באוגוסט 2020, טרגדיה הכתה בחייה של קייטלין פלמיירי. בבוקר של יום חתונתה נודע לה כי ארוסה, אריק, הלך לעולמו לאחר שלקה בליבו. בשיחה עם אתר ה-NY Post, היא תיארה שהרגישה כאילו עולמה נחרב סביבה. אז, כמה שנים אחרי מותו הפתאומי, התברר לה על חייו הסודיים.

ב-20 בנובמבר, 2023, במה שאמור היה להיות יום הולדתו ה-37 של אריק, פלמיירי נתקלה בתמונת אינסטגרם שהוקדשה לארוסה על ידי אישה אחרת. בהתחלה היא לא השקיעה יותר מדי מחשבה בפוסט, אבל מאוחר יותר החליטה ליצור איתה קשר בתקווה להבין מה הקשר שלה לאריק. רק אז התברר לה על הרומן שהוא ניהל מאחורי גבה.

"הוא הכיר את האישה הזאת ברשת במרץ של 2019, כמה חודשים לפני שהוא הציע לי נישואין", סיפרה פלמיירי והוסיפה שהמאהבת שלחה לה מיד צילומי מסך של ההתכתבויות ביניהם. "ההודעות האחרונות שהם שלחו אחד לשנייה זעזעו אותי. הודעות סקס מגעילות שהוא שלח לה שבוע לפני שאני והוא היינו אמורים להתחתן".

פלמיירי הגדירה את מערכת היחסים שלה עם אריק כ"נס משמיים" – לפחות עד לרגע שהתברר לה שהוא בוגד בה. "התגלית הזאת גרמה לי להרגיש כאילו אני לכודה מבחינה רגשית ואין לי לאן לברוח", סיפרה. "הייתי כל כך מתוסכלת ולא היה לי שום דבר לעשות עם זה. הייתי נואשת שמישהו יגיד לי שזה לא אמיתי, למרות שידעתי את האמת. רציתי להתפוצץ". כיום, בדיעבד, היא מבינה שבן זוגה לשעבר היה אדם נוראי.

"אי אפשר להתכחש להתנהגות הנרקיסיסטית שלו", הוסיפה פלמיירי. "התעוזה שלו לעשות לי דבר כזה, לעמוד מול ההורים שלי ולבקש מהם רשות להינשא אליי. הסיפור הזה גמר אותם. זה לא מגיע להם". כעת היא מנסה להתאושש מהפרשה שלדבריה, הותירה אותה עם חרדות והפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD).

"הידיעה שהוא בגד בי כל כך הרבה זמן ממש סיבבה לי את מוח", היא אמרה. "לפעמים אני תוהה אם הוא אי פעם אהב אותי באמת, או שהוא רק רצה להתחתן כביכול בשביל היציבות. לצערי המון אנשים חווים רגעים כאלה וחשוב לי להבהיר להם, זה בסדר לכעוס ולכאוב. אתם לא חייבים לסלוח לאף אחד, אפילו אם הוא מת".