בת 18 נעדרת, לאחר שהיא והוריה נחטפו באיומי אקדח ביום ראשון האחרון בשעה 00:30 בלילה מביתם שבפמברוק פיינס, פלורידה. לפי דיווחי המשטרה, גבר בן 37 בשם ג'דייר ט. סנאצ'ס אילץ את המשפחה להיכנס לרכב גנוב, טנדר דודג' ראם אדום משנת 2007, ולאחר מכן הסיע אותם לבנקים שונים כדי למשוך כסף מכספומטים.

בסביבות השעה 05:30 לפנות בוקר מצאה המשטרה את ההורים בבל גלייד שבמחוז פאלם ביץ', לאחר שסאנצ'ס השאירם בצד הדרך, והמשיך עם בתם, ניקול מרטינז, בניגוד לרצונה. ההורים, שאינם מזוהים בדוח המשטרה, נמצאו במרחק של כ-60 ק"מ צפונית לביתם, וסיפרו כי הכירו את סנאצ'ס דרך בתם ניקול.

מרטינז נראתה לאחרונה לובשת קפוצ'ון אפור ומכנסיים קצרים עם הדפסים של צ'יטה שחורים וכתומים, ויש לה קעקועים על שתי זרועותיה. לסאנצ'ס, שמוגדר כחמוש ומסוכן, יש שרשרת קעקועים גדולה סביב צווארו. על אחד הקעקועים בחלק הקדמי של צווארו כתוב: ATM. הוא מואשם בשוד מזוין ובחטיפה.

לסאנצ'ס אין כתובת מגורים קבועה, אך על פי הדיווחים הוא מתגורר בווסט פאלם ביץ'. הוא שוחרר מהכלא במחוז פאלם ביץ' בחודש מאי האחרון, לאחר שריצה 15 שנות מאסר בגין שוד מזוין. לפני כן, הוא ריצה מאסר של שנה וחצי בגין פריצה ומעקב.

מהמשטרה המקומית נמסר: "אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם ה-FBI ורשויות אחרות לאכיפת החוק על חקירת התיק הזה". הציבור בפלורידה התבקש לנקוט בזהירות אם הוא נתקל במקום הימצאותו של החשוד, הקורבן או הרכב הגנוב - ולדווח למשטרה.