בני זוג מדרום ארה"ב הובאו לחקירה אחרי שבנם המאומץ נמצא מת בביתם בשעת לילה מאוחרת. רוברט מינשאו, השריף של מחוז האריס, טקסס, התייחס לתקרית בהודעה לעיתונות ואמר שקצינים מצאו את גופתו של טרוי קולר במכונת הכביסה של הוריו.

השריף סיפר ששוטרים הוזעקו לבית המשפחה בעיר ספרינג בסביבות השעה 05:20 לפנות בוקר של יום חמישי האחרון, לאחר שדווח למוקד על היעלמותו של בן ה-7. לטענת ההורים, נודע להם על היעדרו של הילד בסביבות השעה 04:00 לפנות בוקר, ואחרי שלא מצאו אותו בבית, החליטו לדווח למשטרה. למרות זאת, קצינים שהוזעקו למקום קיבלו רושם מבני הזוג שעליהם לערוך חיפוש יסודי בביתם.

השריף מינשאו לא ציין מה היו הסימנים שגרמו לשוטרים לחשוד שהילד עדיין נמצא בבית, או אם מדובר בהליך שגרתי במקרים כאלה. זמן קצר לאחר תחילת החיפושים, גופתו של טרוי נמצאה במכונת הכביסה של בני הזוג. בעקבות הגילוי המזוויע, בלשי מחלק הרצח הוזעקו לזירה.

בני הזוג אימצו את טרוי קולר בשנת 2019, אחרי כמה שנים בהם גר בבית אומנה. טרם נחשף כיצד בני הזוג גילו שהילד נעדר, כיצד הוא הגיע למכונת הכביסה או האם היא פעלה לפני ששוטרים מצאו את הגופה. שני ההורים הובאו מאז לתשאול, ובימים הקרובים יזומנו שוב לתחנת המשטרה לצורך חקירה.

השריף מינשאו סיפר שמכונת הכביסה הייתה עם פתח עליון, אך סירב לציין אם היו בזירה סימנים לזדון. בני הזוג וטרוי היו היחידים בבית באותו זמן, שכן אין לקורבן אחים או אחיות. גופתו של בן ה-7 הועברה למכון לרפואה משפטית, שם יאבחנו בקרוב את סיבת מותו. "אנחנו לא יודעים מה באמת קרה בבית בשלב הזה", אמר השריף והוסיף, "אבל אנחנו מתכוונים לברר הכל".