פרשה מזעזעת נחשפה בחודש נובמבר האחרון, כאשר התגלה שאב אמריקאי מפלורידה אנס באכזריות את בתו מספר פעמים, עבור סרטוני רשת חולניים שפרסם בדארקנט (הרשת האפלה).

האב, ג'יימס לוקהארט (31) מהעיר מאנטי, נתפס על ידי הסוכנות לביטחון פנים בשל סרטון בן 8 דקות שעלה לרשת, בו האב אנס בצורה קשה את הפעוטה בת השנתיים. על פי העדויות והדיווחים שעלו בזמנו, בסרטון המצמרר ניתן היה לשמוע את הפעוטה צורחת מכאב ובוכה.

חוקרים שהצליחו לאתר את מקור הסרטון פנו לאמה של הפעוטה, אשר זיהתה מיד מהחלקים שהראו לה את בתה, הספה שלהם, ידו של בעלה וצעצוע של חיה ששייך לילדה. ברגע שאושר כי לוקהארט הוא האדם בסרטון, הפעוטה ואחיה התאום הוצאו מיד מהבית והאב נלקח לחקירה.

חוקרי הסוכנות לביטחון פנים גילו כי האב פרסם 4 סרטוני אונס והתעללות מינית בבתו, בין מרץ 2016 ועד פברואר של 2018. את הסרטונים הוא פרסם ברשת האפלה תחת הכינוי "הארדהוד" (HardWood) - סלנג המתאר זקפה, וגם בכינוי סטריינג'ווד.

בנוסף למה שפרסם ברשת, חוקרים מצאו עוד סרטונים ותמונות בחזקתו של האב אשר מראים כיצד התעלל בבתו ואנס אותה. במכשירים הדיגיטליים שלו חוקרים מצאו עוד 4,000 תמונות של פורנוגרפיית ילדים ו-43 סרטונים.

לוקהארט הודה באשמת הסעיפים שיוחסו לו, ביניהם הפקה, הפצה והחזקה בפורנוגרפיית ילדים. לפי הרשויות, אוסף הפורנו של לוקהארט כלל פעוטות שעברו התעללות סאדיסטית.

ביום חמישי האחרון, עונשו של לוקהארט על פשעיו הנוראיים סוף סוף נקבע, והוחלט כי הוא יישלח לכלא ל-70 שנה.