מורה מדרום ארה"ב נידונה למאסר, אחרי שהודתה כי קיימה יחסי מין עם אחד התלמידים מבית ספרה. ממצאי חקירת המשטרה חשפו שמרקה בודין, בת 32 מטקסס, ניהלה מערכת יחסים עם התלמיד במשך 3 שנים אחרי שהוא התחיל את לימודי חטיבת הביניים שלו.

כתב האישום נגד המורה ציין שהיא והתלמיד, שפרטי זהותו לא הותרו לפרסום, הכירו ימים ספורים אחרי יום הולדתו ה-13 בזמן ששיחקו ברשת פורטנייט. עד מהרה, הם התחילו לשלוח אחד לשנייה הודעות ותמונות בעלות אופי מיני, ולבסוף אף קיימו יחסי מין במקומות שונים – כולל הכיתה שבה לימדה ומכוניתה. בודין אפילו עברה לבניין שבו התגורר הנער זמן קצר אחרי סיום הליך הגירושין שלה.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_gRXMWXGpIs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>>

הפרשה נחשפה אחרי שבודין סיפרה למנהל בית הספר שבו עבדה כי תלמיד לשעבר מטריד אותה ומאיים לפגוע בעצמו. בלשים אז סרקו את הטלפון הנייד של בת ה-32 והתלמיד, ומצאו את ההתכתבויות בין השניים. בהמשך, המורה הודתה ששלחה תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני לנער, וגם קיימה איתו יחסי מין.

בודין הואשמה בתקיפה מינית סדרתית של נער והודתה בהאשמות המיוחסות לה. הפרקליטות המחוזית דרשה מבית המשפט עונש שנע בין 20 ל-40 שנות מאסר, אך השופט החליט להקל על המורה וגזר עליה עונש מאסר של 60 ימים בלבד בגלל שרק לאחרונה נולד לה תינוק – ולא כתוצאה ממערכת היחסים שלה עם הקורבן.

טרם נקבע מתי מרקה בודין תחל לרצות את עונשה, שנדחה בגלל הלידה. למרות זאת, היא נידונה גם לתקופה של 10 שנות מאסר על תנאי – וגם פרטיה יהיו רשומים לשארית ימי חייה במאגר המידע הלאומי של עברייני מין.