גבר בן 23 חשף לאחרונה באתר רדיט כי למשפחה של ארוסתו הטרייה יש מנהג חולני בכל ליל כלולות - והגולשים לא נרגעים מזה.

"שמתי לב שמאז שהתארסנו, בני הדודים של ארוסתי מתבדחים לפעמים על ליל הכלולות שלנו", כתב החתן, שמשתמש בכינוי throwraxcel2. "זה מוזר שהם מתבדחים על זה משום שאני די בטוח שהמשפחה שלה יודעת ששכבנו כבר מאחר וחלקנו מיטה במספר חופשות וחגים משפחתיים".

המשתמש סיפר כי לחברתו יש משפחה די גדולה ומנופחת, וכי כה הוא הסתדר עם כולם נהדר - עד שארוסתו בת ה-23 הושיבה אותו והסבירה לו על המסורת המוזרה שעוברת במשפחתה מדור לדור, סוג של "פולחן מיני". "עשינו תוכניות לחתונה וחשבנו על מקומות לירח הדבש, במידה ונוכל לטוס עד אז, ואז היא אמרה לי שאנחנו לא צריכים לדאוג לסוויטת כלולות".

I don't want to take part in my GF's (23F) sex ritual on our wedding night... but I still want to marry her from r/relationship_advice

ארוסתו המשיכה ואמרה שהיא מעוניינת לבלות את הלילה בבית הוריה, והודתה שמדובר במסורת עתיקה של משפחתה. היא סיפרה שלפי המסורת, החתן והכלה אמורים לקיים יחסי מין בליל הכלולות שלהם במיטת חדר השינה של הורי הכלה - בזמן שכל המשפחה מאזינה לכל האקט האינטימי מהחדר הסמוך.

"הבעל והאישה נכנסים לחדר השינה יחד ואמורים לממש את הנישואים, בזמן ששאר המשפחה מחכה מחוץ לחדר כדי שהם יוכלו להריע להם ולעודד אותם כשהם יוצאים החוצה", סיפר החתן המופתע, "לאחר מכן, חותכים חתיכה מסדין המיטה ותופרים אותה לתוך שטיח ענקי שבבעלותה של האם".

החתן כמובן איבד את זה לגמרי - ולא הסתיר את זה מארוסתו. "התחרפנתי ואמרתי לה שלא אעשה את זה בשום פנים ואופן, ואני חושב שהיא אמרה את זה למשפחה שלה כי קיבלתי מסרון מאימא שלה שאומרת לי שאני לא מבין את החשיבות של משפחה, ושהמסורת הזו קיימת הרבה לפני שנולדתי". מגיבים רבים תמכו בו ושכנעו אותו להמשיך לסרב למסורת הזו ולהיאבק בחותניו בכל מחיר.

"מאיפה החברה שלך? 1732?", כתב אחד המגיבים. "זה מעוות בכל כך הרבה רמות", כתב אחר. עשרות גולשים תמכו בחתן המפוחד שלנו ועל הדרך גם זלזלו בהצעה לזייף את המסורת - שכן גם האקט הזה ידרוש ממנו להיות בסיטואציה מאוד לא נעימה.

המסורת המשפחתית הזו, אגב, אמנם נשמעת מוזרה, אבל היא וריאציה של טקסים דומים שהיו נהוגים לפני מאות שנים בכל רחבי העולם, בהם נשואים טריים – כולל בבית המלוכה – היו מלווים לחדר המיטות שלהם על ידי המשפחה, החברים ואנשי הקהילה בליל הכלולות שלהם, כדי לוודא שהם מממשים את נישואיהם.