רבים מאיתנו לומדים כיצד לכתוב ולצייר בתור ילדים, אבל הטכניקה שלנו משתנה בהתאם לסטייל האישי שלנו. אלא שמתברר שהדרך שבה אנחנו כותבים יכולה לפעמים להעיד על האישיות שלנו, וספציפית הדרך שבה אנחנו מציירים X.

המגזין של אופרה ווינפרי ביקש ממומחית כתב היד קאת׳י מקנייט לנתח מה מביעות הצורות האפשריות השונות של ציור ה- X (בכתב יד, כמובן): מלמעלה למטה, מימין לשמאל, וכן הלאה, מכיוון שלטענתה לאות הזו יש יכולת לנבא לא מעט מאפיינים אישיים.

רוצים לדעת מה הדרך שבה אתם כותבים את האות X אומרת עליכם? קודם כל הסתכלו בתמונה מטה וזהו כיצד אתם כותבים את האות לפי החצים המסומנים. התאימו את מספר התמונה למספר הסעיף שמתחתיה, וראו מהם מאפיינים האישיות העיקריים שלכם:

View this post on Instagram

The latest debate online: How do you draw an X? The colored line being the first stroke. Let us know below ✖️✖️ (Twitter: cyanpotato)

A post shared by O, The Oprah Magazine (@oprahmagazine) on

1. אם אתם מציירים X מלמטה למעלה בשני הצדדים, ומתחילים מהצד הימני התחתון, זה אומר שאתם נמצאים בלחץ משמעותי לנוע קדימה, אבל מבחינה מנטלית אתם תקועים בעבר.

2. אם אתם מציירים X מלמטה למעלה אבל מתחילים בצד שמאל, אתם עריקים. יש לכם תשוקות חזקות למחוק ולהימלט מהעבר שלכם ולהתקדם קדימה, למרות שהוא עדיין רודף אחריכם.

3. מימין למטה ומימין למעלה – אתם טיפוסים מורדים שלא רוצים להתיישר לפי המוסכמות החברתיות, אבל אין לכם סיבה אמיתית להילחם בנורמות החברתיות.

4. ימין למעלה וימין למטה – אתם מנסים להתמקד בעתיד אבל חלק גדול בכם עדיין מתפתה לחזור אחורה, כאילו אתם נוהגים במכונית קדימה אבל מסתכלים כל הזמן במראה האחורית.

5. שמאל למטה שמאל למעלה – אתם חיים לפי חוקים משל עצמכם.

6. שמאל למעלה שמאל למטה – אתם משפיענים, קובעים טרנדים ואפילו מצליחים בזה.

7. שמאל למטה ימין למטה – זו הדרך המקובלת שבה רוב האנשים מציירים X, וזו הדרך שבה בתי ספר בארה״ב מלמדים את התלמידים לכתוב את האות הזו. היצמדות לשיטה הזו בתור מבוגרים מביעה על חוסר רצון לסטות מהנורמה, ואנשים שמעריכים סדר ואיזון.

8. ימין למטה שמאל למטה – אתם מעדיפים לחשוב מחוץ לקופסה.