוספת סיפרה על בתה בת ה-37 יום, שנולדה במרכז הרפואי כעשרה שבועות מוקדם מדי. "עד היום יש לי את גרב חג המולד וההפתעות שהיא קיבלה אחרי שנולדה".  

פגים עטופים באריזת מתנה (צילום: מחלקת הילדים של המרכז הרפואי באטלנטה)
צילום: מחלקת הילדים של המרכז הרפואי באטלנטה

החגיגות המרגשות של האחיות במחלקה לא מוגבלות רק לתקופת החורף ולשמיכות. בשנה שעבר אחת האחיות סרגה עבור הקטנטנים תחפושות מקסימות לרגל ליל כל הקדושים. 

בהריון או אחרי לידה? מזל טוב! באפליקציית איזי ריכזו את כל מה שחשוב לדעת:

<iframe src="https://easy.co.il/list/Pregnancy-and-Birth?iframe=true&view=map" width="100%" height="500px" allow="geolocation 'none'">>