אישה בת 35 חולצה מביתה, אחרי שבעלה האכזרי כלא אותה במשך יותר משנה בתא השירותים שלהם. סוכני רשויות הרווחה ההודיות פשטו על ביתו של החשוד, יחד עם כוחות המשטרה, ומצאו את האישה המורעבת כלואה בתא שגודלו נאמד במ"ר.

שוטרים שהשתתפו בפשיטה תיעדו את רגעי החילוץ הדרמתיים, בהם אפשר לראות כיצד האם ל-3 סובלת מרזון נוראי. גורם המעורה בפרטי הפרשה סיפר שהיא הייתה חלשה כל כך, שהיא בקושי הצליחה לעמוד בכוחות עצמה ונזקקה לעזרה מהשוטרים בשביל ללכת.

האישה, שפרטיה טרם פורסמו, פונתה לביה"ח כשהיא סובלת מתת תזונה. לטענתה, בעלה כלא אותה במשך 18 חודשים, מנע ממנה אוכל ושתייה ולפעמים הרעיב אותה במשך ימים שלמים. רשויות הרווחה הוזעקו למקום אחרי ששכנים של בני המשפחה דיווחו למשטרה על הזוועות שמתחוללות בבית.

הבעל החשוד בהתעללות, נרש קומאר, טען בחקירה שהוא נאלץ לכלוא את אשתו בגלל שהיא מתמודדת עם מחלת נפש. חוקרים דרשו ממנו לבסס את טענותיו עם מסמכים רשמיים או כל ראיה אחרת שתוכיח את טענתו – אך עד היום לא נמסר כל מסמך כזה.

ראג'ני גופטה, קצין המשטרה שאחראי על חקירת הפרשה, סיפר לסוכנות הידיעות Hindustan Times שהוא שוחח עם האישה זמן קצר אחרי שחרורה ואמר: "בעלה טען שהיא יצאה מדעתה, אבל זה לא נכון. דיברנו איתה וזה ברור לחלוטין שהיא צלולה וחיונית".

האישה שוחררה מאז מביה"ח ועברה לידי טיפולו של בן דודה. טרם דווח האם יוגש כתב אישום נגד הבעל המתעלל.